Jump to content

Saygon

Admin Sieci
 • Content Count

  3252
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Saygon last won the day on October 30

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1621 Perfekcyjny

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

28577 profile views

Display Name History

 1. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 2. Z @Eizi3k już prywatnie sprawę wyjaśniłem. Wszystko na razie, w jak najlepszym porządku. Prawdopodobnie chwilowy lag Ale dzięki panowie, że czuwacie!
 3. Saygon

  1 czy 2

  Praca #2.
 4. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 5. Napisałem do Ciebie wiadomość prywatną. Rozwiążemy tą sprawę.
 6. Saygon

  Nowe władze

  Dziękuję, gratuluję reszcie i postaramy dać z siebie, jak najwięcej!
 7. Języki azjatyckie - np. Kiwa JacoTaco, Jajami Omate, PiłaJaja MuCharata, SamHam, JamaHama i kilka innych słów.
 8. Polędwiczki wieprzowe w sosie paprykowo-cytrynowym z boczkiem i migdałami, oraz placek po węgiersku.
 9. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 10. Osoba wyżej wyjaśniła wystarczająco
 11. O prawie wszystkich niedziałających ikonach nikt mi do tej pory nie zgłaszał, (raz, było o kilku, które poprawiłem, ale nie o "prawie wszystkich"), czy to Ty czy te "wszystkie" osoby o których piszesz. Wystarczyło napisać, do mnie osobiście, sprawdziłbym to, kontakt ze mną masz. Bot owszem był i będzie ponownie, jednak support, odpowiedzialny za bota, nie poinformował mnie o pewnej kwestii w trakcie zmiany serwera, związanej z baza danych, przez co prawdopodobnie straciłem poprzednia bazę, razem ze statystkami administracji oraz wszystkich użytkowników, po czym kiedy poprosiłem o pomoc, olał mnie i nie odpisał do dnia dzisiejszego. Co do eventów, była propozycja odnośnie nowego. Nie widziałem, żebyś się zapisał? Zachęcałem, każdego łącznie z administracją sieci i serwerów. Pominę już sprawę wydanych przeze mnie własnych prywatnych pieniędzy na promowanie tego wydarzenia na fb i olanie go przez wszystkich. Mógłbym o podejściu ludzi do eventów napisać tu monolog, jednak się powstrzymam i zachowam to dla siebie, bynajmniej na razie. Myślę, że nie na miejscu jest twoje, wypominanie mi tych kwestii, szczególnie że byleś adminem i wiesz jak wiele rzeczy się zmieniło. Jeśli, ktoś zauważa błędy, ma propozycję, czy chce pomóc, doradzić coś, zapraszam prywatnie na pw forum lub do porozmawiania ze mną bezpośrednio na ts3. Na wszystkie nurtujące pytanie, chętnie odpowiem. Staram się pogodzić sytuacje prywatną, oraz dochodzący aktualnie "burdel" w sieci i administracji, oraz postaram się niebawem o odświeżenie i kilka nowości na serwerze.
 12. Ostatnio Rocket League & League of Legends
 13. Dobra robota! Fajne odświeżenie, dawnej inicjatywy
 14. Już 23 września gra Rocket League zadebiutuje w modelu free 2 play na platformie Epic Games Store oraz konsolach. Jeśli dodacie tytuł do swojej biblioteki na platformie Epic między 23 września a 23 października, otrzymacie kupon EGS o wartości 10 USD, który można wykorzystać na gry i dodatki o wartości co najmniej 14,99 USD. Dodatkowo, po pobraniu i uruchomieniu gry, otrzymacie dwa nowe przedmioty w swoim ekwipunku – Sun Ray Boost i Hot Rocks Trail! Zapraszam do skorzystania z okazji i wspólnej gry! źrodło: https://lowcygier.pl/
×
×
 • Create New...