Jump to content

Karel

V.I.P
 • Content Count

  6092
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  26

Karel last won the day on June 23 2014

Karel had the most liked content!

Community Reputation

1337 Rewelacyjny

About Karel

 • Rank
  Jestem górnik i kopie w�giel.

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

28468 profile views

Display Name History

 1. Zgłaszam się. Przegrany przeleje powiedzmy 10 zł na cele charytatywne / schronisko dla zwierząt. Zapoznałem się z regulaminem i karami za nie wywiązanie się z zakładu.
 2. Próbowałem Windows Movie Marker, ale po wrzuceniu na YT jakoś jest jak wyciągnięta z d*py ;(
 3. Ja ogólnie potrzebuję taki prościutki bez nie wiadomo jakich funkcji, do jego zadań ma należeń obcięcie video, przybliżenie, wstawienie zdjęcia między filmikami, etc.
 4. Cześć! Zna ktoś jakiś program do pobrania, w którym obetnę video, przybliżę etc?
 5. Karel

  Problem z CS:GO

  Ja miałem, że przy pingu 50-60 miałem skoki do 300 będąc na wifi, a net 120 mb/s. Zrobiłem formata, pobrałem wszystkie sterowniki zgodne z systemem i podłączyłem lapka kablem i zero skoków.
 6. Ja dziś daje Handi +2.5 na mecz Legii z Realem po kursie 2.05 i pewnie tysiaczka postawie.
 7. Karel

  Mini scrabble

  Klata Subtelność
 8. Karel

  Mini scrabble

  Rdzenie Profilaktyka
 9. Mój ostatni kupon, żałuję, że nie postawiłem na handicap'a z 3:0/4:0 na Leonesa kurs był dużo większy, ale zawsze coś. https://scr.hu/N6M2AA
 10. Jak widać większość się powtarza i chyba wszystkie PL.
 11. Kilka miesięcy temu przeprowadziłem się do mieszkania. Zostało wyremontowane itd itd. Dziś, gdy zanosiłem do piwnicy opony zimowe wraz z felgami do samochodów znalazłem klaser ze znaczkami. Należał zapewne do poprzedniego właściciela mieszkania. Był strasznie zakurzony, a w środku znajduje się ok 100-150 znaczków pocztowych. Znaczki wyglądają na roczniki 1970 - 1990. Moje pytanie.. zna się ktoś na znaczkach, jest ktoś w stanie wycenić? Czy lepiej poczekać jeszcze z 20-30 lat i dopiero zająć się tymi znaczkami?
 12. Mylisz się, to jest nadal to samo. Łączy to wszystko wspólny temat, za którego typ dostał warna. Komu przeszkadza fakt, że jeden ma 100 postów, a inny 1000? Spam to spam, jeżeli osoby dostają warny w dziale serwerowym to i w innych również dostawać je powinni. To tak jak byś dostał mandat za przekroczenie prędkości na drodze w terenie zabudowanym, a na autostradzie już nie bo każdy chce sobie wykorzystać autostradę, żeby zap*****ć
×
×
 • Create New...