Jump to content

Streepy

Zasłużony
 • Posts

  4,447
 • Joined

 • Days Won

  264

Everything posted by Streepy

 1. Co najlepiej wspominasz związanego z Naszą Siecią?
 2. Streepy

  Zamknięcie Sieci

  Przy okazji chciałbym podkreślić jeszcze raz, bo wiadomości jest multum. Nie jesteśmy zainteresowani sprzedażą bądź łączeniem się z jakąkolwiek siecią.
 3. Streepy

  Zamknięcie Sieci

  To musiało się kiedyś stać. Już przejmując posadę [email protected] sieci wiedziałem, a raczej czułem że to są ostatnie miesiące funkcjonowania tej sieci. Powód? Lost większość wymienił, ale chyba najbardziej istotnym faktem był brak osób które mają aspiracje, chęci na odbudowę sieci która żyła ostatkami sił. Rozmowy na temat "co dalej" były prowadzone praktycznie od lipca. To już wtedy zadałem sobie pytanie "Czy jest sens dalej to ciągnąć?". Rozwiązań tego wszystkiego było wiele, ale najbardziej sensowne było po prostu zakończenie pewnego rozdziału (kto wie, może nie na zawsze). Nawet wczoraj, podczas mojej rozmowy z Lostem zadaliśmy sobie pytanie, czy jest sens zamykać sieć, skoro na wieść o jej zamknięciu tak wiele osób zaoferowało swoją pomoc (także pieniężną) na podtrzymywanie serwerów. Ale jak już postanowiliśmy to zrobić, to tego się trzymajmy. Swojej historii w tej sieci nie będę pisał, bo było to wiele razy w wywiadach, ale jedyne co mogę powiedzieć, że Soplica przyniosła mi wiele dobrego. To tu poznało się wiele niesamowitych osób, z którymi utrzymuje się kontakt / spotyka w prawdziwym życiu / gra w wolnej chwili w cokolwiek, to tu się hartowało charakter i psychikę współpracując z przeróżnymi osobami, to tu się mile spędzało swój wolny czas. Lost napisał co dalej z forum, to ja poinformuję Was co dalej z serwerami. Nigdy nam nie zależało na działaniu na niekorzyść naszej społeczności, dlatego będziemy Was informować w odpowiednich działach o przyszłości określonych serwerów. Część serwerów będzie zamknięta, część będzie dalej funkcjonowała, POZA SIECIĄ, przez opiekunów/osoby powiązane z serwerami. Do 20.11 wszystko będzie jasne i klarowne. Będzie to wymagało ich przebudowy, z którą oczywiście jesteśmy w stanie pomóc w ramach ukazania naszej wdzięczności za wszystko. Komu chciałbym podziękować za ten wspaniale spędzony czas? Każdemu, z kim miałem przyjemność pracować na przestrzeni tych lat. Każdemu z administracji serwerów, administracji forum, administracji sieci oraz członkom naszej społeczności. To wy wszyscy byliście powodem, dla którego poświęcało się czas na rozwój sieci, pracę nad serwerami i innymi rzeczami. Jesteście niesamowici Niesamowite jest także to, że pomimo zamknięcia sieci to i tak zostaną wspomnienia, historie czy też nawiązane znajomości/przyjaźnie. Pozdrawiam i do zobaczenia Streepy Ktoś ma jeszcze pytania? Jak tak, zachęcam do zadawania. Na pewno odpowiemy.
 4. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 5. To najgorszy chyba czas na tego typu skargi. Wina leży po obu stronach. Z jednej strony poddymianie i przegięcie żeby coś się działo na tej kaplicy, z drugiej kij w wiadomo czym. Fajnie, coś się działo na serwerze. Byli ludzie, było "wspólne granie" zorganizowane przez graczy, nie było stypy ale wszystko goes wrong. Always, vacu. Dobrze wiedzieliście do czego to doprowadzi więc to, co się stało bylo w sumie do przrwidzenia. Dziedzic, banowanie i karanie jest ostatecznością. Jb to tryb, w którym 80% rozgrywki jest oparta na atmosferze, której brakuje. Z tego co czytam, to wszystko szło rozwiązać rozmową oraz pewnością siebie a nie poprzez dobijanie trupa. W sumie to nic z tej skargi niewyciągam, poza kijem wedle żądań. Co do waszych kar, pdw.
 6. Dobrze wiedzieć, że twoje jedyne ziomeczki to boty. Wyjdź może czasem z domu, poznaj ludzi i z nimi bądź ziomeczkami bo to smutne trochę.
 7. @ Dziedziczny proszę o sensowne wytłumaczenie, inaczej nowy opiekun będzie wybierany,
 8. Awaria naprawiona. Zapraszamy do gry.
 9. Jaki mecz piłkarski najbardziej zapadł ci w pamięci?
 10. Nie siedzę 24/7 przed kompem jak ty, bo mam przynajmniej życie smutny człowieku, którego szczytem ambicji jest wyzywanie młodszych od siebie w internecie i kreowanie się na gangstera.
 11. Ty jak Adi coś napiszesz, to aż fajnie się czyta. Btw, mój filmik o tobie hyper YT oflagował jako propagujący nienawiść
 12. Jak wrażenia po wczorajszej gali High League? Która walka ci się podobała najbardziej?
 13. Czy planujesz obejrzeć dziś HighLeague? Komu kibicujesz?
 14. Umiesz pisać pluginy, że chcesz jakieś unikalne?
 15. Problem jest taki, że rękawiczki są mało kompatybilne z modelami postaci. Powoduje to ich "rozciąganie" po całej mapie,co utrudnia rozgrywkę. Możliwe, że szereg weekendowych aktualizacji to naprawi.
 16. Czy wierzysz w przesądy? Jak tak, to na przykład w jaki?
 17. Co cię najczęściej drażni u innych ludzi?
 18. Spoko @ Czajniq wieczorkiem next pościk, pozdrawiam.
 19. 1. Tak, administracja także. 2. Wtedy to serwer będzie już głęboko w śpiączce. 3. Ten serwer ma adminów? Opiekacz, napisałeś post w niedzielę, i co? Coś zmieniliście widocznego/realnego? Coś od tego czasu się zmieniło? JB to nie gracze, JB to nie admini, JB to nie pluginy (chociaż jak wywalają to lipton trochę). JB to community, na którym wszystko powinno być budowane, a widzę że tylko części z was zależy na nim. Lepiej się wywyższać, że ma się admina i strzelać na lewo i prawo karami jak jeszcze byli gracze? Przykro mi to napisać, ale czas wziąć sprawę w swoje ręce, żeby naprostować was oraz ponownie wskazać prawidłową drogę. Więcej informacji w najbliższym czasie. Oczekujcie nieoczekiwanego.
×
×
 • Create New...