Skocz do zawartości

Streepy

Junior Admin Sieci
 • Zawartość

  2733
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  60

Zawartość dodana przez Streepy

 1. Siemanko. Chcieliście temacik, to proszę. Przypominam, że obowiązuje tu dalej regulamin forum.
 2. Dziś w nocy coś z tym zdziałamy. //Graivtka zmieniona na 300 podczas trwania eventu.
 3. Shomek dostał opiekuna dosyć niedawno, dajcie się mu wykazać. Chłopak ma jakiś pomysł na serwer, to niech go realizuje i podtrzymuje/polepsza dobrą passę serwera. Jak się pogorszy, pomyślimy nad zmianami. Co do wyboru [email protected] Był przeprowadzony konkurs i tylko kilku kandydatów wykonało zadania w zadowalający sposób a ostateczne zdanie o wyborze miałem ja. Będzie dobrze, zobaczysz. Wyjaśniałem to Tobie tyle razy na ts, a ty dalej swoje Skargę odrzucam.
 4. System życzeń pojawi się na nowej edycji serwera (+/-1 mies), jednakże duszek byłby zbyt op.
 5. Streepy

  Mapy

  Dzięki za propozycje! Te dwie mapy zostaną dodane, a wszelkie niegrywalne które są obecne, zostaną usunięte jeszcze dziś.
 6. W tym temacie będą umieszczane zmiany wprowadzane na serwerze oraz będzie tu można zamieszczać i zgłaszać wszelkie problemy/bugi z serwera.
 7. Update no. 1.4 -dodano HUD z kredytami -zmniejszono ilość informacji na czacie -skrócono czas trwania !nb do 2 sekund -od teraz więzień ma w ekwipunki "pięści" jako osobną broń oraz nóż -przywrócono !pomoc -usunięto rzadki błąd posiadania broni w nowej rundzie Dziś w nocy odbędzie się kolejna aktualizacja i serwer zostanie na ten czas wyłączony!
 8. Streepy

  (admin) SzopDragon

  Jestem za okresem próbnym. Widać, że Tobie zależy na tym stanowisku, stale poprawiasz swoje błędy oraz zgłaszasz wszelkie problemy mi na pw. A, i prosiłbym żebyście (gracze+admini) przestali szkalować chłopaka za to, że się stara. Dochodzą do mnie niepokojące informacje, że jest z tego powodu wyśmiewany, wytykany oraz obrażany. Raz pośmieszkować-rozumiem, ale nie do tego stopnia że nawet szukacie go na fb albo grozicie banami. Zazdrościcie czy co....
 9. Przyjęty, zapraszam pw. Tym samym przymykam szybką rekrutację na admina.
 10. Streepy

  slot

  Problem został zgłoszony do autora sklepu. Jak się czegoś dowiemy, poinformujemy o tym.
 11. Streepy

  Brak slota

  Problem został zgłoszony do autora sklepu. Jak się czegoś dowiemy, poinformujemy o tym.
 12. Streepy

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: 2. z usługą Nick: @Patryk Nastawniczy Kwota: 4zł Metoda płatności: paypal Usługa: połączenie multikont- https://cs-soplica.com/profile/67822-timeforyou/ https://cs-soplica.com/profile/35697-qwerty123232323/ Inne: // Potwierdzam otrzymanie płatności, dzięki // Lost
 13. 3 tygodnie temu byłeś administratorem, zrezygnowałeś i nagle chcesz wracać? Nie nie nie, odrzucam. Za takie proszenie, żebym to edytował, tylko pogarszasz swoją sytuacje.
 14. Roundsoundy zostaną na dniach wymienione!
 15. Na bany na mecze turniejowe nima rady. Trzeba odczekać i lecieć dalej. Zamykam.
 16. 1. Wpisz w "uruchom" (windows+r) następujący tekst: "C:\Program Files (x86)\Steam\bin\SteamService.exe" /repair . Jeśli masz inną ścieżkę do klienta steam, to edytuj. 2. Zrób spójność plików.(dobra, widziałem że już zrobiłeś) 3. Jak długo masz ten błąd? Możliwe, że valve musi przenieść jakieś dane czy coś. Błąd jest dziwny, i to nie jest raczej z naszej strony wina. Jeśli będzie tak dalej, to proponuję napisać wiadomość do steama/valve.
 17. Cześć, o jakich serwerach mowa? I czy masz tak tylko na serwerach naszej sieci?
 18. Akurat ukarałem tego gracza permem Zamykam.
 19. Przyjęty, zapraszam pw.
 20. Fajnie się czyta tę dyskotekę. +
 21. Dzięki za propozycję. Zobaczymy co da się z tym zrobić.
 22. Streepy

  Premium

  Usługa podmieniona. Na przyszłość radzę czytać opis kupowanej usługi.
 23. Streepy

  Oceń piosenkę poprzednika!

  6/10, mam przed oczami długie podróże samochodem za dzieciaka jak to słyszę.
 24. 11 min dochodziłaś () niby do gry i dalej taki miałaś nick z reklamą? Sory, ale mój komputer mający 10 lat nawet taki słaby nie jest, a migracja danych steam-csgo trwa max. 60 sekund (Gdzieś w necie był o tym artykuł). A co do wiadomości prywatnych... generalnie to tam ma prawo się dziać wszystko i nic nam do tego, ale jak ktoś próbuje zabrać/reklamować się do stałych graczy bądź administracji, to trzeba reagować. Mi to śmierdzi, i za takie coś permban zostaje.
 25. Gracz odwołał się od bana. W ciągu 24-48h postaram się wypowiedzieć.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×