Jump to content

Streepy

Admin Sieci
 • Content Count

  3494
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  165

Streepy last won the day on September 19

Streepy had the most liked content!

Community Reputation

2362 Legendarny

About Streepy

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://cs-soplica.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  streepy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań
 • Zainteresowania:
  Nothing.

Recent Profile Visitors

57756 profile views

Display Name History

 1. Streepy

  Rezygnacja

  Oks, Nightmare, Izcon... Praca z wami to była czysta przyjemność. Chciałbym waszej trójcy podziękować za owocną współpracę, za chęci do pracy przy projekcie jakim jest sieć i za to, że jesteście ludźmi. Ludźmi, na temat których nigdy nic złego nie będę w stanie powiedzieć (no może tylko o izconie coś się znajdzie, bo to wieczna maruda). Po prostu jesteście super kumplami <3 Te 8 miesięcy prowadzenia sieci przez ciebie Oks, były najlepszym czasem jakim spędziłem w tej sieci. Dziękuję. Odpowiadając na spam, zostaję w sieci.
 2. Dziwnie ci w tym kolorze kolego

 3. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 4. 1. Siedzę na grupkach adminowskich (niestety), czytam forum adminowskie, rozmawiam z wami i problem po części jest po obu stronach. Saits dał sobie trochę powłazić na głowę, przez co ciutke skrócił się dystans między opiekunem, a ziomeczkiem z serwera. Walczy z tym, stara się wykazywać swoją dominację, co nie pasuje części z was ale jest coraz lepiej. Kwestie grafiku poruszaliśmy późno w nocy, i dałem ci do zrozumienia że to nie ma kompletnie sensu, a ty dalej swoje. 2. Trzeba przyznać, że kwestia awansów jest skopana. Młodszy admin jest mocno ograniczony, prawie bezużyteczny (poza mute/gag/kick może jedynie pogrozić paluszkiem), i jest to poniekąd admin "przejściowy" więc nie widzę powodu, dla którego osoby które GRAJĄ na serwerze i są AKTYWNE nie miałyby mieć awansu. Domyślam się, a raczej wiem, że takie wiszenie na randze kilka miesięcy po prostu odpycha, a jak się dostaje "awans" to ma się większą mobilizacje do pracy oraz nowe możliwości. 3. Godziny obowiązkowe na jailu wprowadziłem ja, jak miałem kiedyśtam któryśtam raz z kolei opiekuna serwera. Wymagane godziny zawsze narzucałem w oparciu na panującą sytuację na serwerze oraz patrząc na sesje adminów. W sumie to nie wiem co tu powiedzieć, może tylko to że opiekun powinien z wami uzgodnić wymaganą liczbę godzin żeby wam pasowało. Serwer to odcięcie od "życia" a nie obowiązek, który ma wpływać na to życie. 4. No ja pamiętam, że ze @AK GOD siedzieliśmy do 4 na ts i z kimś z was o tym rozmawialiśmy, bo opiekuna nie było, więc w czym problem. 5. No moooże [email protected] serwera nie ma takich obowiązków, jak kiedyś były narzucone przez poprzednich opiekunów. Może [email protected] serwera powinien być bardziej zaangażowany w hmmm, inne kwestie niż zamykanie skarg. Ale akurat tu muszę obronić @AK GOD, bo podczas nieobecności @SaitSa siedział ze mną długo przy nowej edycji, był ze mną w stałym kontakcie i ciężko pracował byle było jak najlepiej. Podsumowując skargę, po przeczytaniu wypowiedzi obu stron i po przemyśleniach własnych, skarga ma jakiśtam sens a napisanie jej powinno dać do myślenia opiekunowi, jak i reszcie administracji. Dzisiaj o 21:00 zapraszam adminów oraz opiekuna na rozmowę. Szczerą rozmowę, a nie lizanie się po yyy rangach, na której ustalimy (albo sam narzucę) pewne rzeczy. Skarga nie jest aż taka "surowa", żebym wyciągał jakieś większe konsekwencje.
 5. W sumie temat zamknę w tym momencie, bo sprawa jest mi znajoma w bardzo dużym stopniu a każde wypowiedzi biją do jednego. Jako support serwera, jako osoba która jest "jednym z patusów" widzę wiele, i wiem w czym problem. Jutro wieczorem napiszę podsumowanie tej skargi oraz osądy.
 6. Na tak. Spełniasz wymagania i się poprawiłeś. ez
 7. witam proszę o kontakt steam pozdrawiam
 8. No sory no szkółka się zaczęławiecie o co chodzi i czasu nie mam
 9. Dlatego proszę o wypowiedzenie się do postawionych zarzutów w ciągu 24h
×
×
 • Create New...