Jump to content

Mayer

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Normalny

About Mayer

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

272 profile views

Display Name History

 1. Tak jak ostatnio. Jestem na Tak
 2. 0:15 - Od razu wycelowanie w model przeciwnika mimo ze nie wiedziales gdzie jest jego resp, przeciwnik wyszedl i przestałeś sie patrzyć w jego miejsce. 0:25 - 0:35 - Znowu wiedziałeś gdzie jest przeciwnik od poczatku rundy, ani razu nie spojrzałeś się w lewą stronę. I nie możliwe jest żebyś zauwazył go wczesniej. 0:57 - Zaczynasz strzelac kiedy jeszcze nie widzisz przeciwnika i oczywiscie wiesz gdzie się zrespił. 1:45 - Po raz kolejny wiedziałeś gdzie jest enemy, jak zauwazyłeś na wh ze idzie w Twoja strone nagle się wcelowałeś. 2:11 - Kolejny raz wiesz gdzie przeciwnik się zrespił. 3:20 - Stałeś wcelowany w lewo, kiedy przeciwnik przechodził na prawo nagle się tam wcelowałeś. W przeciagu 3 minut 20 sekund tyle dziwnych akcji, za każdym razem wiedziałeś kto gdzie jest. Jeżeli będzie potrzeba rozpisania wszystkich akcji, rozpiszę.
 3. + wiek +sesje + zgłaszasz mi cheaterów Widzę Cie często na serwerze. Jestem na Tak
 4. Czysty, sytuacje które wzbudziły we mnie wątpliwości na prędkości 1/4 wydają się być normalne. Prosze o UB
 5. Jeszcze nigdy nie miałem przyjemności z Tobą grac lub rozmawiać na serwerze. Daj się poznać a teraz niestety jestem na NIE
 6. Wdziałem Cię tylko raz na serwerze, pograj trochę i daj się poznać i używaj więcej mikro Póki co jestem na Nie
 7. Jestem na TAK rozpoznawalność + aktywność + znajomość regulaminu +
 8. Jo na Tak rozpoznawalność + aktywność + znajomość regulaminu +
 9. Miałem okazję porozmawiać z nim oraz zagrac, myślę że nada się na tą funkcje. Jestem na Tak
 10. Po kilku razowym obejrzeniu demka, akcje które mnie zaniepokoiły są jednak normalne i wnoszę o UB. Wybacz za bana.
 11. Dokladnie, jestem juz w połowie opisywania demka więc dziś powinno pojawić sie uzasadnienie Edit: Haker bardzo dobrze opisal sytuacje które mnie zaniepokoiły, jedynie chciałbym dodać 3:15 - Ewidetne wcelowanie sie prosto w model przeciwnika, zazwyczaj celujemy obok drewna i czekamy jak przeciwnik wychodzi, a on ewidetnie od razu poszedl na model. (Niedlugo dołączę clipa) Polecam AUDIO OFF
 12. Siemka, jest mozliwosc otrzymania wlasnego kanalu na tsie?

  1. Darxx

   Darxx

   Siemka! Oczywiście, że tak :D 

 13. Jest wielu graczy którym głos bez mutacji przeszkadza i zaczyna się nie potrzebna dyskusja. Dla mnie osobiście nie stanowi problemu żeby przymknąć oko na niektóre osoby I ich głos, ale jeżeli pozwolisz jednej osobie będzie trzeba też pozwolić innym I błędne koło się zatacza. Edit: @aggressiv Sama wiesz jaki potrafisz zrobić roz*** na serwerze ale popieram Twoją propozycję odnośnie złagodzenia tego.
 14. Lekki toxic, jestem zdecydowanie na TAK
 15. Nick na serwerze: Mayer Imię: Daniel Wiek: 26 Znajomość SourceMod: 4-5 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1101 Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1027379 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mayeroln/ Posiadasz działający mikrofon?: tak Kontakt: fb, steam, discord, telefon Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8 Na serwerze grywam w godzinach: Staram się być jak najczęściej, ale rodzina i to że pracuje nie zawsze pozwala mi na siedzenie po kilka godzin dziennie.
×
×
 • Create New...