Jump to content

avlbrs

Moderator
 • Content Count

  406
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  29

Everything posted by avlbrs

 1. Na co z trudem wydaje ci się pieniądze?
 2. Nadszedł czas na podsumowanie Waszych wczorajszych zmagań z konkursami. Z początku chciałam podziękować wraz z całą ekipą @ Redaktor za Wasze chęci i uczestnictwo. Mamy nadzieje, że podobało się i w przyszłości podobnie będziecie brać udział w eventach! Wyniki prezentują się następująco: 1 miejsce: @ .Mateo. - Zestaw pamiątkowy z IEM Katowice 2019 - Nuke - Premium forum na 30 dni - Vip na serwerze na 30 dni - Unikalna odznaka 2 miejsce: @ Supergosciu - AWP gałęźnica MW - Vip na forum na 30 dni - Unikal
 3. Zadanie polega na znalezieniu wszystkich słów podanych nad tabelą oraz ich zakreśleniu. Wykonujecie je graficznie, czyli obrysowujecie znalezione słowo (tak żeby pozostało widoczne) i wklejacie w odpowiedzi. Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie rozwiąże - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 4. Zadanie polega na rozwiązaniu krzyżówki. Możecie zrobić to w formie zarówno pisemnej jak i graficznej, jak wam wygodnie. Zwracajcie uwagę na cyferki! Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie rozwiąże - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 5. Musicie odgadnąć rebus z poniższego obrazka! Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie rozwiąże - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 6. Już tak dużo za Nami, a jeszcze trochę wysiłku Was czeka! Tym razem macie do ułożenia puzzle, tak dobrze widzicie...puzzle. Poniżej wklejam obrazek wraz z linkiem do strony, na której będziecie musieli ułożyć puzzle w całości. Trudność jest ustawiona na najłatwiejszą, jeśli tak nie jest - klikacie w narzędziach na Trudność i następnie na 28 elementów! Po ułożeniu wklejacie screena całości (wraz z czasem!) tutaj w odpowiedzi! Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie ułoży - 3
 7. Spróbujcie rozwiązać podaną zagadkę! Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie odgadnie - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 8. Spróbujcie rozwiązać podaną zagadkę! Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie odgadnie - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 9. Teraz macie za zadanie rozwiązać rebusy i słowa które wam wyjdą umieścić poniżej. Każde pojedyncze słowo składa się z dwóch okienek. Pisząc odpowiedzi oddzielacie je przecinkiem/spacją lub punktujecie od góry do dołu. Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie. Pamiętajcie o zakazie edycji! Osoba, która pierwsza poprawnie odgadnie - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. don't mind tym fajnym napisem na środku, musiało być na legalu Powodzenia!
 10. Musicie odgadnąć ile wynosi każdy symbol podany na obrazku. Dla przykładu: Dzwoneczek - liczba Miś - liczba Prezent - liczba Liczą się tylko pełne i poprawne odpowiedzi w temacie! Osoba, która pierwsza poprawnie odgadnie - 3 punkty Następna osoba - 2 punkty Każda kolejna osoba - 1 punkt Przypominamy o regulaminie konkursów. Powodzenia!
 11. REGULAMIN 1. W konkursie może uczestniczyć każdy. 2. Obowiązuje całkowity zakaz przekazania nagrody ściśle przypisanej do zwycięzcy (vip, premium itp) 3. W trakcie trwania całego konkursu obowiązuje regulamin forum. 4. Organizator ma prawo do zmiany/edycji regulaminu w trakcie jego trwania. 5. W przypadku sporu o wyświetlaną kolejność postów, liczy się "zdanie" osoby odpowiedzialnej za zabawę. (jeśli u kogoś ktoś inny napisze pierwszy post, niż rzeczywiście) 6. Każda próba oszustwa bądź trollowania grozi warnem za 1 oraz skreśleniem z uczestnictwa w zabawie
 12. Witamy w pierwszej edycji Rocznica Party! Jutro obchodzimy 11-lecie Sieci i z tej okazji Redakcja przygotowała dla Was dzień z konkursami! Przez cały wtorek (20.04.2021) będą publikowane tematy z łamigłówkami oraz zagadkami, na które będziecie mogli odpowiedzieć do końca dnia i zdobyć za to punkty. Każdy będzie mógł się wykazać. Łamigłówki będą publikowane o niestandardowych godzinach, więc musicie pozostać czujni przez cały dzień. Mogą to być nawet 2 lub 3 jednocześnie. Trzeba się wykazać szybkością, gdyż najwyżej punktowane będą pierwsze odpowiedzi.
 13. Hej! Miło widzieć znowu graczy 1.6!
 14. Gratulacje! Dział grafiki stoi dla was otworem chłopaki
 15. Jak obchodziłeś/będziesz obchodzić swoje 18-ste urodziny? Z okazji okrągłej liczby Pytania Dnia, spośród odpowiadających wylosujemy osoby, które będą mogły otrzymać: ▫ Rangę Premium na miesiąc lub jej przedłużenie w przypadku posiadania ▫ VIP'A na forum bądź wybranym serwerze na okres miesiąca ▫ Doładowanie 10zł do sklepiku usług sieciowych ▫ VIP na wybranym serwerze na okres miesiąca Wylosowane zostaną 4 osoby, każda po jednej nagrodzie. Udzielenie odpowiedzi mierzy się z udziałem w konkursie. Zakaz wymiany między sobą ora
 16. Jaką randomową rzecz kupiłeś podczas kwarantanny i okazała się strzałem w dziesiątke?
 17. Dbasz o środowisko czy nie ma to dla ciebie większego znaczenia?
 18. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 19. SPIS TREŚCI: 1. Wprowadzenie 2. Administracja 3. Serwery 4. Nowi w społeczności 5. Newsy 6. Awanse/Rezygnacje 7. Rekrutacje 8. Konkursy 9. Topka miesiąca 10. Pytania do opiekunów 11. Media Witamy w kolejnej Gazetce Miesiąca! Ponownie z opóźnieniem przez małe problemy techniczne (tak, forum się paliło) Dowiecie się w niej między innymi co się zmieniło w pierwszym miesiącu rządów nowego [email protected] oraz jakie konkursy wystartowały! Miłej lektury! Head Admin Sieci - Streepy Adm
 20. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was coś związanego z Wielkanocą! Jak wyglądałbyś gdybyś był wielkanocną pisanką? QUIZ Chwalcie się wynikami w odpowiedzi.
 21. Co Wam przyniósł Zajączek wielkanocny?
×
×
 • Create New...