Jump to content

sm0ke.

Użytkownik
 • Content Count

  3488
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

sm0ke. last won the day on February 16 2012

sm0ke. had the most liked content!

Community Reputation

566 Genialny

About sm0ke.

 • Rank
  ZAWSZE WALCZ DO KO�CA

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

13187 profile views

Display Name History

 1. sm0ke.

  Nazwa

  Dzięki Sola UP close
 2. sm0ke.

  Nazwa

  Witam, potrzebuję nazwy tego kabla: http://imgur.com/jyofqZt UP
 3. sm0ke.

  Screen'y z CS:GO

  Taki poziom na niższych rangach: Ale meczu sam nie wygram
 4. Pula nagród za pierwsze 3 miejsca to 3.5k. Ale jak zapiszą się 32 zespoły i zapłacą wpisowe 250zł to wychodzi 8k, wiec te 4.5k jest za zorganizowanie? Jeżeli tak to, to jest chore..
 5. sm0ke.

  POMOC

  Te strony co podaliście znam. Lecz na nich filmy co miały premierę kilka dni temu nie są dodawane, a jak są to przez użytkowników i administracja od razu usuwa, ze względu na prawa autorskie, bo inaczej zablokują stronę. Dopiero po kilku tygodniach od premiery można tam normalnie obejrzeć film. Chodzi mi o strony, gdzie one zostały założone tylko po to aby obejrzeć najnowsze premiery ostatnich dni i jeszcze nie zostały zablokowane.
 6. sm0ke.

  POMOC

  Poszukuje jakiejś strony, gdzie można obejrzeć online filmy co dopiero premiery mają w kinach. Kiedyś był kinomaniak.tv, lecz został zamknięty, szukam podobnej strony. Daje UP za podanie nazwy strony.
 7. sm0ke.

  Napis

  Wielkie dzięki każdej osobie za pracę. UPy rozdam wszystkim do weekendu. Temat do zamknięcia.
 8. sm0ke.

  Napis

  Jest idealnie. UP będzie jutro [limit]. Jeszcze poczekam na inne propozycje. Ale jak ktoś będzie robił to niech robi coś takiego jak Smileyovsky.
 9. sm0ke.

  Napis

  Ooo.. to jest fajne. Tylko jakbyś mógł zrobić to przyciemnienie na jakiejś grubszej czcionce, byłoby ekstra. UP poleciał.
 10. sm0ke.

  Napis

  Zrobiłeś prawie to samo co ja sam. A chciałem jakiś efekt do tego. Ale oczywiście UP. I czekam dalej.
 11. sm0ke.

  Napis

  Czekam na dalsze prace. UP
 12. sm0ke.

  Napis

  Tematyka: Napis Rozmiar: 851x315 Napis: ZAWSZE WALCZ DO KOŃCA Kolorystyka: Czarne tło, biały napis Inne uwagi: Chcę coś takiego, sam to zrobiłem na szybko. Chodzi mi o zwykły, prosty napis, najlepiej czcionką "impact condensed" lub czymś podobnym, z jakąś może poświatą czy czymś takim. Ważne jest to aby napis znajdował się w tym miejscu gdzie na zdjęciu, nie chce go na środku. Jak ktoś się zdecyduje robić napis z poświatą to proszę o poświatę białą lub jakieś odcienie szarości, nie chce żadnych kolorów. Za każdą pracę UP.
 13. Chyba jedynie na papierze. Obserwując ich grę najbardziej pod entry fraggera podchodzi dupreeh lub karrigan, na pewno nie xyp9x..
×
×
 • Create New...