Jump to content

Miczu

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  100
 • Joined

 • Last visited

Other groups

Admin JailBreak [CS:GO]

Community Reputation

81 Bardzo dobry

6 Followers

About Miczu

 • Rank
  Brąz I
 • Birthday 10/27/2003

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Miczu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania:
  Pilka nozna, cs go, osu, jb

Recent Profile Visitors

839 profile views
 1. Twój nick: Miczu Nick oskarżonego: Berger SID oskarżonego: STEAM_1:1:591851784 Godzina i data zdarzenia: 24.02 9:45 Screen'y/demo: http://w76.gotv.pro/srv40721/auto-20210224-0905-de_mirage.dem.zip (koncowe rundy) Opis sytuacji: Aimbot Żądania: Permban Edit: dostal bana zamek
 2. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 3. Gracze zostaną ukarani następującymi karami: -Mewtwo - ctban 1h za wchodzenie do CT bez mikrofonu -Mi0x - mute 6h za wyzwiska oraz prowokacje Dzięki za zgłoszenie !!
 4. Twoja prośba o odbanowanie została odrzucona. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, odwołaj się do Admina Sieci @Streepy
 5. W tej sytuacji chciałem zaznaczyć, że administracja olewa drobne wyzwiska, nie po to żeby wyzywać kogoś i nie ponosić za to kary, ale po to, żeby co druga osoba nie latała z gagiem/mutem i żeby graczom się lepiej grało. Jeżeli któremuś z graczy nie odpowiada to, że jest wyzywany (nawet dla żartu), to najmądrzejszym posunięciem jest po prostu odpuścić/przeprosić. Ban zostaje.
 6. Są dni gdzie o 17, a są dni gdzie o 23
 7. To tak, mówiąc, że @Streepy nic nie robi z serwerem, jest tak naprawdę jednym wielkim bullshitem. Skąd możecie to wiedzieć, skoro informacje, które nam przekazuje nie wychodzą poza administrację? Próbujecie wmówić, że jest bezużyteczny, tak naprawdę nie wiedząc o niczym. Nawet nigdy nie próbowaliście spojrzeć na to z innej strony, nie pomyśleliście o tym, że macie stabilny serwer, na którym możecie fajnie spędzić czas. Fajnie, że się angażujecie w jego rozwój. Fajnie, że gracze próbują budować coraz większą społeczność. Wraz z @SaitS staramy się pomagać Streepiemu, jak tylko możemy.
 8. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 9. Na demku widać, że Dziedzic zabił cię z premedytacją, nie wiedząc o tym, że masz broń, po czym jak gdyby nic uciekł z serwera. Dziedzic: -ctban 6h (freekill z premedytacją)
×
×
 • Create New...