Jump to content

bygirl

Użytkownik
 • Posts

  25
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

bygirl last won the day on May 14 2020

bygirl had the most liked content!

Reputation

47 Dobry

About bygirl

 • Birthday October 10

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

2,434 profile views
 1. Mogłabym się wypowiedzieć obszerniej, ale napisałabym to samo co wszyscy nade mną. Na TAK.
 2. Sympatyczny, sesje w porządku, dobrze strzela, czaty okej - tylko mi czasem zapyskuje. Ciotka Daria daje na TAK.
 3. Czat, kultura, rozpoznawalność, umiejętności w grze, wszystko jest u Ciebie na OGROMNY PLUS. Jestem na TAK.
 4. Witam Pana serdecznie, z tej strony ja, znowu ja. + kiedyś może mniej, ale teraz jak najbardziej kultura; + aktywność; + chęci do pomocy i zaangażowanie w arenkę; +/- znajomość SB, ale tego idzie nauczyć się w chwilę więc nie jest to coś na co warto spojrzeć; + doświadczenie i obycie się z grą; Jestem na TAK
 5. Cześć i czołem! Tutaj akurat bardzo chcę być pierwszą osobą, która się wypowie i modlę się, żeby nikt szybkim i smutnym TAK mnie nie wyprzedził. Chłopaku, znamy się już X czasu, to ile osób zgłosiłeś mi na prywatnych wiadomościach że zachowują się jak bydło albo używają wspomagaczy liczyłabym godzinami. Jesteś bardzo doświadczonym graczem mimo swojego wieku, jesteś z nami już dłuższy czas i przyzna mi to większość administracji. Kultura i zachowanie jest w porządku, wiadomo, nikt nikomu nie będzie wsadzał kija do tyłka a sam umiesz zachować pełną kulturę. Liczę na to, że zasilisz administrację w bardzo pozytywny sposób swoją energią i chęcią współpracy a i może nauczysz czegoś nowego. Jestem w pełni na TAK, chcę go pod swoją opiekę!
 6. No co ja mogę powiedzieć? Nie będę nawet rozpisywała plusami czy minusami. Jeden z najbardziej doświadczonych, bezpośrednich i rozpoznawalnych adminów. Bez większych powódek wydaje mi się, że moje TAK jest całkowicie zrozumiałe. Proszę, nie składaj kolejnych podań bo nie chce mi się trzeci raz wklejać tego samego.
 7. No co ja mogę powiedzieć? Nie będę nawet rozpisywała plusami czy minusami. Jeden z najbardziej doświadczonych, bezpośrednich i rozpoznawalnych adminów. Bez większych powódek wydaje mi się, że moje TAK jest całkowicie zrozumiałe. Średnio się boję, kitty.
 8. bygirl

  Rezygnacja

  Dziękujemy, że byłeś. Wszystkiego dobrego!
 9. Nick na serwerze: B0b4zz Imię: Daria. Wiek: 21. Znajomość SourceMod: 4. Ilość rozegranych godzin w CSGO: 2,797h. Link do mojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2455505 Link do mojego steam: https://steamcommunity.com/id/uroczalaleczka Posiadasz działający mikrofon?: Tak, oczywiście że tak. Kontakt: Steam, discord, telefon, snapchat. Znajomość regulaminu serwera: solidne 9. Na serwerze gram w godzinach : jeżeli nie jestem na wyjeździe lub nie posiadam aktualnie innych obowiązków; spędzam na serwerze większość wolnego czasu, co można wywnioskować po mojej aktywności w ostatnim czasie. Codziennie na serwerze spędzam przynajmniej 2-3 godziny ze skokiem nawet do 5. Bywam również w porach porannych lub dosyć późnych gdy nie zawsze zdarza się że są jacyś administratorzy. PS. Zgłaszam się z chęcią bycia administratorką, ponieważ już kiedyś adminowałam na serwerze 1vs1 (only smile.) i po dwóch latach nieobecności pomyślałam, że jeszcze raz spróbuję zasilić administrację swoim uśmiechem i chęcią ogarnięcia zwierzyńca na serwerze. (sama postaram się też już go nie robić, xoxo.) Marzy mi się wrócić do administracji 3 raz, teraz już postaram się być grzeczna i uczynna.
 10. No oczywiście, że jestem na TAK - praktyka jest, doświadczenie jest, aktywność jest. Cieszę się, że wracasz.
 11. Hej. Jesteś osobą, która naprawdę nie jest zbyt dobrą partią na reprezentowanie serwera. Nie wliczając tego, że byłeś już adminem - Twoje zachowanie kompletnie nic się nie zmieniło. Bez prywatnych powódek, samym zdaniem graczy, od razu jestem na ogromne nie. Sama jestem osobą bardzo toksyczną, ale robienie z ludzi szmat na serwerze, wyzywaniu ich od najgorszych i podejrzewaniu każdego dobrego gracza o wspomaganie? Wyklucza Cię to z bycia dobrym administratorem, jesteśmy od tego żeby traktować graczy równo i konsekwentnie rozliczać ich z zachowania. Jestem przeogromnie bardzo na NIE.
 12. No myślałam, że się Ciebie nie doczekam w tym miejscu. Jednak jak już się tutaj zebraliśmy, poruszmy kilka ciekawych kwestii. Kto Cię zna, ten Cię zna i z dobrej i ze złej strony. (nie masz dobrej strony, ale cicho, koloryzuje żebyś wyszedł na dobrą osobę) A tak całkiem poważnie, wydaje mi się że się zmieniłeś, ogólnie liczę że Twoje podejście do stanowiska też się zmieniło, doświadczenie masz więc można Ci zaufać odnośnie komend i wszystkich innych punktów wiedzy na temat naszej arenki. Jestem bardzo mocno na TAK i liczę, że będę Cię przez to częściej mogła zobaczyć na arence. xxxx, pozdrawiam.
 13. + sesje; + czat; + komunikatywny; + nie sprawia żadnych problemów; Ogólnie człowiek dosyć młody, ale myślę że nadający się do naszej skromnej drużyny. Jestem jak najbardziej na TAK.
 14. Ogólnie to Cię nawet lubię, bywasz fajny i śmieszny, ale często przekraczasz granice normalnego podejścia do rozrywki. Uważam, że może nawet dałbyś radę jako admin, jednak wiem, że zbytnio kierujesz się zwyczajną potrzebą posiadania takowej rangi niż wypełniania zadania takiej osoby. Mimo w miarę dobrych sesji, kultura totalnie leży. Nawet bardziej niż moja. Jestem na NIE. Życzę miłego dnia.
×
×
 • Create New...