Jump to content

Saygon

Admin Forum
 • Content Count

  3029
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  45

Saygon last won the day on August 6

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1471 Rewelacyjny

8 Followers

About Saygon

 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  G-ce

Recent Profile Visitors

24501 profile views

Display Name History

 1. Witam. W dniu dzisiejszym od godziny 14:15, zostaną przeprowadzone prace na naszym serwerze, z uwagi na to, serwer będzie niedostępny dla użytkowników do momentu ukończenia prac. Prosimy o cierpliwość i przepraszamy za problemy.
 2. Witajcie! Z uwagi na to, że nasze forum skupia się głównie na serwerach Counter-Strike i tematach z nimi związanych, chcielibyśmy wzbogacić je i rozbudować o dodatkowe strefy i działy gier. Dlatego z tego miejsca zwracamy się z małą prośba do was. Powyżej znajduję się ankieta z naszymi propozycjami gier, które znalazłyby swoje oddzielne i bardziej rozbudowane działy na forum. Prośmy o zaznaczanie, które gry najbardziej widzielibyście na naszym forum, oraz podawanie własnych tytułów. Ankieta, jest ankietą wielokrotnego wyboru, oznacza to, że możecie wybrać więcej niż jeden tytuł, do czego gorąco zachęcamy. Jeśli macie jakieś własne propozycje działów gier, które chcielibyście zobaczyć na naszym forum, to śmiało piszcie. Zaznaczając pole "inne" w ankiecie. Przygotowaliśmy małą listę z której możecie wybrać gry po zaznaczeniu pola "inne": Lista gier: - Paladins - Battlefield - Call of Duty - Dota - Metin2 - Tibia - Nostale - Mu Legends - Terraria Po zaznaczeniu pola "Inne" prosimy o napisanie posta w stylu: ( "Moja propozycja to:" ) Mile widziane jest również, podanie małej argumentacji dlaczego, własnie ta gra, ma się znaleźć u nas na liście. Pamiętacie, że jesteśmy również otwarci na wasze wszelkie propozycje zarówno gier, jak i poddziałów dla nich! Wszystkie gry, znajdować się będą w odpowiednich kategoriach, które najbardziej odpowiadałyby gatunkowi, z którego wywodzi się dana gra. Temat jest z myślą o Was, więc zapraszajcie i zachęcajcie znajomych, aby głosowali w naszej ankiecie, gdyż to od was zależy, które gry ostatecznie trafią w szeregi naszego forum. Ankieta potrwa jakiś czas, do momentu kiedy uznamy, które tytuły interesują was najbardziej. Czym głosów będzie więcej, tym szybciej wystartujemy z całym projektem. Przypominam, że zbędny spam i pisanie nie na temat, będzie "nagradzane" ostrzeżeniami na forum. Gorąco zachęcam głosowania i wypowiedzi w temacie! Pozdrawiam Saygon.
 3. Witam serdecznie! Po dość długim czasie oczekiwania na funkcjonowanie serwera, niestety z przykrością muszę oznajmić, że na zmiany musicie poczekać chwilę poczekać. Podczas wprowadzenia poprawek napotkałem na problemy, które spowodowały, że została przywrócona stara kopia serwera, by ten mógł normalnie funkcjonować. W przyszłym tygodniu a konkretnie w weekend podejmę się ponownej próby ogarnięcia wszystkiego od nowa. (z uwagi na wyjazd delegacyjny do pracy, nie mogę tego zrobić wcześniej.) Proszę o cierpliwość i przepraszam za wszelkie niedogodności. Pozdrawiam Saygon
 4. Witaj, ban był już kilka miesięcy temu, jednak na twój nick dokładnie jak z forum, więc doskonale wiesz za co masz bana. Tym razem zrobię wyjątek i zostajesz odbnanowany, lecz następnym razem wyjątku nie będzie.
 5. Dnia 30 czerwca 2019 roku od godziny 11:00, nastąpi dłuższa przerwa w działaniu serwera, która spowodowana będzie, wprowadzeniem większych zmian, w postać automatyzacji oraz zwiększenia wydajności serwera. Po zakończeniu prac, powstanie również temat. opisujący dokonane zmiany, dodane nowości oraz udogodnienia. Postaramy uporać się z wszystkim jak najszybciej, a za wszelkie niedogodności z naszej strony z góry przepraszamy. Myślę jednak, że wszelkie nowości zrekompensują wszystkim chwilową przerwę w funkcjonowaniu serwera.
 6. [*] Kolejna historia dobiegła końca.
 7. W dniu dzisiejszym, doszło do czasowej przerwy w działaniu serwera, postaramy się, aby wszystko wróciło do normy w najbliższym czasie. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.
 8. Dodam od siebie dodatkowo, ze nie posiadamy oficjalnego serwera discord, a wyłącznie teamspeak 3, co totalnie przeczy twoim słowom.
 9. Film jak marzenie, po prostu bajka.
 10. Odczytaj wiadomość prywatną..

 11. No właśnie, to nie shoutbox tylko czatbox! Przeczytać, zapisać, zapamiętać! Dzięki za propozycję, jednak nie wiem, czy jest to aż tak bardzo potrzebne, ale przyjrzymy się sprawie podczas instalacji nowych dodatków. Jeśli znajdziemy takowy i uznamy za pomocny, to zostanie wprowadzony na forum.
 12. Sprawę uznaję za wyjaśnioną. W razie jakiś innych pytań napisz bezpośrednio wiadomość prywatną.
 13. Atak na @nishimiya @`izcoN jest zbędny naprawdę. Dodanie artykułu z podaniem odnośnika do źródła jest poprawne. Wiadomo, że własne artykuły, by wyglądały lepiej, ale nie zawsze ma się czas czy możliwość zrobienia go od podstaw. PS: Plusik za starania
 14. Saygon

  ZBIÓRKA 2018

  Wspomagam: 1. bezinteresownie Kwota: 50 zł Metoda płatności: PayPal Inne: Wsparcie dla teamspeak'a //Spoiler się popsuł coś. // Otrzymane, dzięki wielkie! // Lost
 15. Siema możesz mi zmienić nick i dodać range crystal vip na ts?
   

  1. J4ss

   J4ss

   XDDDDDDDDDDDDD

    

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×