Jump to content

Wie Wiur aS

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  2047
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Wie Wiur aS last won the day on November 29

Wie Wiur aS had the most liked content!

Community Reputation

234 Świetny

About Wie Wiur aS

 • Other groups Admin 1vs1 [CS:GO],
  Donator,
  V.I.P
 • Birthday 10/05/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  BOT
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Chełm/Wrocław (studia)
 • Zainteresowania:
  Sport
  Gry komputerowe
  Koncerty
  Muzyka

Recent Profile Visitors

7174 profile views

Display Name History

 1. Osobiście (przyznam się bez bicia) zdarza mi się ignorować taką osobę jeżeli czasami coś powie i dopóki nie dostanę od kogoś zgłoszenia, że jej to przeszkadza lub nie spadnę z 5 aren w dół lub więcej (wtedy muszę jakoś odreagować xD) to takie zachowanie mi nie przeszkadza. Według mnie wystarczyło by zmienić jeden wyraz w przytoczonym przez Ciebie punkcie regulaminu, a mianowicie "używania" -> "nadużywania" i nie powinno być niejasności.
 2. Słaba aktywność jak również rozpoznawalność na serwerze. Pograj dłużej, daj się poznać graczom i popraw sesje.
 3. Nie kojarzę Cię z tego okresu.... Parę razy widziałem Cię na serwerze i wydajesz się bardzo ogarniętą osobą. Ostatnimi czasy udzielasz się na forum zgłaszając cziterów, czy to też nieodpowiednie zachowanie na serwerze. Twoje sesje z ostatniego tygodnia są bardzo dobre i jeżeli utrzymałbyś je na takim poziomie przez następne 2-3 tygodnie to masz moje tak. Na razie jestem na Nie, ze względu na to że zaczynasz z "nową" kartą patrząc na sesje w GM.
 4. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 5. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 6. Jutro postaram się ocenić demko, ponieważ dzisiaj nie dam rady. Za ten czas prosiłbym Cię o zastosowanie się do wzoru:
 7. A czy w przypadku pierwszego punku nie trzeba będzie resetować rankingu co miesiąc? Bo jeżeli tak to jak dla mnie jest to kiepska opcja, ale pomysł jak najbardziej ciekawy. Co do rund ONE TAP jestem jak najbardziej za. Tak samo jak za rundami noscope czy przywróceniem losowych broni. Kwestia do przedyskutowania w naszym gronie. @Streepy co popsułeś?
 8. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 9. Widać ewidentne WH. Często celuje z AWP w jedną pozycję, a scop'a dodaje tuż przed wychyleniem przeciwnika. Ban dodany.
 10. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 11. Po obejrzeniu dowodów w postaci demka oraz zapisu z Twojego stream'a muta dostają: DeloX kejdrop kropka peel - mut na tydzień za puszczanie muzyki Halil_İLCİN - mut na 3 dni za obrazę gracza Do tego wszystkiego bana za aim/wh otrzymuje gracz małpa02 Dzięki za zgłoszenie.
 12. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 13. Jak na 12k godzin to masz strasznie ch*jowy movement.... A jak się odniesiesz do tego tematu i Twojego drugiego postu: https://www.cshacked.pl/simple-glow-esp-21122018-t132243/?tab=comments#comment-849535 Najciekawsze w demku jest to, zdarzają się rundy kiedy masz tzw. godmod'a. I nie mam na myśli tu w ogóle rund only HS. Jako osoba, która ma 12k godzin dziwnym wg mnie zachowaniem jest bardzo późna reakcja na pikującego przeciwnika albo ewentualny jej brak. Osoba z taką ilością godzin już w pamięci mięśniowej ma zakodowany ruch w stronę modelu przeciwnika. No chyba, że ta pamięć nie była ćwiczona, a ten ruch wymuszał program zewnętrzny. Poniżej masz moją rozpiskę demka: Twój POV: 1:20 1:40 - aim 2:03 - aim 3:27 - dziwny spin 6:21 - aim 7:10 - norecoil/aim 8:20 – szybki jak na kogoś kto woli wstrzymać się ze strzałem do przeciwnika pomimo, że go widzi POV Twojego przeciwnika: 0:51 1:07 2:55, a następnie 3:01 3:40 5:26 6:50 Przyznam, że patrząc czasami na grę Twoich przeciwników to jest ona słaba, jednak akcja w 2:55, a potem 3:01 jest co najmniej dziwna.
 14. Jeżeli dało by się coś takiego podłączyć pod "!shop" z opcją tylko dla VIP'a to uważam, że to by była najrozsądniejsza opcja. Coś w stylu jak zakładanie lasera do AWP'y.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...