Jump to content

Streepy

Junior Admin Sieci
 • Content Count

  2755
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  62

Streepy last won the day on April 4

Streepy had the most liked content!

Community Reputation

1252 Wyśmienity

About Streepy

 • Rank
  Ekspert ds. buntów
 • Birthday 02/02/1998

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://cs-soplica.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  streepy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Zainteresowania:
  Nothing.

Recent Profile Visitors

43525 profile views

Display Name History

 1. Skoro masz takie podejście do serwera, gry oraz graczy, to żegnam. Ban permanentny został dodany, Nasłuchałem się już trochę wyzwisk z twojej strony oraz naoglądałem się prowokacji oraz strzałów w tt, za które "przepraszałeś".
 2. Jeśli chodzi o aktywność oraz łączenie jakiś grupek z życiem serwera, to @Shomek został już za to ukarany i ma ostatnią szansę. Jeśli dalej będzie popełniał te błędy, będę zmuszony zareagować inaczej. Każde przewinienie wymienione przez Ciebie @mao wynika właśnie z małej aktywności na serwerze. Mała aktywność -> mniejsza kontrola nad serwerem -> słaba znajomość graczy i mus pytania adminów co myślą o X graczu. Skargę przyjmuję i uważam za słuszną.
 3. Dzięki za życzenia! Przy okazji zachęcam do korzystania z promocji AŻ -30% w naszym sklepiku cs:go
 4. Streepy

  Statystyki gangów

  http://stats.cs-soplica.com/gang/
 5. Niech te święta będą pełne nadziei i wiary, radosnych spotkań przy wielkanocnym stole, oraz smacznego święconego jajka, życzy Wam Administracja Sieci cs-SopliCa! Z okazji świąt oraz rocznicy naszej sieci, ruszyła promocja -30% na wszystkie usługi w sklepiku CS:GO!
 6. Streepy

  [GANG] W11

  Nazwa gangu: W11 Założyciel: Shomek Życie: 0/10 Siła: 0/10 Grawitacja: 0/10 Prędkość: 0/10 Rozmiar gangu: 5/9 Cel gangu: Szopy do piachu Skarbnik: Shomek Wrogowie: Tyralnia Rekrutacja: Otwarta
 7. Z powodu problemów niezależnych od nas, edycjs przesunięta na 17:00. Rzeczy takie jak -większa mgła na chowaku oraz większy czas zabaw -nowe perki w !store -poprawnie działająca komenda !zasady zostaną dodane jak najszybciej! Za problemy przepraszamy W ciągu 2-3 dni zostanie rozpisana zasada wykupu modelu postaci na gang. W tym czasie zachęcam do tworzenia "stron" gangów na https://cs-soplica.com/forum/1140-gangi/, prowadzenia rekrutacji oraz wyznaczania sobie celów na dalszy rozwój. Każdy gracz ma od dziś odblokowaną komendę !daj, która wysyła tabsy!
 8. Kto napisał, że zbijak i wg wraca od jutra xD
 9. Już w ten piątek, o godzinie 16:00 rusza długo wyczekiwana nowa edycja serwera JailBreak! Co zmieniamy? -nowy system życzeń -bilans gangów -możliwość wykupu modelu postaci dla gangu (powstanie specjalny dział od tego) -cykliczne pojedynki gangów -strona ze statystykami gangów -nowe mapy -nowe modele postaci -nowe przedmioty w store (może fd za kredyty) -reset kredytów/tabsów oraz czystka gangów -nowe podstawowe modele postaci dla VIP'ów -lekkie modyfikacje wardena -lepszy bilans rozgrywki -powrót minigier Wraz z nową edycją, ruszy event "Polowanie na pisanki", który będzie opisany w osobnym temacie. Pierwsze 3 osoby spoza administracji, które skomentują sensownie ten post, zostaną nagrodzone pakietem 100 tabsów/2000 kredytów na start! Jeśli uważasz, że coś jeszcze powinno zostać wprowadzone, to śmiało wypowiedz się pod tym postem! W związku z powyższym, serwer zostanie w czwartek w nocy wyłączony aż do nowej edycji.
 10. Ban skrócony do 2h, na przyszłość lepiej się kryj. Co do info adminów, dodaj mnie na steam i informuj jak do tego znowu dojdzie.
 11. Gangi i tak czeka małe osłabienie, ale jakaś możliwość wykupu unikalnego modelu postaci tylko dla członków gangu brzmi genialnie. Jeśli mi się uda, dodam to na nową edycje Kto wie, może gangi całkowicie zostaną zmienione i zostanie utworzone specjalne forum z rekrutacjami/stronami gangów z tej okazji
 12. +plugin jest pod "retake" a nie bslimiter, który mamy obecnie. Ale temat zbadam
 13. @Ania! i jej problemy XXI wieku

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×