Jump to content

Saygon

Admin Forum
 • Content Count

  3122
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  54

Saygon last won the day on January 12

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1537 Perfekcyjny

7 Followers

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

25408 profile views

Display Name History

 1. A więc może zacznę. Tak prezentuje się mój: Jäger 619 RS Aktualnie tym śmigam po rejonie
 2. Witajcie! Temat służy, jak sama nazwa wskazuję, do wrzucania screenów z gry i zaprezentowania swoich wypasionych bryk! Gorąco zachęcam do przedstawiania swoich zdobyczy. Niech inni podziwiają!
 3. Po jakimś czasie będzie aktualizacja sfery, wtedy można dodać/zmodyfikować nowe tytuły. Jeśli znajda się chętne osoby do dyskusji w określonych tytułach, to z chęcią je dodamy. Aktualnie chodzi nam głownie o wyłonienie najbardziej pożądanych gier i zwiększenie zainteresowania nimi.
 4. Witajcie! Z uwagi, że z początkiem roku nasze forum zostało odświeżone, chciałbym ogłosić wszystkim, że zdecydowaliśmy się również o poszerzenie działów gier o najbardziej rozpoznawalne tytuły ostatnich lat, dzieląc je na 4 główne kategorie. Myślę, że każdy miłośnik gier komputerowych znajdzie tu coś dla siebie. Finalny efekt możecie zobaczyć tutaj: https://cs-soplica.com/forum/1158-strefa-gier/ Jednocześnie liczę, że osoby które, interesują się danym tytułem, znajdą ochotę i czas, by podzielić się swoja wiedzą, spostrzeżeniami czy doznaniami z gier wszczynając dyskusję i udzielając się aktywnie w ulubionym tytule. Z uwagi, na to wydarzenie, postanowiliśmy wznowić rekrutację na gamera, by zachęcić ludzi do udzielania się w nowo otwartej strefie. Więcej informacji o stanowisku gamera zajdziecie tutaj: https://cs-soplica.com/topic/226157-rekrutacja-na-gamera/ Moderatorzy jak i sami gamerzy od teraz, będą mieli możliwość wykazania się i zwiększenia zaangażowania, dbając o wyznaczony przez siebie dział. W miarę upływu czasu i zwiększenia zainteresowania stanowiskiem gamera, przewidujemy różnego rodzaju nagrody. Zachęcam serdecznie do udzielania się w działach, co za tym idzie wspierania życia na forum, by każdy mógł znaleźć tu coś dla siebie i pozostał z nami na dłużej.
 5. Witajcie! Z uwagi na rozszerzenie działów z najpopularniejszymi tytułami gier, postanowiliśmy wznowić rekrutację na stanowisko Gamera. Coraz więcej osób poszukuje ciekawych informacji, więc zależy nam na udostępnianiu i przekazywaniu czytelnikom rzetelnych artykułów oraz rozwinięciu strefy na forum. Osoba ubiegająca się o rangę Gamer'a powinna spełnić następujące wymagania: Minimum 15 lat (możliwe wyjątki). Brak rangi Gamer'a/Redaktora lub wyższej Administracji na innej sieci. Minimum 20 postów na forum. Brak ostrzeżeń na koncie. Duże zainteresowanie oraz znajomość gry i sceny e-sportu. Sumienność, systematycznośćć w tworzeniu artykułów oraz wstawianiu ciekawostek. Chęci i zapał do pracy. Bardzo dobra znajomość zasad ortografii, gramatyki oraz składni zdań. Dodatkowym atutem będzie dobra znajomość języka angielskiego oraz doświadczenie na podobnym stanowisku. Zalety posiadania rangi Gamer'a CS:GO: Większa szansa na otrzymanie rangi Moderatora. Możliwość dawania większej ilości punktów reputacji na forum. Rozwijanie własnych zainteresowań. W miarę zwiększenia ilość osób i zainteresowania funkcją nagrody dla najaktywniejszych Gamer'ów. Wzór podania na rangę Gamer'a: Praca może być gotowym artykułem (napisanym własnoręcznie na podobnym stanowisku), przykładowym, wymyślonym newsem lub zredagowanym na podstawie innego artykułu. Wykryta próba oszustwa lub plagiatu skutkować będzie odrzuceniem podania.
 6. Wyższa Administracja Sieci: @Streepy- Uzasadnienie: Wykazywał spore zainteresowanie siecią i serwerami, zjednał dużo osób oraz ma dobry kontakt właściwie z każdym. Jedyna trafna kategoria i osoba zasługująca na wyróżnienie w 2019 roku.
 7. Saygon

  Nowy styl forum

  Tak jak opisał @Supergosciu. Dodam tylko, że to co piszesz występowało na Shoutboxie na IPB 3, a na Czatboxie na IPB 4. Zostało to właśnie tak zmienione na nowej modyfikacji, jak opisał kolega wyżej.
 8. Regulamin lokalny działu Rocket League 1. W dziale obowiązuje również regulamin forum. 2. Tematy zamykane są jedynie w przypadkach takich jak: zgoda autora, brak aktywności w temacie lub gdy temat jest sprzeczny z regulaminem forum lub działu. 3. Temat może być ponownie otworzony na prośbę autora tematu. 4. Staramy się nie pisać posta pod własnym postem. 5. W dziale tym obowiązuje zakaz handlu. 6. Zakazuje się wszelkiego rodzaju plagiatów. 7. Zakazuje się publikowania adresów referencyjnych. 8. Temat można odświeżyć raz na 48h. 9. Zakazuje się udostępniania danych dostępowych do kont.
 9. Saygon

  ZBIÓRKA 2019

  Wspomagam: 1. bezinteresownieKwota: 55 złMetoda płatności: PayPalInne:
 10. Na jednym spotkaniu poruszyliśmy ten temat i właśnie na tej przeglądarce występują tego typu problemy. Na tą chwilę, próbujemy doszukać się rozwiązania tej kwestii. Ja osobiście korzystam z najnowszej przeglądarki Opera GX i nie mam tego typu problemów.
 11. Dodam, że z dniem dzisiejszym forum zostało zaktualizowane do najnowszej wersji - 4.4.7
 12. Dzięki @Radek5142 za twój poświęcony czas i włożona w prace w sieci. Mimo zlotów czy upadków serwer pod twoją opieką trzymał długo poziom. Byłeś a właściwie jesteś jedną z najbardziej pozytywnych i w porządku osób w tej sieci.
 13. Saygon

  XBOT

  Skoro został dodany, najwidoczniej jest potrzebny. Dźwięki zawsze możesz ściszyć, wyciszyć, lub dodać do ignorowanych. Ciesze się, że się zrozumieliśmy. Na życzenie zamykam.
 14. Saygon

  Nowe działy gier

  Dziękujemy wszystkim za propozycję i oddane głosy. Przeanalizujemy wszelkie sugestie i niebawem ruszymy z nowymi działami.
×
×
 • Create New...