Jump to content

Wie Wiur aS

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  2016
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Wie Wiur aS last won the day on October 14 2018

Wie Wiur aS had the most liked content!

Community Reputation

198 Przykładny

About Wie Wiur aS

 • Other groups Donator
  V.I.P
 • Birthday 10/05/1996

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Chełm/Wrocław (studia)
 • Zainteresowania:
  Sport
  Gry komputerowe
  Koncerty
  Muzyka

Recent Profile Visitors

6597 profile views

Display Name History

 1. Jeżeli normalną grą nazywasz grę przy użyciu wspomagaczy typu wh/aim to pozdrawiam... 0:46 - jak ty to trafiłeś? 1:30 - gościu stoi w Ciebie wcelowany więc nie pikujesz, jak dla mnie wh 2:12 - szybki strzał 3:01 - aim 4:36 - nie mogłeś wiedzieć, że przeciwnik wskoczył do wody, ponieważ nawet ja mając zmutowany czat głosowy i grę jak i słuchawki na max głośności tego nie słyszałem. Dodatkowo po tym jak synek zeskoczył do wody to dwukrotnie wiedziałeś, gdzie się w niego wcelować, sorry ale wh 5:34 - aim 6:05 - nie za szybko? 6:07 - aim 6:27 - znowu szybko 6:43 - no jak dla mnie to masz chyba 10kHz monitor, ze tak szybko dostrzegłeś wroga 7:58
 2. 4:16 - +/- b 4:32 5:00 - prosto na model +b 5:34 - nie miałeś prawa widzie przeciwnika w tym miejscu, a zacząłeś do niego strzelać, a co najlepsze twój celownik powędrował na jego głowę przez skrzynkę +b 5:50 - model +b 6:13 - nigdy tam nie celowałeś, a raptem jak przeciwnik tam wychylił to i twój celownik tam zawędrował +b 7:36 - trochę dziwne ale patrząc na to co robiłeś wcześniej to +b 8:01 - lock na głowę +b 8:18 - trochę dziwne jest udawanie, że nie wiesz gdzie jest przeciwnik pomimo, że widziałeś jego model(to samo runda wcześniej), a nie dziwne, że wiesz gdzie jest przeciwnik pomimo, że nie widziałeś jego modelu. Jak by ktoś nie wiedział co oznacza +b = +ban Banik się należy.
 3. Nie ma z Tobą problemów. Skilla masz więc raczej rozpoznasz czitera. Na tak
 4. Link do multi_v6: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190524-1431-am_multi_v6.dem.zip Akcje, które zwróciły moją uwagę: 5:36 - celownik na głowę przeciwnika przez ścianę 6:01 - jaki ma sens wcelowywanie się w taki sposób? 8:32 - trochę pewnie wychyliłeś na przeciwnika po afk'u, pomimo iż mogłeś mieć przeciwnika po prawej za skrzynką Link do aztec: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190524-1443-am_aztec_64.dem.zip Rundy po 1:10, w których twój celownik dziwnie wędrował w okolice nóg/brzucha przeciwnika Ogólnie patrząc na Twoją grę mogę stwierdzić, że posiadasz parkinsona w ręce, ponieważ machasz tym celownikiem jak opętany. Dodatkowo w pewnych momentach trzymasz celownik strasznie blisko ziemi albo trzymasz go strasznie wysoko co na osobę, która ma podobno 6000h w tą grę jest bardzo ale to bardzo dziwne. No chyba, że przez 5,5k miałeś odpalony sam ekran startowy cs'a to w takim przypadku jest to możliwe. Na pewno grasz na słuch bo jak usłyszysz zoom'a/krok/strzał przeciwnika to przeważnie celujesz w tym kierunku. Osobiście uważam, że tym telepaniem myszką "szukasz" przeciwnika przez ścianę i jeżeli najedziesz na niego celownikiem to coś z zewnątrz Cię o tym informuje i czasem "pokazuje" Ci jego pozycję na mapie poprzez lock celownika. W mojej ocenie należy się UB ze względu na zbyt małą ilość wystarczających dowodów do zbanowania gracza.
 5. Kolejny raz potwierdza się teza, że na Soplicy rozdawane są bany za free.... Gracz utrzymujący się w TOP3 arenkach (fakt, że z botami takimi jak @MMateuszRR czy @Prezo ale jednak) + nowe konto bez uzupełnionego profilu steam... Masz 100% rację, że nie ma najmniejszych podstaw do podejrzewania iż używa wspomagaczy. Ale mniejsza o to. Obejrzałem demko i jedyna akcja, która przykuła moją uwagę to 4:13, gdzie nie widząc przeciwnika aka MateuszRR strzelasz przez klocek niemal w jego model. Może był to przypadek, może nie. Jak to mawia MotoznaFca "Nie wiem". W następnej rundzie robisz to samo jednak tym razem model przeciwnika jest w większej odległości od celownika. Jak dla mnie demko czyste i należy się UB, ponieważ po jednej spornej sytuacji nie można wydać werdyktu. Link do demka: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190519-1541-am_sc_majnkraftblue_40.dem.zip
 6. A silver może być? Demo czyste, nic nadzwyczajnego nie widziałem. Zwykłe prefire w miejsce, z którego przeciwnik na pewno wychyli. P.S. Następnym razem postaraj się nie obrażać rodziny innej osoby, ponieważ może się to skończyć dla Ciebie mniej przyjemnie
 7. Ale jak już są to jest GRUBO.... Za krótko grasz po powrocie abym był w stanie ocenić Twoje zachowanie na serwerze dlatego jestem na nie.
 8. Sesje trochę leżą, także postaraj się j poprawić przez co najmniej 2 tygodnie i powinno być gitarra. Na obecną chwilę nie.
 9. Link do demka: j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190331-2055-am_plain2_d.dem.zip Jak na faceit lvl 10 lubisz trzymać celownik na poziomie klatki/brzucha, co jest trochę dla mnie dziwnym zachowaniem. Według mnie wh + czasami wspomaganie celowania.
 10. Temat był wielokrotnie wałkowany i na pewno nie przejdzie. Zmiana maszyny = zmiana IP oraz utrata aktualnej pozycji w GT. Mieliśmy dedyka jednak pomysł nie wypalił ze względu na to, że nie było osoby, która zajęła by się serwerem od strony technicznej. Co do błędu przy zmianie mapy to nie mam pojęcia dlaczego się tak dzieje...
 11. Ach te kobiety.... Są takie zmienne, nieprawdaż @Cotidie ?
 12. Rozpisz jeszcze demko z czasami/tickiem, które akcje według Ciebie są spalone. Osobiście uważam iż w.w. admin gra czysto, a jego kręcenie się to zwykły bind, coś w stylu "bind p +right; m_yaw 400".
 13. Ja bym chciał Cię jeszcze poznać, także pograj jeszcze trochę, ustabilizuj sesje i złóż podanie za jakiś czas. Na nie.
 14. Siema, ostatnimi czasy próbuję wbić do was na serwer jednak coś mi w tym mocno przeszkadza. Mianowicie, mają już możliwość wyboru strony do dołączenia, po kilku chwilach wyrzuca mnie do pulpitu. Odpalając menedżer zadań przy cs'ie jest napisane "brak odpowiedzi". Problem jest o tyle irytujący, że czasami muszę resetować komputer, ponieważ nie idzie nic zrobić (coś w stylu jakby ekran został zablokowany albo jestem dalej w grze ale widzę pulpit). Czy winą może być to, że coś nie zostało do końca pobrane przy wchodzeniu na serwer?

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×