Jump to content

sasik02

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

sasik02 last won the day on January 26

sasik02 had the most liked content!

Community Reputation

81 Bardzo dobry

4 Followers

About sasik02

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/13123221/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Sasik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Macica mamy
 • Zainteresowania:
  - Historia - Starożytność, nowożytność
  - kino
  - gry

Recent Profile Visitors

1335 profile views

Display Name History

 1. + sesje nawet git + czat nawet nawet + ogarnięty + doświadczenie Jako admin strasznie aktywny zarówno na serwerze jak i na forum. Śmieszny typek z dość małym dużym doświadczeniem jako admin. Mistrz Kennena na eune. Ode mnie na TAK bo jakby inaczej.
 2. sasik02

  Rezygnacja

  Dzięki, że byłeś. Wszystkiego dobrego. Dzięki @Nightmare za te pare miesięcy kiedy byłeś naszym supportem. Ze 100% pewnością mogę powiedzieć, że gdyby nie to jak strasznie się zaangażowałeś w naszą arenke, to serwer by się nie podniósł.
 3. + aktywność przed resetem była przyzwoita + ogarnięty Przyda się aktywny admin Jestem na TAK
 4. Szalom Wiem, że adminem na jb nie jestem, więc za bardzo nie znam całego tematu poza tym co opisałeś i.... w tym tkwi problem. Szczerze mówiąc dziwna skarga. Wszystko co w niej napisałeś ma sens ale no to co opisałeś tyczy się stricte administracji. Jedyne osoby, które mogą się wypowiedzieć bo znają temat, to admini serwera. Wyciągając zwyczajnie syf z administracji na forum publiczne nie dość, że zwykli gracze po gt widzą po ilości osób na serwerze, że serwer sobie nie radzi za dobrze to w dodatku widzą, że problem leży także w administracji co zdecydowanie nie poprawia ogólnego wyglądu serwera z perspektywy zwykłego gracza Najlepszym wyjściem byłoby gdybyście zaaranżowali zebranie z wyższą administracją sieci i tam wszystko przedyskutowali niż prowadzenie dyskusji na forum, która będzie się ciągnąć godzianmi/dniami. Tyle ode mnie.
 5. + doświadczenie - były admin + czat nawet nawet O sesjach nie mam co się wypowiadać bo niedawno był ogólny reset staystyk ale jako admin z aktywnością nie było problemów. Jestem na maśniutkie TAK
 6. Szalom Bądź co bądź tekst "zamknij p***e" jest obraźliwy i w momencie, kiedy zwracasz się tak do kogoś na serwerze, musisz się liczyć z surową reakcją admina. Sprawa ma się jeszcze gorzej w momencie kiedy zwracasz się tak do admina co z resztą sam przyznałeś.
 7. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 8. Nie wiem jak mam to skomentować. Wiem, że dość dobrze się znacie. Niejednokrotnie widziałem jak robiliście między sobą koleżeńskie docinki (wyzywanie siebie etc.) i na dobrą sprawę totalnie nie wiem czy mam brać te skargę na poważnie czy potraktować ją jako żart z twojej strony. Admin nie może się bawić swoimi permisjami a rzeczywiście na demku @Prezo bawi się permisją admina raz w momencie kiedy dla żartów kicknął Cię z serwera. Przez to, że zrobił to raz, nie ma sensu wyciągać wobec niego jakichś grubszych konsekwencji. Mam nadzieję, że ta skarga będzie dla niego nauczką, żeby więcej nie bawić się tak permisjami.
