Jump to content

Lost

Head Admin Sieci
 • Content Count

  9372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  140

Lost last won the day on January 5

Lost had the most liked content!

Community Reputation

4436 Legendarny

About Lost

 • Rank
  <><
 • Birthday 08/11/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Łódź
 • Zainteresowania:
  sport, polityka, gry

Recent Profile Visitors

105172 profile views

Display Name History

 1. Czołem, Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z naszego nowego serwera Discord: https://discord.gg/4gDa4f9 Otwieramy się z dniem dzisiejszym na nowe potrzeby graczy, zwłaszcza tych, którzy przerzucili się całkowicie na nowe oprogramowanie. Kanał na razie jest mało rozbudowany, chcemy zbadać Wasze potrzeby i oczekiwania, dlatego śmiało możecie z niego korzystać. Po pewnym czasie zdecydujemy co dalej i dopiero wtedy wyłonimy osoby odpowiedzialne za serwer. Okno serwera znajduje się także w panelu bocznym na forum. Chcemy utrzymać także nasz obecny serwer TeamSpeak 3, który pozostanie priorytetem - wiele osób korzysta z obydwóch komunikatorów, jeśli nawet nie jednego, gdyż Discord nie przypada do gustu każdemu. Dobrego weekendu! Lost
 2. No to ja wchodzę na Twoje miejsce i znaleziony
 3. @krushi, jest tam dla mnie miejsce w składzie, nie?
 4. Jestem na nie, po tym co pokazałeś w zamieszaniu w związku ze zbiórką wyszła duża rozszczeniowość, dziecinność i niezaradność.
 5. Lost

  Powrót!

  Ja też jestem na tak, pamiętam, że Wasza współpraca z Saygonem układała się świetnie, na pewno przyda mu się wsparcie.
 6. Dobra, to gramy? Wbijać na Dywanik xD
 7. Mam nadzieję, że ktoś będzie grał po 23 to wejdę ;D Liczę że ktoś mnie nauczy w to grac bo kupiłem na jakiejś promocji i nie potrafiłem sie odnaleźć.
 8. Lost

  Nowy styl forum

  Witajcie w Nowym Roku! Zgodnie z zapowiedziami z ubiegłorocznej zbiórki, zdecydowaliśmy się odświeżyć nasz layout na forum. Zmieniło się dużo, ale stałe elementy zostały zachowane (kolorystyka niebiesko-czarna, symbol rombu widoczny w wielu miejscach). Mamy nowe logo, z nowym symbolem nawiązującym do figur geometrycznych (romb z zeszłego loga), SC również jest zawarte w symbolu, a rolę kropki w domenie pełni romb. Największa zmiana dotyczy chyba tabeli serwerów, której wygląd jest całkowicie unikatowy. Pojawił się także slider, w którym jednocześnie mamy aż 3 odnośniki do ważnych informacji i ogłoszeń. W tym miejscu jeszcze raz chciałbym podziękować osobom, które umożliwiły nam ten krok do przodu i zdecydowały się wesprzeć naszą zbiórkę. Owoce są właśnie widoczne, pozostaje czekać na Wasz feedback. Prace nad stylem trwały od początków grudnia, mamy też jeszcze kilka rzeczy do poprawy. Niemniej jednak, wszelkie zauważane błędy prosimy zgłaszać w tym temacie. Chciałbym podziękować także Administracji Sieci za zaangażowanie w projekt: @Streepy, @manslo, @Saygon, @Darxx, @Oks Osobiście, uważam że styl jest ładniejszy od poprzedniego, aczkolwiek mam leciutki niedosyt - kilka rzeczy na pewno dałoby się zrobić lepiej i będziemy na pewno do tego dążyć. A co Wy o nim sądzicie? Piszcie pod spodem!
 9. Lost

  ZBIÓRKA 2019

  Drodzy, Z dniem dzisiejszym możemy zakończyć naszą zbiórkę - udało się zebrać 1610 zł w 43 dni. Udało się to zrobić tylko i wyłącznie dzięki Wam, za co chcę Wam serdecznie podziękować. Pokazaliście, że wciąż w nas wierzycie i chcecie tutaj spędzać swój wolny czas. Tym bardziej nie możemy Was zawieść w tym roku szczególnym, bo będziemy obchodzić 10-lecie Sieci. Szczególne podziękowania w stronę Descenta, który samemu przekazał środki na prawie połowę celu zbiórki - z jednej strony jest to bardzo budujące, że mamy takich graczy, ale z drugiej - co będzie gdy ich zabraknie? Już niebawem zobaczycie na co między innymi przekazaliście swoje środki. Do usłyszenia!
 10. Lost

  ZBIÓRKA 2019

  Kochani, jesteście wielcy - udało nam się uzbierać największy dotąd cel w historii Sieci - 1460 zł. Szczególne podziękowania w stronę Descenta, który wsparł prawie połowę zbiórki. Zbiórkę pozostawiamy otwartą, gdyż ponieśliśmy większe koszta niż zakładaliśmy (950 zł zamiast 800 zł na styl). Jak możecie zauważyć, prace na forum trwają i już wkrótce ujrzymy tego owoce P.S. Descent, nie zamykaj proszę do końca tej zbiórki, dajmy szansę innym!
 11. Cześć, Z powodów niezależnych od nas, usługi zakupione przez ostatnie dni z opcją DOŻYWOTNIĄ zniknęły z bazy danych. Prosimy o informację w tym temacie, podając swój STEAM_ID, usługę wykupowaną oraz serwer na którym kupiliście usługę. Przepraszamy za kłopoty - obecnie problem został rozwiązany, także można dokonywać nowych zakupów. Pozdrawiam, Lost
 12. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć w imieniu Zarządu Sieci Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com wszystkim naszym graczom, administratorom, fanom, sympatykom, użytkownikom forum i ich rodzinom, jak najlepsze i jak najserdeczniejsze życzenia. Każdy już czym prędzej bieży, by dołączyć do pasterzy. I ja spieszę z życzeniami, bo nie mogę być tam z Wami. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i niech dobro wśród Was gości. I niech Boga wielka moc na Was spłynie w świętą noc. Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was dwa prezenty: - 50% obniżki na wszystkie usługi w sklepie CS:GO - niespodzianka o której dowiecie się na dniach Zapraszam do składania sobie wzajemnych życzeń w tym temacie.
 13. Dzięki wielkie dla @Streepy oraz całej ekipy za zorganizowanie zespołu i dzielną walkę! Mimo, że turniej nie był bardzo prestiżowy, to na pewno warto było się pokazać i to z dobrej strony. Dla zawodników przeznaczone mamy odznaki, które upamiętnią ich zasługę oraz podzieliliśmy się nagrodą na pół, podziękowania szczególnie dla @Wonder która zdecydowała się przekazać nagrodę na zbiórkę! Dobra robota!
×
×
 • Create New...