Jump to content

Saygon

Admin Sieci
 • Content Count

  3306
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  59

Saygon last won the day on October 30 2020

Saygon had the most liked content!

Community Reputation

1638 Perfekcyjny

About Saygon

 • Rank
  Ab alio exspectes, alteri quod feceris.
 • Birthday 09/30/1988

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://www.cs-SopliCa.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Saygon
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gorlice

Recent Profile Visitors

29946 profile views
 1. Osobiście kojarzę Cię słabo, jednak sprawdziłem twój staż na serwerze i o dziwo, trochę godzin przesiedzianych u nas masz. Po przedyskutowaniu twojej kandydatury z aktualnym składem, jak również z uwagi na niedobór administracji, postanowiłem dać Ci szansę. Witamy na okresie próbnym. Podanie zaakceptowane. Zgłoś się do mnie na serwerze.
 2. Wydaje mi się, że opinie ludzi mówią wszystko za siebie. Na ten czas, nie widzę z Tobą współpracy. Podanie odrzucam.
 3. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 4. Dzięki za informacje, użytkownik otrzyma "nagrodę" w postaci stosownej rangi, by na przyszłość nie mógł poke'wać. Dodatkowo możesz klikając ppm na daną osobę i wybrać opcje "Dodaj jako zablokowanego", wtedy zostaje zablokowana wszelka komunikacja z daną osobą. Można również edytować osobę na liście kontaktów i zablokować tylko daną rzecz, np. poke, czy otrzymywanie wiadomość prywatnych.
 5. Wspomagam: 1. bezinteresownieKwota: 50złMetoda płatności: Paypal Inne: Będzie trzeba to podeśle.
 6. Witam serdecznie. Z uwagi, że chcemy powrócić do organizacji eventów na naszym serwerze, by urozmaicić i umilić użytkownikom czas. Zwracamy się z prośbą do Was, abyście pomogli nam wybrać zabawy, które waszym zdaniem, aktualnie najlepiej sprawdzą się na serwerze. Zachęcamy do głosowania w ankiecie na poszczególne eventy, oraz podawanie własnych propozycji konkursów, czy zabaw (wraz z krótkim opisem), które chcielibyście zobaczyć na naszym serwerze. Istniała będzie również możliwość, poprowadzenia własnego "show", jeśli po uprzedniej konsultacji, pomysł nam się spo
 7. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 8. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 9. Za to odpowiedzialny jest plugin, jutro zaktualizuję resztę pluginów i wtyczek, powinny takie rzeczy się naprawić.
 10. Witajcie! Dniem dzisiejszym zakończyliśmy aktualizację forum, do najnowszej wersji silnika 4.5.4. Jednocześnie informujemy, że na forum mogą występować lekkie lagi, które spowodowane będą, miedzy innymi procesami, wykonywanymi w tle na forum, jeszcze przez jakiś czas. Dodatkowo, forum może posiadać lekkie błędy/zmiany wizualne. W najbliższym czasie, po aktualizowaniu reszty wtyczek, powróci też części rzeczy z wcześniejszej modyfikacji. Jeśli ktoś zauważy coś niestandardowego, nietypowego, bądź dziwnego, zachęcamy zgłaszania nam tego w tym temacie, a my postaramy się w
 11. Saygon

  Siema

  Witaj! Wpadaj w wolnej chwili też na tsa! Pozdro.
 12. Z uwagi na, miedzy innymi problemy, niezależne od Nas, zmuszeni jesteśmy ponownie wyłączyć forum. Kolejna przerwa techniczna nastąpi jutro (04.01.2021), od godziny 13:00 i potrwa, prawdopodobnie do godzin wieczornych. Przepraszamy za zamieszanie, lecz staramy się uporać się z rzeczami, które pozwolą funkcjonować nam jeszcze lepiej w przyszłości.
 13. Witam wszystkich. W dniu 03.01.2021 (niedziela) od około godziny 9:00, na forum, będą trwały pracę m.in związane z aktualizacją forum, a co z tym idzie, forum będzie czasowo niedostępne dla użytkowników, do czasu ukończenia wszystkich prac. Liczmy, że uporamy się z wszystkim sprawnie i za kilka godzin wrócimy do Was. Przepraszamy za problemy i liczmy na wyrozumiałość.
×
×
 • Create New...