Jump to content

Wie Wiur aS

Opiekun Serwera
 • Content Count

  2213
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19

Wie Wiur aS last won the day on June 5

Wie Wiur aS had the most liked content!

Community Reputation

387 Idealny

2 Followers

About Wie Wiur aS

 • Other groups Admin 1vs1 [CS:GO],
  Donator,
  V.I.P
 • Birthday 10/05/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  BOT
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Chełm/Wrocław (studia)
 • Zainteresowania:
  Sport
  Gry komputerowe
  Koncerty
  Muzyka

Recent Profile Visitors

8338 profile views

Display Name History

 1. Szkoda, że w przyszłym tygodniu nie ma mnie w domu :/
 2. Remek z miłą chęcią bym Cię przyjął do administracji jednak są osoby w wyższej admini pamiętają Twój "wyskok" co niestety skreśla Cię w przedbiegach :/. Niestety jestem zmuszony odrzucić Twoje podanie. Mam jednak nadzieję, że nie zniechęci Cię to do dalszego poprawiania swojego wizerunku na lepsze.
 3. Opcja pierwsza jak najbardziej do przemyślenia. Mnie się osobiście podoba bo w końcu będzie można się chwalić, że ma się 11 lvl faceit Co do komendy !ws było to wałkowane miliard razy na zebraniach i ze względu na zbyt duże obciążenie serwera NIE BĘDZIE SKINÓW NA TYM SERWERZE. Chyba ze maszyna będzie na tyle stabilna aby wgrać na serwer taki plugin. Co byś zmienił w regulaminie?
 4. @LLuccas. a jakieś propozycję map, które można wrzucić za te, które zaproponowałeś do wyrzucenia? Bo nie widzi mi się aby w mappool'u na serwerze było tylko 15 map...
 5. Pomyliłeś kolego serwery, bo bana dostałeś na serwerze Only AWP, a nie na arenkach @vMateo, @Gopnik, @Descent, @avlbrs, bądźcie tak łaskawi i przenieście do odpowiedniego działu
 6. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 7. I mam nadzieję, że tak zostanie. Bana skracam do 2 dni Jednak patrząc na Twoją "aktywność" na forum to wnioskuję, że jesteś osobą, która lubi zwracać na siebie uwagę w negatywnym tego słowa znaczeniu. Także jeżeli sytuacja z nickiem się powtórzy to leci perm.
 8. Kończmy tą szopkę. Moje pytanie do Ciebie jest szybkie i proste. Cy dalej będziesz wchodził na serwer posiadając nick, przy którym ciężko jest stwierdzić czy zawarte są w nim wymagane znaki/litery/cyfry? Oczekuję tylko odpowiedzi tak lub nie.
 9. I jakie to są znaki Watson'ie? Bo dla mnie są to 3 duże litery "i" (spójnik), bądź też 3 małe litery "L" (duża litera dla odróżnienia o co mi chodzi) bądź też 3 pionowe kreski "|" (połączenie shift + backslesh). Równie dobrze może być to kombinacja małych liter "L" oraz dużych "i". Czekam na wyjaśnienie //Edit Oto krótka rozmowa z adminem, który wlepił Ci jednego bana przed obecnym. W pierwszej wiadomości z komendą sm_kick podałem mu właśnie taką kombinację i zero reakcji....
 10. Widzę, że masz coś z rycerza i jest to najprawdopodobniej zakuty łeb, ponieważ nie rozumiesz prostych poleceń. Moja prośba do Ciebie z ostatniego tematu: A tak wyglądał Twój nick po otrzymaniu UB.... Proszę mi k**wa wskazać, w którym miejscu są widoczne te znaki? Bo ja nie jestem w stanie tego stwierdzić. Przyznaje się mam wadę wzroku i to nie małą ale k**wa większość ludzi w administracji serwera jak nie wszyscy mają z tym problem. Ponowię pytanie, ponieważ możesz mieć problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Wskaż mi, w którym miejscu w Twoim nicku znajdują się te 2 wymagane znaki (a nawet 3 jak to stwierdziłeś) oraz napisz jakie to znaki, ponieważ próbowałem paru kombinacji na serwerze i nie dało się Ciebie wykickować... //Edit Np. mi, ponieważ tak wygląda strona sourcebansa jeżeli widnieje w niej Twój nick A tak gdy Twojego nicku nie ma:
 11. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 12. Skróciłem bana ze 120 min na 15 min i gość z automatu dostał UB. Wolałem zapytać bo pomimo tego, że te 2 bany widnieją jako wygasłe to klient twierdzi, że nie może wejść na serwer... Skoro sprawa została wyjaśniona to temat zamykam.
 13. Nie rozumiem trochę tego tematu. UB dostałeś, a w sourcebansie nie widzę żadnego kolejnego bana... @Nightmare, @Streepy mógłbym prosić o sprawdzenie czy gość nie ma przypadkiem shadowban'a? I tak teraz sobie uświadomiłem, że w prośbie o ub wyraziłem się nie dość jasno ehh.... Ustaw sobie taki nick aby żaden z adminów nie miał najmniejszej wątpliwości, że nie łamie on regulaminu serwera. Napiszę to nawet jeszcze dosadniej aby w przyszłości nie powstawały podobne tematy. Wyp****ol te "krzaczki" z nicku i ustaw normalny nick i nie będziesz miał w przyszłości problemów.
 14. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
×
×
 • Create New...