Skocz do zawartości

Streepy

Junior Admin Sieci
 • Zawartość

  2671
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  54

Zawartość dodana przez Streepy

 1. Siemanko. Chcieliście temacik, to proszę. Przypominam, że obowiązuje tu dalej regulamin forum.
 2. Daj się poznać. Odrzucam.
 3. Daj się nam bardziej poznać Pograj trochę, nadrób aktywność i pisz śmiało podanie. Odrzucam.
 4. Sprawa jest bardzo zawiła oraz skrywa w sobie nutkę jakiś starych nienawiści czymś spowodowanych, a przynamniej tak ja to widzę. Lawek bawił się na respie piłką przez kilka rund(czemu to robił na serwerze???), po czym został ostrzegany oraz kickowany (zamiast banowania, sourcebansy off) wielokrotnie przez administratorów. Generalnie, to pierwszy raz widziałem taką falę kicków. Ciekawi mnie czy gdyby to był ktoś inny niż lawek, to takowe kicki także by się pojawiały. Wracając do tematu. Miałeś bana na miesiąc, po twoim odwołaniu się na ts3 oraz "wyjaśnieniu" z [email protected] kara została zmniejszona do 2 tyg, co było moją propozycją. Taka kara też zostanie. Jesteś świeżo po banie, i już coś odwalałeś.
 5. Gracz odwołał się od kary. W ciągu 24h ponownie przeanaluzuję sprawę.
 6. A to czyli dlatego tak wypytywałeś mnie o opiekunów Biorąc pod uwagę, że średnia długość "bycia" na stanowisku opiekuna DR wynosi +/- 5miesięcy (bez Lolusia), jestem ciekaw jak kadra będzie wyglądała w maju/czerwcu. Powodzenia i ciekawych konkursów! Oj byś się zdziwił
 7. W tym temacie będą umieszczane zmiany wprowadzane na serwerze oraz będzie tu można zamieszczać i zgłaszać wszelkie problemy/bugi z serwera.
 8. Update no. 1.2 -dodano modele vipowskie i admonowskie -!skrzynka za 5000 kredytów, która daje 20% na wylosowanie większej ilości kredytów -naprawiono kosy -nowa mapa ( jb_dystopian_b5) -usunięto rękawiczki cs'owe (bugowały się poprzez rozciąganie)
 9. Witam, w tę sobotę o godzinie 22:00 do niedzieli 6:00, na serwerze będzie przerwa techniczna. Za problemy przepraszamy! Przerwa przeniesiona na sobotę. /Shomek.
 10. Dziś o 22/23 dalsza część przerwy technicznej. Potrwa kilka godzin.
 11. Update no. 1.1 -dodano betowanie -optymalizacja płynności gry -naprawa kos *w razie problemów, proszę o pilne zgłoszenie///zgłoszone, oczekuje na naprawe -naprawa ilości rund zabaw (docelowo:1 runda zabawy) -nerf grawitki gangu -open/close (do testu) -NOWOŚĆ! Przeszukaj zwłoki! Kliknij "e" na trupa, aby się za niego przebrać, znaleźć pistolet lub granat zaczepny! (20% na wydropienie modelu zwłok) -nowe rs'y Jutro dalsza część aktualizacji, która przewiduje między innymi usunięcie autobh.
 12. Streepy

  kosa

  Wiem o tym problemie. Podczas jutrzejszej przerwy naprawimy ten problem.
 13. O, smili. Cześ Jakoś leci z tym jb.
 14. Ciekawa sprawa, że sam się przyznałeś do tego. Skleroza boli? Masz rację Jednak powiedz mi, w jaki sposób mam zaufać osobie, na której 2 razy się zawiodłem. To nie żaden "brak sympatii" do Ciebie, lecz raczej normalne podejście do takiej osoby jaką jesteś. Kończę ten chory temat.
 15. Streepy

  ZBANOWANYunban

  Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Junior Admina Sieci @Streepy
 16. Streepy

  ZBANOWANYunban

  Takie osoby jak Ty, które dostały już swoją drugą szansę i ją zmarnowały w ponad przeciętny sposób poprzez odpalanie się na zorganizowanym przez Ciebie turnieju sieciowym, odwalanie na serwerze oraz działanie na niekorzyść sieci/serwera są u mnie permanentnie przekreślone. Ban zostaje. Żegnam.
 17. Dzięki wielkie za głosy. Kilku osób opinię/uzasadnienia działają na mnie mega motywująco, przez co następny rok będzie jeszcze lepszy.
 18. Wielu sukcesów, odważnych marzeń, mądrych decyzji, satysfakcji, spokoju i pomyślności na cały nadchodzący 2019 rok. ~Administracja Sieci Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com
 19. Brak spełnionych minimalnych wymogów. Pograj trochę więcej niż 3 dni Odrzucam.
 20. Znajdź na to punkt w naszym wybrakowanym regulaminie. Niby jest tylko zakaz kampienia na FD, ale porozmawiam z debeciakiem o tym, gdyż podchodzi to pod utrudnianie gry. Cls.
 21. Streepy

  [Admin] Ramon

  Zatem odrzucam. Popraw sesję i pokaż, że ci zależy.
 22. Streepy

  X2 Trojan.

  Sprawa w trakcie rozpatrywania. Niebawem ktoś wypowie się w tym temacie.
 23. Streepy

  ADMIN

  1. VAC. Aby otrzymać rangę administratora, musiałbyś opłacić tą sprawę w odpowiednim temacie. 2. Toksyczność toksyczność toksyczność. Miałeś to poprawić :/ Odrzucam :/ Postaraj się jeszcze troche!
 24. Streepy

  [Admin] Linx

  Przyjęty. Zapraszam pw.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u