Jump to content

Slipo

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Normalny

About Slipo

 • Rank
  Brąz IV
 • Birthday 01/23/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/509387737/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  slipo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Pawłowice
 • Zainteresowania:
  Sporty walki, polityka i wielki pasjonat motoryzacji :D

Recent Profile Visitors

313 profile views

Display Name History

 1. Mimo że ostatnie sesje trochę leżą, tak wszystko inne a szczególnie doświadczenie jako były admin na plus. W związku z tym, kierując się też trochę opiniami wyżej wypowiem się neutralnie z lekkim wychyleniem na tak
 2. Kulturka jest, bardzo aktywny, SB jest do nauczenia w chwilkę, także nie widzę problemu. na TAK.
 3. Dobre sesje, kulturka, rozpoznawany na serwerze. Żadnych przeciwskazań nie widzę także jestem na TAK.
 4. Nie będę ukrywał, że jest to podanie, na które po przeczytaniu wpisu wyżej poświęciłem trochę więcej czasu. Przejrzałem daty składanych podań i nie nazwałbym tego ciągłym odchodzeniem. Dokładnie tak jak napisałeś - pierwsze odrzucone, następne przyjęte. Pierwsza utrata admina po sporym okresie czasu. Kolejna "kadencja" tez krótka nie była, także zachowajmy choć trochę obiektywizmu. W okresie Twojego ostatniego adminowania poznałem Cię dość dobrze. Jak to napisała @bygirl jesteś bezpośredni. Niektórzy będą mieć to za zaletę inni za wadę - ja tą cechę akurat bardzo szanuję. Aktywny, znany na serwerze i komunikatywny. Summa summarum nie widzę żadnych przeszkód i jestem jak najbardziej na TAK.
 5. + Aktywny i znany na serwerze + Kulturka + Znajomość regulaminu + Godziny Wiek problemem nie jest, biorąc pod uwagę to że nigdy nie stwarzałeś problemów, także ode mnie masz kredyt zaufania. Na TAK.
 6. Znany na serwerze, żadnych problemów z Tobą nie pamiętam, aktywność i czat w ostatnim czasie na plus. Reszta została wymieniona wyżej. Na TAK.
 7. + aktywny + doświadczenie, obyty z funkcją admina + ogarnięty Nic więcej chyba dodawał nie będę bo większość Cię tu zna/kojarzy. Jak najbardziej na TAK.
 8. Będąc obiektywnym i odstawiając na bok wszelkie sentymenty : + doświadczenie + aktywność + wbrew pozorom opanowana osóbka XD Na TAK.
 9. Kojarzę jaśnie Pana, nie pamiętam jakichkolwiek problemów z Tobą a aktywność na plus. Na TAK.
 10. + Ilość godzin i wiek + Aktywny + Ogarnięty + kulturka, często uspokajasz ludzi na serwerze Na TAK
 11. Dobrze że wstrzymałem się z odpowiedzią bo nie do końca wiedziałem o jaką przeszłość chodziło. Po tym co wyżej czytam mimo dobrych sesji, godzin itd moim zdaniem przyjęcie Cię do Administracji byłoby trochę jak przyjęcie przestępcy do policji Dlatego mimo że nic do Ciebie osobiście nie mam to jestem na NIE.
 12. + Sesje są + Czat czysty + Często Cię widuje Troszkę na minus godziny a co do wieku ładnie ujął to @7ub4zz, więc nie będę powtarzał. Jak dla mnie powinieneś dostać szansę i okres próbny, toteż jestem na TAK
 13. Wymagania spełnione, aktywny, często upominający kiedy coś złego dzieje się na serwerze - tak jak to napisał @al_va_ro. Jeśli nie wiemy jak coś będzie działać, to najlepiej to sprawdzić! Moim zdaniem powinieneś dostać szansę - na TAK.
 14. Jak wyżej już napisał @7ub4zz to tylko formalność ; + Super sesje + Ogarnięty + Znany na serwerze Więcej pisać nie trzeba - to samo co wyżej Na TAK
 15. + Sesje + Czat czysty + Często widuje Cię na serwerze Pomijając to, że chyba Cię jeszcze nie słyszałem, to spełniasz wymagania a ogarnięcie SM to chwila Jestem na TAK
×
×
 • Create New...