Jump to content

Mayer

Admin 1vs1 [CS:GO]
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About Mayer

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

90 profile views

Display Name History

 1. Dokladnie, jestem juz w połowie opisywania demka więc dziś powinno pojawić sie uzasadnienie Edit: Haker bardzo dobrze opisal sytuacje które mnie zaniepokoiły, jedynie chciałbym dodać 3:15 - Ewidetne wcelowanie sie prosto w model przeciwnika, zazwyczaj celujemy obok drewna i czekamy jak przeciwnik wychodzi, a on ewidetnie od razu poszedl na model. (Niedlugo dołączę clipa) Polecam AUDIO OFF
 2. Siemka, jest mozliwosc otrzymania wlasnego kanalu na tsie?

  1. Darxx

   Darxx

   Siemka! Oczywiście, że tak :D 

 3. Jest wielu graczy którym głos bez mutacji przeszkadza i zaczyna się nie potrzebna dyskusja. Dla mnie osobiście nie stanowi problemu żeby przymknąć oko na niektóre osoby I ich głos, ale jeżeli pozwolisz jednej osobie będzie trzeba też pozwolić innym I błędne koło się zatacza. Edit: @aggressiv Sama wiesz jaki potrafisz zrobić roz*** na serwerze ale popieram Twoją propozycję odnośnie złagodzenia tego.
 4. Lekki toxic, jestem zdecydowanie na TAK
 5. Nick na serwerze: Mayer Imię: Daniel Wiek: 26 Znajomość SourceMod: 4-5 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1101 Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1027379 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mayeroln/ Posiadasz działający mikrofon?: tak Kontakt: fb, steam, discord, telefon Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8 Na serwerze grywam w godzinach: Staram się być jak najczęściej, ale rodzina i to że pracuje nie zawsze pozwala mi na siedzenie po kilka godzin dziennie.
 6. Nick na serwerze: Mayer Imię: Daniel Wiek: 26 Znajomość SourceMod: 4-5 Ilość rozegranych godzin w CS:GO: 1042 Link do Twojego GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1027379 Link do Twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/mayeroln/ Posiadasz działający mikrofon?: tak Kontakt: fb, steam, discord, telefon Znajomość regulaminu serwera 1-10: 8 Na serwerze grywam w godzinach: Nie mam określonych godzin, staram się być jak najczęściej i jak najdłużej.
×
×
 • Create New...