Jump to content

Saygon

Admin Forum
 • Content Count

  3210
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  58

Saygon last won the day on June 10

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1594 Perfekcyjny

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

26771 profile views

Display Name History

 1. Wszystko zostało już raczej wyjaśnione wyżej, jeśli otrzymałeś bana na serwerze, to napisz temat w odpowiednim dziale danego serwera. Ten dział nie służy do załatwiania tego typu spraw.
 2. Wywiad w porządku, ale osobiście, bardziej "ciągnął" był za język z odpowiedziami. Z uwagi, że Szercu zbytnio się nie rozpisywał, to zabrakło mi tu wielu szczegółowych i bardziej dociekliwych pytań, jak na taki spory czas nieobecności jego osoby, wśród Nas.
 3. Polecam Opere GX, zero problemów i bugów.
 4. Saygon

  Ankieta

  Słyszałem od znajomych, którzy grali na ciekawej modyfikacji Paintballa w CS:GO. Podobno bardzo przypomina mechanikę z serwerów cs 1.6. Warto byłoby się temu przyjrzeć.
 5. Witajcie! Z uwagi na to, że wiele osób często zwraca się do nas z prośbą o odzyskiwanie rang na serwerze, jak również do tej pory, ma pojęcia o istnieniu konta MyTeamSpeak, postanowiliśmy stworzyć mały poradnik. Dowiecie się tutaj, jak założyć konto MyTeamSpeak i zsynchronizować je z aplikację TeamSpeak 3. Konto to służy do tego, aby zapisać dane w aplikacji takie jak : - IP serwerów (zakładki) - nasze identyfikatory - rangi jakie posiadamy na serwerze. Aby założyć konto wchodzimy w ten LINK. Po czym podajemy nasze dane do logowania. Gdy już założymy konto, nasze dane wpisujemy do aplikacji TeamSpeak`a, a dokładnie tutaj. Aby otworzyć takie okno wchodzimy w Narzędzia, potem Opcje a następnie myTeamSpeak. Po wprowadzeniu danych, zaznaczamy jedną z dostępnych opcji Synchronizacja, a następnie wybieramy sposób w jaki ma ona następować, (Polecamy - automatyczne). Takie konto pomaga odzyskać nam dane, m.in. po formacie komputera. Wystarczy, że zalogujemy się na konto i ponownie odzyskujemy zapisane dane. WAŻNA INFORMACJA ! Gdy założymy konto, na maila otrzymamy wiadomość z kodem odzyskiwania, który warto zapisać w razie problemów z Synchronizacją. Metoda alternatywna: Istnieje także druga możliwość odzyskania swoich rang z innych serwerów TS3. Aby to zrobić, musimy wejść w: Narzędzia -> Tożsamości, następnie otwiera się nam okno z naszymi identyfikatorami. Metodą szybszą będzie po prostu użycie skrótu klawiszowego: CTRL + i Aby uzyskać nasze ID, musimy najpierw zaznaczyć ID, które chcemy pobrać, a gdy już go zaznaczymy klikamy PPM i eksportuj. Gdy już klikniemy Eksportuj, otworzy nam się okno z naszymi plikami, gdzie następnie wskazujemy ścieżkę zapisu pliku. Jeśli po formacie komputera, chcemy odzyskać swoje stare ID, postępujemy analogicznie. Klikamy w pole z tożsamościami a następnie Importuj. TeamSpeak poprosi nas o wskazanie lokalizacji pliku, wybieramy ten plik i klikamy Otwórz. Aplikacja sama wykona resztę kroków, a my będziemy mogli się cieszyć naszym starym ID. Teraz, aby to ID zadziałało, musimy wybrać ID, z którego chcemy się łączyć. A więc tak klikamy: Połączenia -> Połącz, a następnie więcej, gdzie wybieramy ID z którego się łączymy. Szczególne podziękowania dla @`izcoN, za pomoc przy tworzeniu poradnika.
 6. Saygon

  Screeny/filmy z gier

  W tym temacie możecie dzielić się screenami/filmami z gier, w zakresie osiągnięć/ekwipunku/talii itp.
 7. Saygon

  Marcowe Karaoke!

  Witajcie! Już 01.03.2020r. o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Marcowym Karaoke! Mamy nadzieję, że dzięki wam, wejdziemy w miesiąc marzec z wielkim hukiem! Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie, zapraszamy do zapisów! By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na kanał "Zapisy!" , na naszym serwerze, bądź kliknąć tutaj! a zostaniesz automatycznie przeniesiony na odpowiedni kanał, oraz dodany do listy osób oczekujących na wzięcie udziału w zabawie. Zapisy są też możliwe w trakcie trwania eventu, jednak preferujemy bardziej pierwsza metodę, by zweryfikować ogólną frekwencję. Nagrody*: 1 miejsce: Nagroda o wartości 30 zł* + Crystal VIP (2 msc.) + Premium na forum (1 msc.) 2 miejsce: Crystal ViP (1 msc.) + Kanał VIP (1 msc.) + dodatkowa ikonka na serwerze 3 miejsce: Crystal ViP (2 tyg.) + Kanał VIP (1 msc.) + dodatkowa ikonka na serwerze * do wyboru nagroda o wartości 30 zł (tzn. przelew na konto, psc, doładowanie telefonu, bądź gra na steam) Przewidujemy także nagrody dla najaktywniejszych, w przypadku sporej ilości uczestników. UWAGA! Nagrody główne zostaną rozlosowane wyłącznie w przypadku uczestnictwa min. 12 osób. Zapraszajcie znajomych i bawcie się razem z nami!
 8. Saygon

  1 czy 2

  2, klimatycznie
×
×
 • Create New...