Jump to content

CeJoT

Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About CeJoT

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Jestem na TAK: + fajne zabawy "Żółwie ninja, śmietnik XD" + dobre poczucie humoru, nie zamula + ogarniasz regulamin + wiek + ogarnia policia
 2. "Wklejając wiadomość na czat ogólny", Czyli mam rozumieć że zrobiłeś to samo co ja, i tego nie zauważyłeś? Jak to możliwe?
 3. Jaką dostanę rekompensatę?
 4. Nie wiem kto dokładnie, ale tyczy się to całej administracji
 5. Twój nick: CeJoT cs-soplica.com Nick oskarżonego: Nie wiadomo Steam ID: Nie wiadomo Data i godzina: 8.07.2019 11:00-11:19 Mapa: jb_summer_jail Opis: Skopiowałem i wkleiłem wypowiedź gold knife na czacie tylko RAZ, po czym zauważyłem że pod moją wypowiedzią gracz o nicku "not phr" wkleił również wypowiedź golda ale inną i to z 3 razy. Ja wkleiłem to tylko raz, po czym dostałem gaga na 30 minut, z powodem (Nadużywanie bindów) a nadużywanie to wklejenie wypowiedzi min. 2 razy. A not phr? Nie dostał w ogóle, gdy dostałem gaga i na czacie ukazała się wiadomość o gagu, to not phr jeszcze wkleił to z 2 razy albo 1. Żałosne. Jeszcze dodam, że admin na czacie również wkleił sobie jakąś wypowiedź golda, i nie został ukarany, też jest człowiekiem i on powinien pokazywać swoją znajomość regulaminu, czego nie widać. Oczywiście mam screeny z wszystkiego. Pod moim jedynym bindem subarKek napisał że nie nadużywam i zgadzam się z nim. Dowód: https://imgur.com/gallery/ECvYLK2 Żądania: Kara dla admina/ów, ungag.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...