Skocz do zawartości

.PePe.

Użytkownik
 • Zawartość

  5845
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  47

Ostatnia wygrana .PePe. w dniu 6 Lipiec

Użytkownicy przyznają .PePe. punkty reputacji!

Reputacja

2002 Legendarny

O .PePe.

Użytkownik

 • Tytuł
  Orochimaru
 • Urodziny 15.07.1995

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.youtube.com/user/ZomboidArea

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  PePe
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Tworzenie map na GoldSrc, Nerdzenie w dote

Ostatnie wizyty

31225 wyświetleń profilu
 1. Podczas gdy prace nad kolejną wersją Big City nadal trwają otrzymałem zlecenie na stworzenie stadionu. Przeznaczenie tej mapy to wbrew pozorom nie mod soccerjam jednak mimo tego mapa jest dostosowana, aby działała na trybie soccerjam gdyż już niedługo będzie dostępna do pobrania na gamebanana! To jest referencja z której miałem czerpać inspiracje i się na niej wzorować: A to produkt końcowy:
 2. .PePe.

  #40 Wywiad - Vonki

  Może to ja jestem marudny, ale zabrakło mi jeszcze z 2-3 "trudnych" pytań (związanych z siecią), aby dopełnić wywiad fajną i konkretną treścią.
 3. Tak proszę państwa powinna wyglądać zawartość nowej edycji jakiegoś serwera, a nie dodanie kilku map i nowych modeli. A za te justowanie do środka, ciągłe entery i kolorowe czcionki powinieneś oddać [email protected], bo nie da się tego czytać.
 4. Dlaczego akurat do csgo (╥﹏╥)
 5. Otrzymałem warn+1 od moderatora Bojowka z powodu "Spamowanie" w tym wątku: https://pastebin.com/dV9kENg8 Uważam, że mój post spełnia co najmniej 2 powody, przez które nie jest spamem: -Jestem związany z tym tematem, ponieważ wczoraj na SB rozmawiałem z Bojowka na ten sam temat (nawet dostałem warna wczoraj, bo użyłem wulgaryzmów, ale w pełni się z nim zgadzam, bo wiem, że złamałem regulamin) -Zacytowałem post Darxx tym samym odniosłem się do niego bezpośrednio odpowiadając na jego pytanie które, mimo iż nie było skierowane w moją stronę to i tak odpowiedź została udzielona nie odbiegając od tematu. Nigdy nie pisze odwołań od ostrzeżeń, bo 99% przypadków jestem pełni świadom, że łamie jakiś punkt regulaminu i jestem gotowy dostać ostrzeżenie jednak tym razem uważam, że Bojowka warnuje tylko dlatego, iż jest to jej jedyny argument na irytującego typa, jakim mogę dla niej być. Co więcej. Po wczorajszej dyskusji na SB Bojowka nijak nie potrafi dogadać się z użytkownikiem i doprowadzić dyskusji do wspólnego konsensusu co powinien umieć moderator, aby mówiąc kolokwialnie "ogarnąć bydło na forum". Łatwo daje się wyprowadzić z równowagi, a gdy tak się dzieje jej ostateczną obroną jest właśnie warn. Na koniec. Forum powinno służyć do wymieniania opinii i dyskusji, aby ktoś nie twierdził, że "forum jest martwe i nic się nie dzieje". Jak coś ma się dziać jak użytkownicy boją się wypowiadać, bo nie daj Lost ktoś napisze coś nie tak, wypowie się o jedno zdanie za krótko i nie na temat to od razu sypią się warny.
 6. Poruszyłem wczoraj ten temat na SB z pełną kulturą to Bojówka wyskoczyła z pretensjami pustej laski z instagrama i nieśmiertelnym argumentem "zrób lepiej" ¯\_(ツ)_/¯
 7. .PePe.

  CS:GO z Panoramą UI?!

  No pewnie, że tak tylko, że Valve niestety odchodzi od używania fizyki na mapach, aby przypadkowe eventy nie wpływały na przebieg rozgrywki, ale do map tworzonych na soruce2 dla community to będzie superanckie
 8. .PePe.

  CS:GO z Panoramą UI?!

  Jako gracz doty2, który był świadkiem pełnego przejścia doty2 z source1 na source2 oraz informacji jakie dochodziły od Valve przez te 3 ostatnie lata mogę napisać, że: -Valve wprowadza source2 do csgo stopniowo, a panorama to pierwszy poważny krok -Gdyby wprowadzili source2 za jednym zamachem jak w dota2 mieli by do łatania dosłownie tysiące mikro błędów tak jak miało to miejsce w docie gdy ta przeszła na source2 po czym każdego dnia valve wypuszczało patche, które poprawiały dziesiątki błędów, a klient doty non stop się aktualizował. Dzięki temu, że wprowadzają source2 w kawałkach do csgo uczą się tym samym na błędach ekipy doty2. -Nowy GUI podczas rozgrywki delikatnie wpłynie na FPSy w grze (jest aktualnie o kilka procent więcej FPS podczas rozgrywki) -Panorama to NIE JEST nowy silnik gry, który poprawi wam rozgrywkę o 180 stopni, bo ten dopiero nadejdzie w przyszłości. Panorama to aktualizacja, aby csgo lepiej się prezentowało. A co możecie się spodziewać po source2: -Lepsza wydajność na gorszym sprzęcie (jak ktoś gra na starym laptopie to będzie zadowolony, bo nowy silnik TROSZKĘ wam usprawni rozgrywkę) -Wielowątkowość i wykorzystywanie dostępnych rdzeni CPU oraz przejście na 64 bity, bo chyba csgo nadal zatrzymało się w epoce gdy Hitler robił przemarsz przez Warszawę i używa 32bitowego klienta. -Zmniejszenie opóźnienia w rozgrywce (to ten chyba tickrate wasz, o który tak płaczecie?) -Direct11 oraz Vulkan (nie wiem czy csgo ich używa, ale chyba nie) -Lepsze renderowanie świata przez silnik gry = lepsze FPS
 9. Jako użytkownik niewiele wiem na temat tego co się dzieje pośród wyższej administracji, ale pytanie ode mnie do wszystkich, którzy płaczą o brak aktywności [email protected] sieci: Po co wam Lost? Czy nie jest przypadkiem tak, że to Vonki przejął większość zadań Losta i jedynie dokonuje z nim konsultacji w sprawie jakiś ważniejszych spraw z racji, iż Lost jest(?) właścicielem sieci? Jak macie problem to raczej powinniście pisać do Vonkiego, a jeśli się mylę to lepiej niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu, abym nie tkwił w mylnym przekonaniu.
 10. .PePe.

  CS:GO CoD MoD

  ¯\_(ツ)_/¯
 11. .PePe.

  Overlay

  Coś takiego na razie wymyśliłem

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u