Jump to content

(1)LuX

Użytkownik
 • Content Count

  32
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About (1)LuX

 • Birthday 11/08/1997

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.prokill.pl

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Lacks
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Krasnystaw
 • Zainteresowania:
  Counter-Strike, granie na PS2, Dragon Ball

Display Name History

 1. Czesc Szukam pluginy, dzięki któremu można głosować na tzw. Fun rounds. Fun rounds opierają się na "Only deagle round", "Only grenades round" oraz "Only knife round". Wiem, że można zrobić coś takiego, bo na jednym z serwerów, na którym byłem, takie coś było. Szukam, ew kupię Pozdrawiam.
 2. Cześć, em za czasów 1.6 grałem na JB, myślałem, że serwerownia upadła, a tu proszę jak się prężnie rozwija ;* Witam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie ;* P.S. Najlepsze były śmieszne filmiki z JB (wciąż są na youtube)
 3. Witam wszystkich, chciaĹbym zaproponowaÄ przerobienie serwera, na którym maĹo osób gra i, z którego jest maĹy dochód na serwer "Äwiczeniowy" mianowicie HS ONLY (HeadShot Only). Wiem, Ĺźe pewni byĹoby duĹźo cheaterów, ale warto spróbowaÄ, przecieĹź moĹźna ÄwiczyÄ skilla na HS'y .
 4. Codziennie wysyłam po 2 wiadomości ze zdjęciem, ze wszystkim, lecz żadna wiadomość nie przychodzi mi na moje konto e-mail ;( Edit@ Dzięki za pomoc przyszły 4 wiadomośći od Steam . Kocham was ;* (nie dosłownie)
 5. Dzięki, ale robiłem właśnie tak jak jest tam w poradniku i tylko to co wkleiłem do pierwszego posta tutaj mi przychodzi ;(
 6. Witam, na poczÄtku przepraszam jeĹli piszÄ w zĹym dziale. OtóĹź mój problem polega na tym, Ĺźe 2 lata temu kupiĹem CD-Key'a ze strony gamecodes.pl (jakoĹ tak). GraĹem sobie lajtowo, kiedy zauwaĹźyĹem, Ĺźe ktoĹ wszedĹ oprócz mnie na moje konto, myĹlaĹem, Ĺźe to mój brat (tylko on znaĹ login i hasĹo). Ja siÄ wylogowaĹem poniewaĹź musiaĹem isÄ juĹź. NastÄpnego dnia nie mogĹem siÄ juĹź zalogowaÄ na steama jak i maila (miaĹem inne hasĹa i loginy). Od tamtej chwili próbujÄ odzyskaÄ moje konto. (maila udaĹo mi siÄ odzyskaÄ, lecz konta steam nie).PróbowaĹem w opcjach "Odzyskaj utracone konto" lecz nic mi nie przychodzi. PiszÄ do supportu steam lecz oni mi wysyĹajÄ tylko coĹ takiego Hello Thank you for submitting your question to our staff. We will respond to your question by email. Anytime you wish you can view your question online: https://support.steampowered.com/view.php?ticketref=7770-RUSB-1070 Raz mi przyszĹo tylko, aby zmieniÄ hasĹo lecz to dziaĹa 24 h tylko, a ja poszedĹem na wesele i nie widziaĹem tego maila (nie miaĹem jak sprawdziÄ wczeĹniej). MinÄĹy 24h i po waĹźnoĹci maila. I nie wiem jak to zrobiĹem. Nie wiem teĹź ,czy ktoĹ nie zmieniĹ maila na swój. Czy moje konto jest do odzyskania? JeĹli tak, to prosiĹbym Was, abyĹcie mi pomogli. KaĹźdÄ SENSOWNÄ odpowiedĹş nagradzam plusem. DziÄkujÄ z góry za pomoc.
 7. Jak pierwszy raz to usłyszałem to byłem w "skowronkach". SUPER NUTA POLECAM WSZYSTKIM!
 8. Zbyt dużo "Gwiazd footballu" jak dla mnie. Nic nie sugeruję, ale prace ogólnie fajne 7/10
 9. Jak dla mnie mało kolorów. Zrób coś co będzie jakieś bardziej "Żywe"
 10. (1)LuX

  Piszemy opowiadanie

  pranie mózgu, które
×
×
 • Create New...