Jump to content

Streepy

Head Admin Sieci
 • Posts

  4441
 • Joined

 • Days Won

  264

Streepy last won the day on October 18

Streepy had the most liked content!

Reputation

3385 Legendarny

About Streepy

 • Birthday 02/02/1998

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/streepy

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  streepy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Poznań

Recent Profile Visitors

69615 profile views
 1. To najgorszy chyba czas na tego typu skargi. Wina leży po obu stronach. Z jednej strony poddymianie i przegięcie żeby coś się działo na tej kaplicy, z drugiej kij w wiadomo czym. Fajnie, coś się działo na serwerze. Byli ludzie, było "wspólne granie" zorganizowane przez graczy, nie było stypy ale wszystko goes wrong. Always, vacu. Dobrze wiedzieliście do czego to doprowadzi więc to, co się stało bylo w sumie do przrwidzenia. Dziedzic, banowanie i karanie jest ostatecznością. Jb to tryb, w którym 80% rozgrywki jest oparta na atmosferze, której brakuje. Z tego co czytam, to wszystko szło rozwiązać rozmową oraz pewnością siebie a nie poprzez dobijanie trupa. W sumie to nic z tej skargi niewyciągam, poza kijem wedle żądań. Co do waszych kar, pdw.
 2. Dobrze wiedzieć, że twoje jedyne ziomeczki to boty. Wyjdź może czasem z domu, poznaj ludzi i z nimi bądź ziomeczkami bo to smutne trochę.
 3. @ Dziedziczny proszę o sensowne wytłumaczenie, inaczej nowy opiekun będzie wybierany,
 4. Awaria naprawiona. Zapraszamy do gry.
 5. Jaki mecz piłkarski najbardziej zapadł ci w pamięci?
 6. Nie siedzę 24/7 przed kompem jak ty, bo mam przynajmniej życie smutny człowieku, którego szczytem ambicji jest wyzywanie młodszych od siebie w internecie i kreowanie się na gangstera.
 7. Ty jak Adi coś napiszesz, to aż fajnie się czyta. Btw, mój filmik o tobie hyper YT oflagował jako propagujący nienawiść
 8. Jak wrażenia po wczorajszej gali High League? Która walka ci się podobała najbardziej?
 9. Czy planujesz obejrzeć dziś HighLeague? Komu kibicujesz?
 10. Umiesz pisać pluginy, że chcesz jakieś unikalne?
 11. Problem jest taki, że rękawiczki są mało kompatybilne z modelami postaci. Powoduje to ich "rozciąganie" po całej mapie,co utrudnia rozgrywkę. Możliwe, że szereg weekendowych aktualizacji to naprawi.
×
×
 • Create New...