 9. Co do „ratowania serwera”. Szanujmy się !ws przyciągnął nam dużą ilość graczy co widać na gametracekrze jednak nie była to aż tak zadowalająca liczba. Naprawdę gigantyczny skok zainteresowania serwerem jest od resetu (1 września) kiedy wyszły min. rangi i ruletka + duża aktywność adminów w tym miesiącu. Niestety przez reset nie udało mi się zliczyć godzin 4 adminów ale co do reszty to mogę powiedzieć że były świetne. Ja 70h, Gazik 30+, Prezo 50 i reszta administracji, której obliczyłem godziny, je wyrobiła. Ogólny reset statystyk był jak dla mnie przesadzony. Masa graczy straciła swój dorobek. Boli mnie to szczególnie dlatego, że postawiłem sobie za cel wbicie zadowalającego k/d. Zajęło mi to 6 miesięcy no i cóż... poszło to na marne. Nie ukrywam jak o tym usłyszałem to byłem nieziemsko wkurwiony. Resetu (niestety) nie da się cofnąć i trzeba się z tym pogodzić. Co do zresetowania ilości kredytów. !store zostało przebudowane. Wyszły min. nowe prefixy (które mają nowe ceny), ruletka i coinflip. Trochę bezsensu (według mnie) byłaby sytuacja, kiedy przy takich zmianach, byłaby stara ilość kredytów. Gdyby nie były zresetowane to stary gracz wykupił by wszystkie nowości w sklepie i nie korzystał by z min. ruletki. Po co miałby skoro ma tych kredytów w pizdu. Poza tym, dzięki wyżej wspomnianej ruletce i coinflipowi wbijanie kredytów jest bajecznie szybkie. @LaweKRaczej chodzi o sam fakt, że ogólny reset statystyk został zrobiony bez żadnej zapowiedzi. W gameme można było zobaczyć np. ile gracz włożył od siebie min. w postaci godzin na serwerze. To, że dyskusja na ten temat została rozpoczęta teraz (5 dni po resecie) jest jak dla mnie co najmniej dziwne. Pomijam fakt, że nie ma nawet o czym pisać, bo tak jak wspomniałem wcześniej, reset jest nieodwracalny i przepychanki na forum nic nie zmienią.
 10. O tyle co reset punktów jest do zrozumienia to ogólny reset statów jak dla mnie jest zbyt mocno przesadzony. Masa graczy spędziła dużo czasu na szlifowaniu statystyk. Ja sam spędziłem 400h na wbijaniu coraz lepszego k/d. Reset kredytów jest jak dla mnie czymś zrozumiałym. Weszła nowa edycja sklepu, nowe prefixy, nowe ceny i nowe opcje, żeby te kredyty nabić. To co mnie boli to właśnie reset statów i mam nadzieję, że da się go jakoś odwrócić. Tyle ode mnie. Było minęło. Nie da się przywrócić statów? No cóż... bywa. Czas nabijać od nowa.
 11. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 12. Szalom Pomijając to, że sam sobie wyjaśniłeś tutaj powód muta ode mnie to wyrwałeś go 1 września natomiast cała akcja, za którą wyrwałeś blokadę na czat tekstowy, wydarzyła się dzisiaj więc nie mogłeś dostać gaga za tekst "co za frajer dał mi muta? Gaga od Lluccas'a wyrwałeś za następujące przekleństwa: Osoba, która Cię nie zna, może pomyśleć, że gag został nałożony za wcześnie i jest za długi jednak admini dość dobrze znają graczy na serwerze i Lluccas wiedział, że zaraz się rozkręcisz z pisaniem "k**wa" co rundę co robiłeś wielokrotnie wcześniej http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2554756 . Tyle razy napisałeś k**wa na czacie tekstowym w przeciągu tylko 5 dni co jest absurdalnie dużą liczbą. 8. Zakaz nadużywania wulgaryzmów - nie karzemy za lekkie, rzadko występujące brzydkie słowa pod warunkiem, że nie obrażają innych graczy. (upomnienie, blokada na czat/mikrofon do jednego dnia) Mam nadzieję, że gag od @LLuccas.'a będzie dla ciebie nauczką, żeby więcej nie klnąć za każdym razem kiedy zginiesz.
 13. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
×
×
 • Create New...