Jump to content

Dziedziczny

Opiekun Serwera
 • Posts

  43
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Other groups

Admin JailBreak [CS:GO]

Dziedziczny last won the day on September 13

Dziedziczny had the most liked content!

Reputation

56 Dobry

3 Followers

About Dziedziczny

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Dziedzic
 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

750 profile views
 1. Napisałem do supporta serwera że jest błąd nic więcej z tym nie mogłem zrobić. Nie widzę problemu z odciszeniem gracza, gdyby gracz łamał regulamin na serwerze by otrzymał muta na 15 osób na serwerze tylko ty i vacu nie słyszeliście tego gracza nie raz na serwerze osoba z mutem od valve prowadziła i nikt z tym problemu nie miał Prosiłem cię o zmianę nicku ponieważ ustawiłeś go specjalnie do prowokacji i był bardzo podobny do vaca oczywiscie vaca też prosiłem o zmianę nicku kicka. Dostałeś za spam na czacie i na [email protected] i miałem problem z rozpoznaniem czy to ty czy vacu więc w powodzie kicka napisałem bys zmienił nick Sytuacja jest dość prosta ty i vacu ustawiliście sobie takie same nicki wiec was prosiłem o zmianę ich były one długie różniły się tylko jakąś literką to był powód tego upomnienia. Z tego co widzę to ty masz do mnie cały czas problem i starasz się cały czas prowokować mnie. Oczywiście że potrafię zbanować osobę z takim nickiem, Mateusz też jest adminiem czemu nie mógł cię zbanować ja w tym czasie byłem zajęty przedłużaniem ci bana na twoim głównym koncie Jedyny zarzut do ciebie to liczne prowokacje wyzwiska nawet jak wbiłeś na tym multikoncie to i tak dalej wyzywałeś. Edit: §4 Zasady ogólne. 31. Zakaz posiadania takiego samego nick'u lub bardzo zbliżonego do siebie w celu utrudnienia pracy admina i prowadzącego. Heksakosjoiheksekoataheksafobia - Nick Vaca Heksakosjoiheksekontaheksafobia- Twój nick Dałbym radę odróżnić te nicki ale jak sam widzisz różnią się one tylko podkreśloną częścią utrudniają one prowadzenie prowadzącemu. Widziałem że na serwerze był gracz z nickiem który nie zgadzał się z regulaminem upomniałem go o to, nie wiem czy akurat byłeś to ty. Nie miałem wyj***ne tylko gdy wchodzi nowy gracz z takim nickiem to proszę go o zmianę ale traktuje go łagodniej by go nie zniechęcać do gry. Edit 2 Gdy wbiłeś na nicku Heksakosjoiheksekontaheksafobia a vacu Heksakosjoiheksekoataheksafobia to było złamane regulaminu oraz obaj pisaliście dużo na czacie i wyzywałeś na [email protected] to dostałeś bana jak wbiłeś na multikoncie siedziałeś cicho nic nie pisałeś nikogo nie wyzywałeś. Gdy wchodzi stały gracz z takim nickiem oznacza to że chce on prowokować administrację a gdy wchodzi nowy gracz z nickiem łamiącym regulamin i ten gracz nikomu nie przeszkadza jasne że będę traktował go łagodniej bo on ma tylko zły nick powiedz mi jaki brak równości za wyzywanie spam prowokacje i bardzo podobne nicki mam traktować tak samo gracz który wbił siedzi cicho nie ma problemu i chce zobaczyć jak działa ten tryb. Oczywiście że takiego gracza będę traktował lżej.
 2. Oczywiście że chcemy dalej prowadzić serwer. Wrzesień był to miesiąc gdy zaczęła się szkoła, trzeba było przestawić się po wakacjach i wrócić do codziennej rutyny.
 3. Przyjęty, zgłoś się do mnie na PV.
 4. Zapraszam dzisiaj wszystkich na wspólne granie o 20:00.
 5. Nick na serwerze: NieDziedzic UID: +QspyMwoKNq2LEMrUr+aVJqCv8o= Czy akceptujesz regulamin: Tak
 6. Ale dyskusja się zrobiła aż miło się czyta
 7. To nie twój czas na zostanie adminem. Pograj na serwerze daj się poznać graczom i wchodź częściej do ct . Na ten moment odrzucam.
 8. @ Itam Przyjęty na okres próbny, zgłoś się do mnie na Steam. Tym samym zamykam szybką rekrutację i zapraszam do składania zwykłych podań.
 9. Zapraszam dzisiaj wszystkich graczy o godzinie 20 na jb
 10. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Head Adminem Sieci @ Streepy
 11. Skarga niesłuszna Spiro wykonał twoje życzenie to że zrespił go serwer to nie jego wina. Celem takiego życzenia jest wyeliminowanie jednego z ctków z gry po prostu w przyszłości będziemy musieli dodać dopisek w regulaminie.
 12. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
×
×
 • Create New...