Jump to content

Saygon

Admin Forum
 • Content Count

  3177
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  57

Saygon last won the day on February 27

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1581 Perfekcyjny

10 Followers

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

25998 profile views

Display Name History

 1. Saygon

  Ankieta

  Słyszałem od znajomych, którzy grali na ciekawej modyfikacji Paintballa w CS:GO. Podobno bardzo przypomina mechanikę z serwerów cs 1.6. Warto byłoby się temu przyjrzeć.
 2. Witajcie! Z uwagi na to, że wiele osób często zwraca się do nas z prośbą o odzyskiwanie rang na serwerze, jak również do tej pory, ma pojęcia o istnieniu konta MyTeamSpeak, postanowiliśmy stworzyć mały poradnik. Dowiecie się tutaj, jak założyć konto MyTeamSpeak i zsynchronizować je z aplikację TeamSpeak 3. Konto to służy do tego, aby zapisać dane w aplikacji takie jak : - IP serwerów (zakładki) - nasze identyfikatory - rangi jakie posiadamy na serwerze. Aby założyć konto wchodzimy w ten LINK. Po czym podajemy nasze dane do logowania. Gdy już założymy konto, nasze dane wpisujemy do aplikacji TeamSpeak`a, a dokładnie tutaj. Aby otworzyć takie okno wchodzimy w Narzędzia, potem Opcje a następnie myTeamSpeak. Po wprowadzeniu danych, zaznaczamy jedną z dostępnych opcji Synchronizacja, a następnie wybieramy sposób w jaki ma ona następować, (Polecamy - automatyczne). Takie konto pomaga odzyskać nam dane, m.in. po formacie komputera. Wystarczy, że zalogujemy się na konto i ponownie odzyskujemy zapisane dane. WAŻNA INFORMACJA ! Gdy założymy konto, na maila otrzymamy wiadomość z kodem odzyskiwania, który warto zapisać w razie problemów z Synchronizacją. Metoda alternatywna: Istnieje także druga możliwość odzyskania swoich rang z innych serwerów TS3. Aby to zrobić, musimy wejść w: Narzędzia -> Tożsamości, następnie otwiera się nam okno z naszymi identyfikatorami. Metodą szybszą będzie po prostu użycie skrótu klawiszowego: CTRL + i Aby uzyskać nasze ID, musimy najpierw zaznaczyć ID, które chcemy pobrać, a gdy już go zaznaczymy klikamy PPM i eksportuj. Gdy już klikniemy Eksportuj, otworzy nam się okno z naszymi plikami, gdzie następnie wskazujemy ścieżkę zapisu pliku. Jeśli po formacie komputera, chcemy odzyskać swoje stare ID, postępujemy analogicznie. Klikamy w pole z tożsamościami a następnie Importuj. TeamSpeak poprosi nas o wskazanie lokalizacji pliku, wybieramy ten plik i klikamy Otwórz. Aplikacja sama wykona resztę kroków, a my będziemy mogli się cieszyć naszym starym ID. Teraz, aby to ID zadziałało, musimy wybrać ID, z którego chcemy się łączyć. A więc tak klikamy: Połączenia -> Połącz, a następnie więcej, gdzie wybieramy ID z którego się łączymy. Szczególne podziękowania dla @`izcoN, za pomoc przy tworzeniu poradnika.
 3. Saygon

  Screeny/filmy z gier

  W tym temacie możecie dzielić się screenami/filmami z gier, w zakresie osiągnięć/ekwipunku/talii itp.
 4. Saygon

  Marcowe Karaoke!

  Witajcie! Już 01.03.2020r. o godzinie 19:00 zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w Marcowym Karaoke! Mamy nadzieję, że dzięki wam, wejdziemy w miesiąc marzec z wielkim hukiem! Wszystkie chętne osoby do wzięcia udziału w evencie, zapraszamy do zapisów! By wziąć udział w zabawie, wystarczy wejść na kanał "Zapisy!" , na naszym serwerze, bądź kliknąć tutaj! a zostaniesz automatycznie przeniesiony na odpowiedni kanał, oraz dodany do listy osób oczekujących na wzięcie udziału w zabawie. Zapisy są też możliwe w trakcie trwania eventu, jednak preferujemy bardziej pierwsza metodę, by zweryfikować ogólną frekwencję. Nagrody*: 1 miejsce: Nagroda o wartości 30 zł* + Crystal VIP (2 msc.) + Premium na forum (1 msc.) 2 miejsce: Crystal ViP (1 msc.) + Kanał VIP (1 msc.) + dodatkowa ikonka na serwerze 3 miejsce: Crystal ViP (2 tyg.) + Kanał VIP (1 msc.) + dodatkowa ikonka na serwerze * do wyboru nagroda o wartości 30 zł (tzn. przelew na konto, psc, doładowanie telefonu, bądź gra na steam) Przewidujemy także nagrody dla najaktywniejszych, w przypadku sporej ilości uczestników. UWAGA! Nagrody główne zostaną rozlosowane wyłącznie w przypadku uczestnictwa min. 12 osób. Zapraszajcie znajomych i bawcie się razem z nami!
 5. Saygon

