Skocz do zawartości

Saygon

Admin Forum
 • Zawartość

  2951
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  37

Ostatnia wygrana Saygon w dniu 9 Grudzień

Użytkownicy przyznają Saygon punkty reputacji!

Reputacja

1377 Rewelacyjny

O Saygon

Admin Forum

 • Urodziny 30.09.1988

2 obserwujących

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Ostatnie wizyty

22783 wyświetleń profilu
 1. Saygon

  [Moderator] Shomek

  @Shomek jesteś osobą, która podczas aktualnej rekrutacji ma najwięcej pozytywnych opinii, co już samo w sobie wpływa na twoją korzyść. Osobiście to trochę Cię znam, zdarzyło nam się rozmawiać kilka razy i zdajesz się być dość ogarniętym i zrównoważonym człowiekiem, jak na swój młody wiek. Podczas trwającej dotychczas rekrutacji, wydajesz się najodpowiedniejszym kandydatem na stanowisko moderatora. Po uprzedniej konsultacji z resztą ekipy, postanowiliśmy dać Ci szansę. Mam nadzieję, że nas nie zawiedziesz i wykorzystać dobrze daną ci szansę. Podanie zaakceptowane. Zgłoś się do mnie na rozmowę poprzez steam lub ts3.
 2. Saygon

  Moderator

  @Meurian do końca nie wiem co myśleć o twojej osobie. Z jednej strony nic do Ciebie nie mam, z drugiej klika osób poruszyło kwestie, które nie do końca przedstawiają dobrze na w twoją korzyść. Z uwagi na sporą zagwozdkę, musiałem zasięgnąć rady pozostałych członków wyższej administracji i postanowiliśmy, że na tej rekrutacji szansy nie dostaniesz. Chciałbym jednak podkreślić, że jesteś na dobrej drodze, by zostać moderatorem. Popracuj nad kilkoma rzeczami, o których wspomniało wyżej kilka osób, a może w przyszłości doczekasz się swojej szansy. Podanie odrzucam.
 3. @Lord Whytti, jeśli chodzi o Ciebie, opinie również są strasznie podzielone. Jesteś kolejną osobą, o której do końca tak na prawdę nie wiemy co myśleć. Z pośród wszystkich wypowiedzi chciałbym podkreślić wypowiedź @Streepy'ego która chyba, w większości najbardziej trafia w punkt, co do twojej osoby.Zaznaczam, że nie kieruje się i nie oceniam Ciebie, sugerując się wydarzeniami związanymi z serwerami, ale wyłacznie sprawami związanymi z Twoimi zachowaniem i reprezentacją osoby na forum. Nie mówię także, że sytuacja nie mogła uleć poprawie bądź zmianie, jednak na tą chwilę, po konsultacji z resztą, nie widzę Cię na stanowisku moderatora. Myślę, że o ile twój czas nastanie, to jeszcze nie jest to ta chwila. Podanie odrzucone.
 4. @Agatczi123 co do twojej osoby, jak widać głosy są dość podzielone. Ja osobiście nie oceniam ludzi tylko po błędach i ich złych doświadczeniach z przeszłości, oraz nie uważam, że przez to należy od razu człowieka skreślić. Jednak z twoją osobą miałem spory dylemat, dlatego zasięgnąłem opinii reszty wyższej administracji i postanowiliśmy, że tym razem nie damy Ci szansy. Jesteśmy zdania, że potrzeba na forum, trochę świeżej krwi i są aktualnie lepsi kandydaci na to stanowisko. Podanie odrzucam.
 5. Saygon

  Historia warnów

  Niestety uprawnienia na tej modyfikacji forum, działają trochę inaczej niż na poprzednim. Z tego co wiem, jedyną mi znaną opcją, jest możliwość ustawienia indywidualnych uprawnień na widoczność ostrzeżeń użytkowników, co za tym idzie można przypisać je indywidualnym osobom, w tym wypadku opiekunom. W weekend przyjże się się temu dokładnie i przeprowadzę test, przy pomocy jednego z opiekunów. Jeśli będzie też możliwość przywrócenia dawnych ustawień dla wszystkich to to zrobię, w innym wypadku jedynie opiekunowie i wyżej, będą posiadali takie uprawnienia. Tabelka jest, jednak została ukryta, ponieważ nastąpiło sporo zmian przez modyfikacje. Po ustaleniu wszystkiego i aktualizacji powróci ponownie.
 6. Saygon

  Mała propozycja.

  Witam, trafna uwaga! Dziękuję za informacje, zająłem się już tym. Pozdrawiam.
 7. Odpowiedź została już udzielona. Więcej informacji możesz przeczytać w regulaminie sieci oraz w serii tematów: Pozdrawiam.
 8. Prosiłbym o zaprzestanie dyskusji w podaniu, szczególnie ze strony autora tematu. Temat służy do udzielania opinii na temat kandydata. Wszelkie niejasności można wyjaśnić poprzez opcje "edytuj posta".
 9. Fajna akcja, oby więcej takich
 10. Czemu by nie, jestem za, ważne by ustalić termin, aby najwięcej osób się stawiło.
 11. Saygon

  rip

  Opiekun uploaderów wyjaśnił, a nawet bardziej @olaokej. Nie ma nic więcej do dodania.
 12. Saygon

  Rekrutacja na Gamer'a

  @Myszaty. widzę, ze artykuły są nie najgorsze, wiek w porządku, dam Ci szansę. Podanie przyjmuję. Zgłoś się na pw.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
stat4u