Jump to content

wondertodeibl

Banned
 • Posts

  7
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Normalny

About wondertodeibl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pociska wszystkim kit, bindem nie da się kręcić tak szybko. Wpisz sobie +right i zobacz...
 2. Twój nick: lbied ot rednow Godzina i data zdarzenia: 19:30 3.08.19 Mapa: am_water-64_s Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: ¿szefo Jego IP/Steam ID: znacie Opis sytuacji: Bezczelnie używa cheata (spinhack) i się tego wypiera. Dzień wcześniej zwracałem na to uwagę również innym administratorom, jednak jak wiadomo ręka rękę myje i jedyne co zrobili to mnie obśmiali. Admin używający wspomagaczy to według mnie karygodne zachowanie, który zdecydowanie psuje już i tak leciwą renomę tego serwera. Na domiar złego, wieczorem 2.08 ¿szefo wypowiadał się zupełnie bez ładu i składu, domyślam się, że był wtedy pod wpływem środków odurzających, takie zachowanie zupełnie nie przystoi adminowi. Dowody: końcówka mapy: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190803-1921-am_water-64_s.dem.zip Świadkowie: na demku
 3. Regulamin nie przewiduje nic w stosunku do (rzekomych, wyimaginowanych) literówek. Chyba już rozumiem o jakie słowo wam chodzi: deibl. Moi drodzy państwo. Jeśli prześledzicie historię moich nicków, zobaczycie, że korzystałem niegdyś z takiego na tym serwerze. Dokładnie w okolicy stycznia tego roku: http://soplica.gameme.com/playerinfo/1257334. Tym bardziej rozumiem co jest nie tak z całością mojego nicku, rzekomo chciałem nazwać admina (:O) o nicku wonder "debilem". Śpieszę wytłumaczyć, że według regulaminu nie ma obowiązku korzystania jedynie z języka polskiego, stąd nick mój może być interpretowany również w inny sposób. Pozdrawiam ciepło.
 4. 1. Nie wiem nawet jakie nicki mają administratorzy na serwerze, na forum nie wchodzę, a na serwerze nie jest wprost wyświetlane kto jest adminem, co najwyżej można się domyślać bo każdy admin ma vipa (czytaj idiota, który jak zwykle gra w większości pistoletówki, bo ma pełną kamizelkę i w ten sposób się dowartościowuje) 2. Co do gaga się zgadzam, użyłem kilka razy nieodpowiednich słów i jak najbardziej się należy, nie mówiłem nic przez mikrofon stąd jeszcze moje zdziwienie dlaczego także dostałem mute. Jeśli chodzi o nick nie widzę w nim nic złego. Żadne słowo nie jest słowem nieodpowiednim. 3. Wszedłem na serwer aby wyjaśnić sytuację, nie otrzymałem stosownego wytłumaczenia mimo dwu albo trzykrotnego upomnienia się o takowe.
 5. Wytłumacz mi proszę w jaki sposób próbuję obrazić jakiegoś (jakiego?) admina. Wskaż chociaż jedno słowo, połączenie liter, może źródło złej energii, którym to niby realizuję. Poza urojeniami nic tutaj nie widzę.
 6. Co za niepoważny człowiek. Dostałem drugiego bana, tym razem na tydzień. Proszę o jak najszybsze odsunięcie tego człowieka od sprawowanej funkcji i odbanowanie mnie.
 7. Twój nick: wonder to deibl Godzina i data zdarzenia: 19.07.19 ok. 20:00 Mapa: aim_map 1v1 Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Krushi Jego IP/Steam ID: nie znam Opis sytuacji: grałem sobie i dostałem bana z powodem "zmień nick", cokolwiek by to znaczyło Dowody: http://sourcebans.cs-soplica.com/1vs1/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:128482960&advType=steamid&Submit Świadkowie: cały serwer w tym jeden streamer
×
×
 • Create New...