Jump to content

mouzii

Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About mouzii

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Z góry uprzedzam,że poniższa propozycja zawiera 4 mapy lego i prosiłbym o nie skreślanie tych map z automatu,bo lego może i wygląda jak wygląda,ale sam po swoim serwerze wiem,że przyciąga graczy,mapy te zostały w większości zaczerpnięte z mojego serwera,może nie wszystkie tu umieściłem,ale zawarłem w tej propozycji takie mapy które wg mnie przydałyby się na serwerze AWP Soplica,ze swojej strony polecam każdą mapę,ale tak w szczególności popularnością cieszyły się mapy tj. "awp_aztec : awp_lego_zone : awp_lego_csgo : awp_lego : awp_monument" Posiadam jeszcze sporo map,mógłbym je z czasem dodać,a jeszcze powiem,że macie sporo map które bazują na modelu mapy awp_lego_csgo,więc się powtarzają,polecam wybrać 2 takie mapy i tyle. Jeśli jakieś mapy są na serwerze,ewentualnie zostały wspomniane w tym temacie i je powtórzyłem,to przepraszam. I polecam nowe mapy które są wgrywane,dodać na początku listy w pliku maplist oraz mapcycle. Nazwa mapa: awp_fruktkaken_v01 Download/workshop: https://gamebanana.com/maps/183782 Nazwa mapa: awp_aztec Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213119038 Nazwa mapa: awp_lego_fort Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=611233811 Nazwa mapa: awp_lego_zone Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=263175751 Nazwa mapa: awp_jail Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=698760696&searchtext=awp_jail Nazwa mapa: awp_lego_csgo Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=168361575&searchtext=awp_lego_csgo Nazwa mapa: awp_monstercore Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=447179235&searchtext=awp_monstercore Nazwa mapa: awp_lego Download/workshop: https://gamebanana.com/maps/190351 Nazwa mapa: awp_monument Download/workshop: https://gamebanana.com/maps/189377 Nazwa mapa: awp_kaja Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1365230300 Nazwa mapa: awp_roost_beta_v4 Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1380276295 Nazwa mapa: awp_dust_sky Download/workshop: https://gamebanana.com/maps/180784 Nazwa mapa: awp_pro Download/workshop: https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=126351174
 2. Jakich trafnych główek? Wychylanie w idealnych momentach? Policz moje "idealne momenty" do tych które nie były idealne,ja w rundzie potrafie wystrzelać 2 magazynki,wszystko skanując i zagłuszając wszystko,pokaż mi gdzie ten idealny BHop? W niektórych momentach może mi wyszło,ale raczej nie leciałem na BHopie przez całą mapę,potrafię być szybki i wskoczyć na wszystko,a to zawdzięczam doświadczeniu w mapach AWP i na serwerach Auto Bhop,oraz Surf,krótko mówiąc to się nazywa smooth movement,jak i gdzie się dostajesz i ile ci to zajmuje. Dostałem bana na tydzień,ale za Cheaty powinien być perm,więc pewnie ten perm by z czasem wylądował,a te 6 miesięcy przerwy nie mają nic do tego jak gram,po prostu nadal jest pamięć mięśniowa i wszystko po 1 dniu rozgrzewki wraca powoli do normy,naprawdę nie rozumiem tych argumentów,dla ciebie indywidualnie kolego,polecam poćwiczyć movement oraz timing i całościowe granie i ustawianie się na różnych mapach AWP,może zrozumiesz o co mi chodzi. @edit^up,zaraz obejrze i odpowiem No i się obrazimy za tą nazwe pliku :< @ Trochę śmieszne bo widać w wielu rundach i sytuacjach że robię to samo i powtarzam cykl,wszystko skanuje i wszędzie biegam,to jest movement,a ten BHop na skrypcie,to ja tu żadnego nie widzę,były zwykłe skoki ze "strafe" ten BHop