Jump to content

ArcaniA

Użytkownik
 • Content Count

  1014
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ArcaniA last won the day on February 10 2012

ArcaniA had the most liked content!

Community Reputation

291 Świetny

About ArcaniA

 • Birthday 06/21/1997

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Midland

Display Name History

 1. Stara praca z mojej galerii trochę odświeżona:
 2. Pierwsza praca z tutoriala (gorzej się tego nie dało zrobić), trzecia stock z internetu z dodanym napisem, prace dla użytkowników też bardzo słabe. Na nie. http://www.sigtutorials.com/tutorials/c4d-tutorials/killzone-c4d-signature-tutorial.html Tutorial.
 3. Na tak, miał już moderatora, serwerem też zajmuje się świetnie jako [email protected]
 4. ArcaniA

  Wolley's

  Chce* Widzę jest progress, bo zrozumiałeś, że z chińskich bajek słabo wychodzą sygny.
 5. ArcaniA

  veshaze

  Wyglądałoby o niebo lepiej, gdybyś wyostrzył pracę w niektórych miejscach. Ten szary "pasek" zbędny, tak samo jak znaki Han, które do prac nie pasują.
  1. Wolley.

   Wolley.

   Nie, nie spełnia wymagań.

  2. ArcaniA

   ArcaniA

   Powiedział spec od chińskich bajek hahaha.

  3. Wolley.

   Wolley.

   Idź oglądać Lucky Star

   hahaha.

 6. ArcaniA

  gerdi's gallery

  Ja bym na pewno troszkę wyostrzył postać. Wolley nie przesadzaj już, sam pro nie jesteś, a co do ramek - czasem wyglądają dobrze i praca lepiej z nimi wygląda, tak samo jest w tym przypadku.
 7. ArcaniA

  Sygna

  Tematyka: anime. Rozmiar::400x150, chyba że nie będzie pasować. Napis: brak. Kolorystyka: byle nie zbyt ciepłe barwy. Inne uwagi: // Jeden plus tylko w tym temacie za wykonanie pracy. // @sQubany`
 8. ArcaniA

  Wolley's

  Chińskie porno bajki, zatruwał umysły ludzi na jailu i teraz na forum to samo robi. Te kanji trochę zbędne na pracach, a wyglądają jeszcze gorzej przez to, że je podwajasz.. Poza tym w pracach troszkę pusto. Nie polecam robienia z postaciami z chińskich bajek, bo z tym się mało da zrobić.
 9. Postaraj się w końcu coś wtopić, bo to podstawa Masz na to dużo poradników w internecie. Napisz jakiego programu używasz, to Ci coś zapodam.
 10. ---->R<----

  1. Puma aKa Kroffka

   Puma aKa Kroffka

   Arcania ty TY? :OOOOOO

   GRAFIK?

  2. Oswoj Teczy
 11. Problem nie leżał jednak po stronie ustawień myszy. Trzeba było wyłączyć synchronizację pionową w zakładce opcji "Video". Mimo wszystko dziękuję każdemu za pomoc, łapcie plusy.
 12. Ostatnio naszła mnie chętka na CS (nie grałem od czasu aktualizacji). No to ściągam sobie CS, wrzucam stary config, wszystkie komendy startowe wpisane, wchodzę na serwer, i tu zaczyna się problem. To wygładzanie myszki tak mnie dobija, nie mogę po prostu grać z tym gównem... I moje pytanie - czy da się to jakoś wyłączyć? Dążę do uzyskania starej myszki ze starego, dobrego CS'a. Dodam tylko, że "m_filter" nic nie daje.
×
×
 • Create New...