Jump to content

KilmeN

Użytkownik
 • Content Count

  210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KilmeN last won the day on September 15 2015

KilmeN had the most liked content!

Community Reputation

31 Normalny

About KilmeN

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  KilmeN
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  - Counter Strike: Global Offensive
  - Kalistenika
  - Piłka Nożna
  - Koszykówka
  - Survival

Display Name History

 1. O to chodzi, polski bhoper nie ma luzu to trzeba się poruszać
 2. Moje zmagania z mapkami na waszym serwerze. Montaż nie jest zbyt profesjonalny, ale jako taki jest
 3. Dziękuję za pracę, plusiki dla wszystkich dam jak będę miał odblokowane. Temat do zamknięcia.
 4. Fajnie fajnie, aczkolwiek bym wolał coś bardziej mroczniejszego. Plusika dam jak będę miał (bo teraz zablokowane)
 5. Dziękuję, jest gitara, ale chętnie bym zobaczyć jeszcze jakąś propozycje
 6. Tematyka: Joker (Z filmu "Mroczny Rycerz") Rozmiar: 184x184 oraz 150x150 (Steam oraz forum) Napis: Bez Kolorystyka: Mroczna Inne uwagi: Za każdą prace + !
 7. Dzisiaj byłem na serwerze przez chwilę i zauważyłem ową sytuację. Były pokemony czy co tam, i zostało dwóch T, AbsoN był prowadzącym. Jednym z tych T był Lolus - przeciwko xGraczu (czy coś takiego). Była walka, nagle została zatrzymana. xGraczu odparł, że specjalnie to zrobił, bo wiedział, że Lolus padnie na hita czy coś takiego - tak by najprawdopodobniej było. AbsoN wytłumaczył się "pingiem". Coś takiego było - z mojej perspektywy (gracza) wyglądało to jak faworyzacja dwóch adminów. Dodam jeszcze, że Garosek był w CT i prowokował, rzucał broń (by sprawdzić czy się zbuntują czy coś takiego - mogłem się przesłyszeć), a AbsoN prawie na to nie reagował, po paru kolejnych prowokacjach jak napisałem na u@ to dopiero ostrzegł Garoska, że coś tam coś tam (nie pamiętam). Tyle z mojej strony.
 8. KilmeN

  Słuchawki z mikro

  Kup normalne za 20zł z jakiegoś prawilnego sklepu bez zbędnego wydawania kasy i tyle w temacie. Nie muszą być firmówki, byle by coś było słychać.
 9. Na nie, trochę irytujący głos. Do tego nadużywanie mikrofonu. 8? No nieźle.. Za wcześnie dla Ciebie Człowieku wyjdź na dwór i ochłoń.
 10. Prace są nawet dobre, jesteś aktywny, starasz się, na tak.
 11. Uuu, kto to wraca ;d Na tak, doświadczony, aktywny (Powrót na ostro http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/415968 xD) i ogarnięty były admin.
 12. Witam, piszę tutaj, bo zniknęła skarga z forum JB. Nie wiem gdzie należy pisać w takich sytuacjach, ale jak jej nie ma w dziale skarg to napiszę na głównym forum. Zniknęła skarga na byłego admina Daxmina, nie chodzi mi o to, by wyciągać dawne brudy, ale z ciekawości sobie przeglądam moje dawne skargi, a tu patrze nie ma jednej skargi. Podejrzane.. Bardzo prosiłbym o jej przywrócenie do odpowiedniego działu (Skargi na adminów/graczy JB). I teraz pytanie, gdzie ta skarga wyparowała? I kto sprawił, że ona wyparowała? Raczej sama z siebie nie zniknęła.. @EDIT: Napisałem do j@, j@ napisał do moda. Chyba wyjaśnione, proszę o zamek.
 13. W obecnej sytuacji jak byś wbijał na serwer czasami i ogarniał to by było fajnie. Miałeś adma więc jesteś doświadczony, na tak.
 14. Wiem, że od jakiegoś czasu nie ma mnie na serwerze, ale pamiętam Ruleza jeszcze z czasów jak miałem jeszcze kompa sprawnego. - Aktywność - Gra od dawna - Ogarnięty - Ogarniasz CT Na tak
×
×
 • Create New...