Jump to content

Saygon

Admin Forum
 • Content Count

  3057
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  52

Saygon last won the day on November 20

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1524 Perfekcyjny

7 Followers

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

25127 profile views

Display Name History

 1. Saygon

  ZBIÓRKA 2019

  Wspomagam: 1. bezinteresownieKwota: 55 złMetoda płatności: PayPalInne:
 2. Na jednym spotkaniu poruszyliśmy ten temat i właśnie na tej przeglądarce występują tego typu problemy. Na tą chwilę, próbujemy doszukać się rozwiązania tej kwestii. Ja osobiście korzystam z najnowszej przeglądarki Opera GX i nie mam tego typu problemów.
 3. Dodam, że z dniem dzisiejszym forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji - 4.4.7
 4. Dzięki @Radek5142 za twój poświęcony czas i włożona w prace w sieci. Mimo zlotów czy upadków serwer pod twoją opieką trzymał długo poziom. Byłeś a właściwie jesteś jedną z najbardziej pozytywnych i w porządku osób w tej sieci.
 5. Saygon

  XBOT

  Skoro został dodany, najwidoczniej jest potrzebny. Dźwięki zawsze możesz ściszyć, wyciszyć, lub dodać do ignorowanych. Ciesze się, że się zrozumieliśmy. Na życzenie zamykam.
 6. Dziękujemy wszystkim za propozycję i oddane głosy. Przeanalizujemy wszelkie sugestie i niebawem ruszymy z nowymi działami.
 7. Wyniki: I miejsce - Red 27/30 pkt. II miejsce - - wilczka 27/30 pkt. III miejsce - Taco Hemingway 23/30 pkt.
 8. Witajcie! Już 01.09.2019r. o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Karaoke! Mamy nadzieję ze dzięki wam, okres wakacyjny zakończymy z wielkim hukiem! Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie, zapraszamy do zapisów! By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na kanał "Zapisy!" , na naszym serwerze, bądź kliknąć tutaj! a zostaniesz automatycznie przeniesiony na odpowiedni kanał, oraz dodany do listy osób oczekujących na wzięcie udziału w zabawie. Nagrody*: 1 miejsce: Nagroda o wartości 50 zł* + Crystal VIP (2 msc.) + Premium na forum (1 msc.) 2 miejsce: Crystal ViP (1 msc.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie 3 miejsce: Crystal ViP (2 tyg.) + Kanał VIP (1 msc.) + Ikonka na Tsie * do wyboru nagroda o wartości 50 zł (tzn. psc, doładowanie telefonu, bądź gra na steam) Nagrodzona zostanie również osoba najbardziej aktywna. Za sporą liczebność i spore zaangażowanie przewidujemy również, dodatkowe mniejsze nagrody, UWAGA! Nagrody główne zostaną rozlosowane wyłącznie w przypadku uczestnictwa min. 12 osób. Zapraszajcie znajomych i bawcie się razem z nami!
 9. @Bawolek osobiście nie znam cię zbyt dobrze, jednak z opinii większości osób można wywnioskować, że jesteś osobą ogarniętą a przede wszystkim starszą wiekowo. Odliczając oczywiście opinie twoich ludzi z serwera. Uważam, że świeża krew w zespole się przyda, dlatego damy Ci szansę. Mam nadzieję, że z czasem pokażesz się bardziej szerszemu gronu i udowodnisz, że wybraliśmy dobrze. Podanie przyjęte. Gratuluję!
 10. @Myszaty. osobiście nie mam nic do twojej osoby, gdyż wydajesz się ogarniętą osoba, jednak do końca sam nie wiem co mam myśleć, o twoim podejściu do pisania tematów na forum. Z jednej strony jesteś aktywny w działach, lecz z drugiej, twoje tematy to w większości powielanie treści z innych portali i dodawania źródeł do nich. Mimo wszystko, po przedyskutowaniu z Darxem postanowiliśmy dać ci szansę. Liczę jednak, że twój zapał nie wygaśnie, po otrzymaniu funkcji moderatora. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz i nie pomylę się co do twojej osoby. Jestem na tak.
 11. @Meurian jesteś z nami już jakiś czas, mimo to z twoją aktywnością ostatnim czasem bywało krucho. Dodatkowo po otrzymaniu funkcji Opiekuna Uploaderów, nie wniosłeś za dużo i nie pokazałeś takiego zapału jak oczekiwaliśmy. Myślę, że widzę w tym momencie innych kandydatów na stanowisko moderatora. Jestem na nie.
 12. @Whytti jak sam widzisz, nadal spore grono osób, nie jest przychylne Twojej osobie. Danie tobie, w tym momencie funkcji moderatora, byłoby krzywdą i problemem nie dla nas, a głownie dla Ciebie samego. Po za tym widzę, że nadal do końca nie nauczyłeś się przyjmować krytyki na przysłowiową "klatę". Większość administracji wyższej, niestety również nie jest na Tobą. Podanie zostaje odrzucone.
 13. Witam. W dniu dzisiejszym od godziny 14:15, zostaną przeprowadzone prace na naszym serwerze, z uwagi na to, serwer będzie niedostępny dla użytkowników do momentu ukończenia prac. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za problemy.
 14. Witajcie! Z uwagi na to, że nasze forum skupia się głównie na serwerach Counter-Strike i tematach z nimi związanych, chcielibyśmy wzbogacić je i rozbudować o dodatkowe strefy i działy gier. Dlatego z tego miejsca zwracamy się z małą prośba do was. Powyżej znajduję się ankieta z naszymi propozycjami gier, które znalazłyby swoje oddzielne i bardziej rozbudowane działy na forum. Prośmy o zaznaczanie, które gry najbardziej widzielibyście na naszym forum, oraz podawanie własnych tytułów. Ankieta, jest ankietą wielokrotnego wyboru, oznacza to, że możecie wybrać więcej niż jeden tytuł, do czego gorąco zachęcamy. Jeśli macie jakieś własne propozycje działów gier, które chcielibyście zobaczyć na naszym forum, to śmiało piszcie. Zaznaczając pole "inne" w ankiecie. Przygotowaliśmy małą listę z której możecie wybrać gry po zaznaczeniu pola "inne": Lista gier: - Paladins - Battlefield - Call of Duty - Dota - Metin2 - Tibia - Nostale - Mu Legends - Terraria Po zaznaczeniu pola "Inne" prosimy o napisanie posta w stylu: ( "Moja propozycja to:" ) Mile widziane jest również, podanie małej argumentacji dlaczego, własnie ta gra, ma się znaleźć u nas na liście. Pamiętacie, że jesteśmy również otwarci na wasze wszelkie propozycje zarówno gier, jak i poddziałów dla nich! Wszystkie gry, znajdować się będą w odpowiednich kategoriach, które najbardziej odpowiadałyby gatunkowi, z którego wywodzi się dana gra. Temat jest z myślą o Was, więc zapraszajcie i zachęcajcie znajomych, aby głosowali w naszej ankiecie, gdyż to od was zależy, które gry ostatecznie trafią w szeregi naszego forum. Ankieta potrwa jakiś czas, do momentu kiedy uznamy, które tytuły interesują was najbardziej. Czym głosów będzie więcej, tym szybciej wystartujemy z całym projektem. Przypominam, że zbędny spam i pisanie nie na temat, będzie "nagradzane" ostrzeżeniami na forum. Gorąco zachęcam głosowania i wypowiedzi w temacie! Pozdrawiam Saygon.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...