Jump to content

nood

Użytkownik
 • Posts

  347
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Normalny

About nood

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  PO GG szukasz:D?

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. nood

  Zamknięcie Sieci

  Bardzo miłe wspomnienia, czapka z głowy dla twórców. CS 1.6 Diablomod na zawsze pozostanie w miejscu tych jednych z najlepszych wspomnień. Wszystko ma swój początek i koniec.
 2. Może starą ekipe przywrócimy?

  1. Show previous comments  17 more
  2. Sidzio

   Sidzio

   Przecież to pewnie kilkadziesiąt nicków :P

  3. VeeRy

   VeeRy

   stara ekipa wyjaśnicie kto ?:D

    

  4. zYREK ;d

   zYREK ;d

   Proste żYREK wbija sie na rewir dawajcie wszystkie stare mordy i opanujemy tą siec hahaha :*

 3. nood

  Pożegnanie Lost'a

  Ahhh. Lost nie powiem, że szkoda z tą decyzją co podjąłeś. Każdy człowiek ma swoje życie. Zobaczysz, jak się zmieni Twoje życie po opuszczesniu. Moje bardzo się zmieniło, oczywiscie na lepsze. Dziękuję bardzo, że zjawiło się jakieś wspomnienie o mnie, bo jak widzę utknąłem w Twojej pamięci. I mimo tego, że ja już od roku nie gram i odszedłem z sieci to specjalnie na Twoje pożegnanie, postanowiłem wejść i pożegnać się z Tobą. Czytając to widziałem historie Soplicy z Twojej perspektywy, moja była obok tego wszystkiego. Byłeś i jeseś dobrym przywódcą i mam nadzieję ,ze bedziesz zaglądać na swoje dzieło, to co zrobiłeś, i jak to się rozwija. I nie zapominaj o tym, bo to był Twój trud. Twoja włożona w to praca. Nigdy nie spodziewałem się takich momentów, że będę wchodzić, jako zapomniany gracz i żegnał HeadAdmina. Powodzenia.
 4. Niestety ale NIE nie znam CiÄ nigdy z tobÄ nie rozmawiaĹem nigdy nie widziaĹem CiÄ na VT. Jak mam wspĂłĹpracowaÄ z kimĹ kogo nie znam.
 5. Hmmm Gring0 wiesz prawdÄ mĂłwiÄc spodziewaĹem siÄ tego momentu :-D . Jestem na TAK bo da siÄ z tobÄ dogadaÄ jak z zwykĹym czĹowiekiem ale tak jak KAtuHU napisaĹ wiÄcej zaangaĹźowania w sprawy innych serwerĂłw.
 6. nood

  Mój Mix

  Tak serio to te mixy sÄ ĹźaĹosne.
 7. Ja jestem na TAK przyda siÄ pomoc bo Poli wyjechaĹ zanim wrĂłci to ja jeszcze bÄdÄ miaĹ przerwÄ z powodu wyjazdu i co zostanie 3 modĂłw? WiÄc mam nadziejÄ ,ze siÄ dostanie.
 8. Admini co dajÄ takie bany powinni wyciÄgnÄÄ konsekwencje bo później jak prosi o UB i ma taki powĂłd to ciÄĹźko decydowaÄ o co w ogĂłle chodziĹo a na wypowiedz admina to teĹź trzeba czekaÄ.
 9. LInk:http://www.youtube.com/watch?v=SpDx5Z-oJYc Opis: A moĹźe Harry Potter?
 10. nood

  $hIzO

  0 udziaĹu w innych dziaĹach serwerĂłw niĹź diablo NIE. Od 3 miechĂłw 20 dni w sieci to troszkÄ za maĹo.
 11. nood

  Eloo

  Siema i zapraszam do odrobienia warnĂłw za MultiKonto.
 12. Jestem na TAK ma wymaganÄ rangÄ UPLOAD a widziaĹem ,Ĺźe siÄ staraĹ i wrzucaĹ pliki. TrochÄ za maĹo siÄ udzielasz w dziaĹach innych serwerĂłw.
 13. Witam postanowiĹem zrobiÄ poradnik ktĂłry pozwoli kaĹźdemu graczowi ,ktĂłry posiada system operacyjny Windows na sprawdzenie czy nie posiada na komputerze podsĹuchu bÄdĹş keyloggera. Ostatnio duĹźo siÄ pisze o podrzucaniu do ss'Ăłw róşnych ĹwiĹstw co szpiegujÄ i wyĹapujÄ nasze hasĹa. WiÄc ten poradnik pokaĹźe wam jak sprawdziÄ i unieszkodliwiÄ takiego robala. WiÄc jak wiadomo kaĹźdy komputer z systemem windows posiada CMD czyli wiersz poleceĹ. Aby go uruchomiÄ wchodzimy w menedĹźer zadaĹ (alt+Ctrl+Delete) nastÄpnie klikamy nowe zadanie i wpisujemy CMD i zatwierdzamy. NastÄpnie otwiera nam siÄ wiersz poleceĹ wpisujemy netstat -ano klikamy enter po czym wyĹwietlajÄ nam siÄ wszystkie poĹÄczenia z naszego komputera. Gdy w tabeli STAN jest napisane podsĹuchiwanie a adres to "0.0.0.0.0" to nie mamy siÄ czego obawiaÄ ale jeĹźeli jest jakieĹ obce IP przykĹadowo "83.1.236.2" bez portĂłw to oznacza ,Ĺźe mamy podsĹuch na komputerze. Aby unieszkodliwiÄ podsĹuch naleĹźy sprawdziÄ identyfikator tego pliku czyli PID. Gdy juĹź mamy wchodzimy w menedĹźer zadaĹ nastÄpnie procesy i szukamy numerek PID ktĂłry byĹ w cmd. JeĹźeli nie macie kolumny PID w procesach naleĹźy wejĹÄ w widok------>wybierz kolumny------i zaznaczamy PID i dajemy OK. Gdy znajdziemy aplikacjÄ z odpowiednim identyfikatorem zakaĹczamy proces po czym podsĹuch zostaje unieszkodliwiony. UWAGA ZA KAĹťDYM RAZEM GDY WĹÄCZYCIE KOMPUTER PROCES TEN MUSIMY POWTĂRZYÄ. Aby pozbyÄ siÄ caĹkowicie robala naleĹźy znaleĹşÄ jego ĹşrĂłdĹo i usunÄÄ. Poradnik napisaĹem na podstawie innych poradnikĂłw.
 14. nood

  Surf ?

  WedĹug mnie to najpierw trzeba myĹleÄ o rozkrÄcaniu najsĹabszych serwerĂłw a dokĹadnie chodzi mi o TP. JeĹźeli teraz zmienicie moda i bÄdziecie chcieli go rozkrÄcaÄ to reklama z TP pĂłjdzie siÄ paĹÄ bo bÄdzie "za duĹźo roboty" 10 reklam dziennie. TP jest serwerem ONLY STEAM wiÄc jest go duĹźo ciÄĹźej rozkrÄciÄ niĹź inne serwery. Czyli prostujÄc najpierw TP potem myĹleÄ o reszcie.
 15. Ja jestem na TAK ale nie podoba mi siÄ twoje zachowanie tak nagle rzucasz [email protected] zostawiajÄc serwer bez opiekunĂłw i nie zastanawiajÄc co z nim dalej skĹadasz podanie na modka. Co do wymagaĹ moĹźe i nie speĹniasz wszystkich ale ja teĹź ich nie speĹniaĹem wiÄc byĹym nieuczciwy gdybym Ci coĹ z tego zarzucaĹ.
×
×
 • Create New...