Jump to content

Streepy

Head Admin Sieci
 • Posts

  4439
 • Joined

 • Days Won

  263

Everything posted by Streepy

 1. Dobrze wiedzieć, że twoje jedyne ziomeczki to boty. Wyjdź może czasem z domu, poznaj ludzi i z nimi bądź ziomeczkami bo to smutne trochę.
 2. @ Dziedziczny proszę o sensowne wytłumaczenie, inaczej nowy opiekun będzie wybierany,
 3. Awaria naprawiona. Zapraszamy do gry.
 4. Jaki mecz piłkarski najbardziej zapadł ci w pamięci?
 5. Nie siedzę 24/7 przed kompem jak ty, bo mam przynajmniej życie smutny człowieku, którego szczytem ambicji jest wyzywanie młodszych od siebie w internecie i kreowanie się na gangstera.
 6. Ty jak Adi coś napiszesz, to aż fajnie się czyta. Btw, mój filmik o tobie hyper YT oflagował jako propagujący nienawiść
 7. Jak wrażenia po wczorajszej gali High League? Która walka ci się podobała najbardziej?
 8. Czy planujesz obejrzeć dziś HighLeague? Komu kibicujesz?
 9. Umiesz pisać pluginy, że chcesz jakieś unikalne?
 10. Problem jest taki, że rękawiczki są mało kompatybilne z modelami postaci. Powoduje to ich "rozciąganie" po całej mapie,co utrudnia rozgrywkę. Możliwe, że szereg weekendowych aktualizacji to naprawi.
 11. Czy wierzysz w przesądy? Jak tak, to na przykład w jaki?
 12. Cześć. Obserwując aktualny stan serwera, zasięgając o opinię administrację jak i część graczy, postanowiłem dokonać drastycznych zmian. Z dniem dzisiejszym żegnamy ze stanowiska @ Miczu oraz @ SaitS . Bardzo wam dziękuję za to wszystko, co zrobiliście. Było wspaniale, nie miałem na was żadnych skarg a jb tętniło życiem. Do czasu. Decyzją nowego opiekuna na swoim starym stanowisku pozostaje jedynie @ Supergosciu A nowym opiekunem serwera został Dlaczego on? Wystarczy spojrzeć na dzisiejszy wykres po godzinie 20. Dalsza część zmian na dniach. Powodzenia.
 13. Co cię najczęściej drażni u innych ludzi?
 14. Spoko @ Czajniq wieczorkiem next pościk, pozdrawiam.
 15. 1. Tak, administracja także. 2. Wtedy to serwer będzie już głęboko w śpiączce. 3. Ten serwer ma adminów? Opiekacz, napisałeś post w niedzielę, i co? Coś zmieniliście widocznego/realnego? Coś od tego czasu się zmieniło? JB to nie gracze, JB to nie admini, JB to nie pluginy (chociaż jak wywalają to lipton trochę). JB to community, na którym wszystko powinno być budowane, a widzę że tylko części z was zależy na nim. Lepiej się wywyższać, że ma się admina i strzelać na lewo i prawo karami jak jeszcze byli gracze? Przykro mi to napisać, ale czas wziąć sprawę w swoje ręce, żeby naprostować was oraz ponownie wskazać prawidłową drogę. Więcej informacji w najbliższym czasie. Oczekujcie nieoczekiwanego.
 16. Czy kiedykolwiek się biłeś/aś?
×
×
 • Create New...