Jump to content

feqkjbfvvqfvfvqwkjbhfqwlkfq

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Normalny

About feqkjbfvvqfvfvqwkjbhfqwlkfq

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Czekaj, czekaj napisałem po 2 dniach i nie do końca wypełnione ? Bana dostałem o 12:16, a odwołanie o 12:41 to chyba nie są 2 dni. I osoby które umiały się zachować ? Przepraszam, ale muszę to napisać czy Ty czasem myślisz co piszesz ? Jeśli twierdzisz, że tak to poczytaj i zobacz jak wyglądał temat który powstał po mnie to po 1. Po 2 nie umiem się zachować ? Niby gdzie ? Czy po moich postach ktoś może czuć się urażony ? Jeśli tak to zalecam troszkę więcej dystansu. W takim razie daj mi znać co mam jeszcze uzupełnić. A no i co do innego serwera, proszę pokaż gdzie tak napisałem.
 2. Jak długo trzeba tu czekać na unbana ? Bo widzę, że temat który był napisany po mnie już dostał, a ja nadał czekam. @Bawolek @Ania! @Streepy
 3. XD Nigdzie nie napisałem, że jestem nieomylny. Nie obchodzi mnie jakich słów używasz, popełniłeś błąd, poprawiłem Cie i nie musisz mi się tłumaczyć. Nastolatkiem niestety nie jestem chociaż chciałbym, Panie wielce dorosły.
 4. Movement może i mam dziwny, bo nie gram za dużo w tą gierkę. Jakbym widział to bym się chyba już nie rozglądał, nie ? I nie wdaję się w dyskusje tylko kwestionuje "pracę" tego admina, zresztą uważam, że słusznie. A no i przykUły. Tyle ode mnie.
 5. Spectujesz mnie 2 mapy, dajesz mi bana, a teraz po "obejrzeniu dema" stwierdzasz, że jestem czysty ? Aha. @PatolEcho Potrzebne do czego ? Proszę bardzo jak masz czas to się rozpisz, bo ja nie widzę kompletnie w tym sensu.
 6. @PatolEcho Zmienione, ale nie bardzo rozumiem jak ma mi to pomóc w uzyskaniu unbana.
 7. Nick: feqkjbfvvqfvfvqwkjbhfqwlkfq Steam ID: STEAM_0:1:129382537 Data/godzina bana: 07-12-19 12:16 Mapa: am_aztec_64_s Nick Admina:¿szefo Powód bana: aim Dowody: http://j.sourcetv.pl/srv22888/auto-20190712-1205-am_aztec_64_s.dem.zip Opis sytuacji: Podczas grania na serwerze dostałem bana za aima, którego nie posiadałem.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...