może w kilku sytuacjach przyśpieszył mnie i tyle,a te idealne wychylanie pojawia się sporadycznie,naprawdę nie wiem gdzie ty widzisz cheaty xD Znajomość AWP,timingu oraz kontrola mapy,polecam się zagłębić w taką taktykę grania z AWP. A to z wieżą to przecież logiczne że 1 osoba będzie na wieży,+było info od teamm8 że jest ktoś na wieży,nie ma tu żadnego "szybkiego podejrzanego kminienia" xD Wiele sytuacji jest takich,że gdzieś skanowałem gdzie był przeciwnik,a w innej rundzie skanuje tam gdzie nie ma przeciwnika. Polecam,czyste szczęście i do tego dochodzą wyżej wymienione czynniki które wypływają że gram tak,a nie inaczej. Naprawdę mógłbym rozpisać każdą runde i uzasadnić i ją porównać,ale to dopiero jak wyższy admin będzie tego potrzebować do rozstrzygnięcia bana. Jeśli przeciwnik wychyla ci po jednej stronie i idziesz na góre i zabijasz przeciwnika na górze,to wg mnie,logicznym jest że po tamtej stronie gdzie widziałem przeciwnika to wychylę się tak żeby zrobić dobrego flicka,o ile przeciwnik tam jest,stąd pojawia się to twoje "idealne wychylanie",może ty po 5 sekundach zapominasz gdzie przeciwnik jest,ja idę po drugiego,a w głowie mam tego pierwszego,po zabiciu pierwszego zastanawiam się gdzie jest drugi którego widziałem w tamtych rejonach. A o tych "lusterkach wstecznych" to taki protip,bhop do tyłu to polega na tym samym co bhop do przodu,a robienie tego na równym i pustym polu to żadna filozofia. A czasami strafe do tyłu się przydaje w razie ucieczki czy coś,a do tego wystarczy orientacja w terenie,czyli chociaż minimalna znajomość mapy,czyli że wiesz że za tobą jest murek i możesz go przeskoczyć xD Żadnej tu filozofii nie ma naprawdę.
 3. Nick: mouzii SteamID: https://steamcommunity.com/profiles/76561198034523710/ Data bana: 31.08.2019 2:34 Mapa: Wybaczcie ale nie pamiętam,jakaś z lego i wieżami xD Nie pamiętam nazwy bo nie grywam często tej mapy. Nick admina: xRazor Powód bana: Rzekome "Cheaty" Screeny/demko: Zapraszam do dyskusji oraz przedstawienia demek,wkońcu adminowi wystarczyło kilka rund z graczem na Spectate,aby ocenić moje cheaty. Opis sytuacji: Grałem sobie po powrocie z pracy w CSka i szukam porządnego serwera AWP,który jest taki klasyczny bez żadnych bajerów,więc znalazłem Soplicę,to sobie gram już 2 dzień od powrotu do CSa oraz 2 dzień na Soplicy,dzisiaj wbił admin Razor i kilka map przed banem na awp_hot_summer_go spytał czemu mam nowe konto,nie wiem czy nie widział odznaki 8 letniej,ale oki wybaczam mu. Więc gram sobie na mapie "x",admin po słowach "mouzii wk**wiasz mnie",przeszedł z pewnym graczem do drużyny Spectate bo owy gracz dziwił się czemu jestem na rampie tak szybko i tak szybko go zabijam,więc odkąd przeszedł na Spectate,wystarczyło mu może z 8 rund do tego żeby stwierdzić jak bardzo Cheatuje i dostałem bana. Chciałbym jeszcze dodać i to powinien potwierdzić admin,że chciałem na forum pisać propozycję dotyczącą map,jako iż jestem doświadczonym graczem na serwerach AWP,oraz byłem opiekunem i właścicielem AWP serwera przez kilka lat to co nie co mogę poradzić ze swojej perspektywy,ale co do bana to ogólnie śmieszna sytuacja,bo jakiś rok temu też wszedłem na "x" serwer AWP i wbiłem top1 po 5 dniach i w międzyczasie dostałem perma za owe "cheaty",ale oczywiście z Unbanem. Pozdrawiam,czekam na przedstawienie demka oraz podejrzanych akcji,chętnie wszystko uzasadnię i co i jak czemu gdzie poszedłem i czemu tak strzeliłem,a nie inaczej. Przepraszam za długą historię,ale w sercu mnie kłuje jak znajduje serwer i wczuwam się w grę i dobrze mi idzie,a tu ciah i banicja.
×
×
 • Create New...