  1 czy 2

  2, klimatycznie
 6. @Gietaa jesteś dość specyficznym typem człowieka, cięty ironiczny żarcik, to twoja dzienna rutyna, jednak wszystko w granicach dobrego smaku. Zazwyczaj. Zresztą, kto bliżej cię zna wie, ze lubisz sobie robić, przysłowiowe "jajca". Prywatnie jesteś na prawdę w porządku, zresztą znamy się nie od dziś. Admina już u Nas posiadałeś kilka lat temu i wtedy jak zarówno, jak i teraz nie mam zastrzeżeń co do Ciebie, oraz twojemu powrotu na stanowisko. Wczorajsza nasza rozmowa, tylko mnie w tym utwierdziła. Podanie akceptuję. Witamy w składzie ponownie. Zgłoś się do mnie na rozmowę.
 7. @nasuke wydajesz się być w porządku, ale jeśli chodzi o twoja osobę, znam cię dość krótko, zbyt krótko by ocenić, czy jesteś odpowiednim kandydatem na administratora. Po naszej wczorajszej rozmowie muszę stwierdzić, że sam do końca nie jesteś pewny, czy zależy ci by być adminem na tsie, czy tez nie, bynajmniej takie są moje odczucia. Na tą chwilę podanie odrzucam. Jednak jeśli będziesz miał ochotę, to w przyszłość, zapraszam ponownie do próbowania swoich sił, podczas kolejnych rekrutacji.
 8. @Radek5142 spośród wszystkich aktualnych kandydatów, znam Cię prawie najlepiej i w sumie nigdy nie zauważyłem, czy nie odczułem, większego negatywnego zachowania z twojej strony. Jesteś postrzegany jako osoba miła i zaufana, zresztą w sieci jesteś z nami już od sporego kawałka czasu. Chciałbym podkreślić to, że mimo, że się znamy spory czas, nie ma to nic do znaczenia, odnośnie podjętej przez mnie decyzji. Po naszej wczorajszej rozmowie muszę podkreślić i uświadomić wszystkich, że posiadasz znacznie większa wiedzę i umiejętności od pozostałych kandydatów. Byleś już administratorem na ts, a nawet posiadałeś własny serwer, a to duży plus na starcie. Doświadczona osoba nam się przyda, szczególnie, że teraz ciężko o takie. Głównie dla tego postanowiłem dać Ci szansę. Podanie akceptuję. Zgłoś się do mnie na rozmowę.
 9. @Shomek mimo, że współpracujemy już razem w sieci przez jakiś czas, na innych stanowiskach, niestety na tą chwilę nie wyobrażam sobie naszej współpracy na stanowisku admina ts3. Myślę, że musisz popracować jeszcze nad paroma punktami z wymagań, by spełnić moje oczekiwania. Aktualnie nie widzę Cię w tej roli. Podanie z przykrością odrzucam.
 10. @Wericzita znam cię stosunkowo krótko, jednak wydajesz się bardzo pozytywną i przyjemną osobą, co potwierdza chociażby wiele osób, w twoim podaniu. W historii było kilka przypadków kiedy w naszym składzie była kobieta, lecz było to już dosyć dawno, więc myślę, że takie odświeżenie, może pozytywnie wpłynąć na naszą ekipę. Po wczorajszej rozmowie, którą odbyłem z kandydatami jak również z Tobą uznałem, że dostaniesz swoją szansę. Sporo pracy i nauki przed Tobą , ale mam nadzieję, ze pokażesz nam że podjąłem słuszną decyzję. Podanie zaakceptowane. Zgłoś się do mnie na rozmowę.
×
×
 • Create New...