Jump to content

Slipo

Użytkownik
 • Posts

  22
 • Joined

 • Last visited

Reputation

16 Normalny

About Slipo

 • Birthday 01/23/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/509387737/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  slipo
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Pawłowice
 • Zainteresowania:
  Sporty walki, polityka i wielki pasjonat motoryzacji :D

Recent Profile Visitors

882 profile views
 1. Nie ma sensu się zbytnio rozpisywać bo dwóch przedmówców ładnie opisało jak sprawa wygląda. Póki co na NIE.
 2. Tak jak pisał @gazik.z okresu adminowania Cię zbytnio nie kojarzę, jednak ogólnie z serwera jak najbardziej. W związku z tym kierując się po prostu wymaganiami i opiniami wyżej jestem na TAK
 3. Aktywność fajna, kulturka, czat czysty. Myślę że warto dać szansę. Na tak
 4. Nie będę się tu zbytnio rozpisywał. Aktywny, znany i bezproblemowy. Nauka SM to chwila także żaden problem. Na TAK.
 5. Mimo to, że w naszych szeregach byłeś już przez niespełna 4 miesiące, problemów z Tobą nie było, a aktywność była w porządku tak powiedzmy sobie szczerze - Twój powód rezygnacji bliżej nieznany (chyba że to "psychasiting" było dosłowne), zaraz po niej dwumiesięczna przerwa aż do 2 grudnia i jakiekolwiek sesje pojawiają się dopiero od tygodnia. Pokaż że faktycznie wróciłeś, utrzymaj te sesje przez dłuższy czas i wtedy nie będę miał żadnych zastrzeżeń . Póki co na NIE.
 6. Mimo że ostatnie sesje trochę leżą, tak wszystko inne a szczególnie doświadczenie jako były admin na plus. W związku z tym, kierując się też trochę opiniami wyżej wypowiem się neutralnie z lekkim wychyleniem na tak
 7. Kulturka jest, bardzo aktywny, SB jest do nauczenia w chwilkę, także nie widzę problemu. na TAK.
 8. Dobre sesje, kulturka, rozpoznawany na serwerze. Żadnych przeciwskazań nie widzę także jestem na TAK.
 9. Nie będę ukrywał, że jest to podanie, na które po przeczytaniu wpisu wyżej poświęciłem trochę więcej czasu. Przejrzałem daty składanych podań i nie nazwałbym tego ciągłym odchodzeniem. Dokładnie tak jak napisałeś - pierwsze odrzucone, następne przyjęte. Pierwsza utrata admina po sporym okresie czasu. Kolejna "kadencja" tez krótka nie była, także zachowajmy choć trochę obiektywizmu. W okresie Twojego ostatniego adminowania poznałem Cię dość dobrze. Jak to napisała @bygirl jesteś bezpośredni. Niektórzy będą mieć to za zaletę inni za wadę - ja tą cechę akurat bardzo szanuję. Aktywny, znany na serwerze i komunikatywny. Summa summarum nie widzę żadnych przeszkód i jestem jak najbardziej na TAK.
 10. + Aktywny i znany na serwerze + Kulturka + Znajomość regulaminu + Godziny Wiek problemem nie jest, biorąc pod uwagę to że nigdy nie stwarzałeś problemów, także ode mnie masz kredyt zaufania. Na TAK.
 11. Znany na serwerze, żadnych problemów z Tobą nie pamiętam, aktywność i czat w ostatnim czasie na plus. Reszta została wymieniona wyżej. Na TAK.
 12. + aktywny + doświadczenie, obyty z funkcją admina + ogarnięty Nic więcej chyba dodawał nie będę bo większość Cię tu zna/kojarzy. Jak najbardziej na TAK.
 13. Będąc obiektywnym i odstawiając na bok wszelkie sentymenty : + doświadczenie + aktywność + wbrew pozorom opanowana osóbka XD Na TAK.
 14. Kojarzę jaśnie Pana, nie pamiętam jakichkolwiek problemów z Tobą a aktywność na plus. Na TAK.
 15. + Ilość godzin i wiek + Aktywny + Ogarnięty + kulturka, często uspokajasz ludzi na serwerze Na TAK
×
×
 • Create New...