Jump to content

Bar00n4Fun

Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Normalny

About Bar00n4Fun

 • Rank
  Chwa�a Wielkiej Polsce
 • Birthday 11/08/1995

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Opole
 • Zainteresowania:
  Odra Opole, Polska Histroia, Bronie.

Display Name History

 1. Bar00n4Fun

  [GK]

  Jestem na małe TAK. - Jesteś ogarnięty i na pewno spełniłbyś się w tej roli. - Według mnie jest to strasznie mało gier jak chcesz prowadzić taki obszerny dział.
 2. Siemandero ! Wpadaj na JB
 3. Kto pamiętam ? To nie było tak dawno, wolałbym się zapytać kto pamięta np. 52 debiec - to my polacy, albo ski skład - dzień zagłady. Ten letni chamski podryw nie dość, że gówno, to jeszcze słabe.
 4. Bar00n4Fun

  [GK]Gamer

  Jestem na TAK, byle by dużo uwagi poświęcał temu działowi i się w nim udzielał, a nie tylko dla rangi. Ogarnięty, miły, pomocny.
 5. W końcu nagroda trafiła dla lepszego. Messi w tym sezonie nie zasłużył. Dlaczego Cr7? Według mnie jest niesamowitym zawodnikiem, indywidualnie jak i w teamie.
 6. TAK. Na jakim serwerze grasz na tej serwerowni?
 7. Mega spodobał mi się ten film, na początku myślałem, że babcia poprostu będzie bandziorem jakiejś mafii itp... I sądziłem, że ta komedia będzie przesadzona. A jak obejrzałem całkowicie się tego nie spodziewałem, film warty obejrzenia !
 8. TAK ! Duże pojęcie o grze, ogar, poradników i nowych buildów sam jestem ciekaw
 9. Witam Ciebie i życzę Ci powodzenia na tej serwerowni Mam nadzieję, że wpadniesz na Base Builder lub New Diablo Mod
 10. Witam ! Mam nadzieję, że nasze forum Ci się spodoba, ale jak wbijesz na jakiś mod to na pewno się wkręcisz i nie tylko forum będzie twoim miejscem na tej serwerowni
 11. Według mnie jalepszy horror: - Grave Encounters i Grave Encounters 2 Potem filmy takie jak: - Silent Hill - Cała Seria "Saw" - Egzorcysta - Armia Ciemności - Halloween (znany też jako Michael Myers) - Faculty - Koszmar Minionego Lata - Głosy - Iluzja - Tożsamość - Tortury Jak będziesz chciał więcej daj znać, ogólnie z każdego rodzaju mogę Ci podać najlepsze filmy według mnie
 12. Witam Ciebie, wpadnij na Base Builder i Diablo Mod, a na pewno spodobają Ci się Pozdrawiam i życzę powodzenia !
 13. Ja już zagłosowałem na Warcraft Moda, ale jak tak oglądam na innych serwerowniach wszyscy użytkownicy pytają się kiedy będzie serwer CS:GO, więc moja propozycja to serwer CS:GO.
×
×
 • Create New...