Jump to content

xSalem

Użytkownik
 • Content Count

  85
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Normalny

About xSalem

 • Rank
  Brąz II
 • Birthday 08/11/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Salem
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Grupa osób w tym ja, mają problem ze skinem Raiman. Czy jest sposób na naprawienie tego? Osoba z tym skinem jest gigantycznym errorem na pół mapy i jest przeźroczysta.
 2. Twój nick:SaleM Nick oskarżonego:Edwardo8919 Steam ID:STEAM_0:0:145016646 Data i godzina: 6/9/2019 ok. godz 17 Mapa: jb_new_chernobyl Opis: Młodszy admin Edwardo8919 nie zdaję sobie chyba sprawy,że istnieje coś takiego jak regulamin. Pozwala prowadzić wardenowi nie do końca ogarniającego zasady działania tego serwera np. monotonne prowadzenie 20-minutowej rundy (przedłużanie przez !menu), odmieniec w 4 osoby (dopiero piterox musiał zwrócić uwagę). Po zwróceniu mu uwagi tłumaczył się pomyłką xD? Była zabawa w abdula poszło z mojej strony chyba z 2 razy ten charakterysty
 3. Demo nie nagrało nic jednak przydało by się zmutować zeda za nadużywanie mikrofonu ciągle paplał bez przerwy. Co to Forghara przyszedł z innego serwera i zdarzało mu się "odwoływać nakazy i zakazy" proponuje gaga za odzywki na czacie bo chociaż one trochę działają : x
 4. Tak jeżeli będziesz codziennie po 2 godzinki na serwerze. Admini sie przydadzą szczególnie w porze wakacyjnej jednak nie przypominam sobie ciebie na serwerze.
 5. Kręciłeś się, patrzałeś się na mnie a piterox z jcobem nie mogli widzieć zaistniałej sytacji bo przecież nie byli z tobą w celi. Jeżeli popełniłam błąd obejrze specialnie demko i przeprosze. @Demko się urwało co jest jednoznaczne z brakiem dowodów.
 6. Gag za odzywki http://soplica.gameme.com/player_histories/chat/2294084 Zed: Wychodzenie z zajetego pomieszczenia na FD, zepsuty mikrofon przez co robil swiadome pojedyncze freekile (wszyscy mowili zeby naprawil ten mikrofon ale on nie sluchal) odzywki na czacie. Rydzu: Naduzywanie mikrofonu, przeklenstwa (w wieku co najwyzej 13 lat?) Proponuje: Zed CTBan na 2 godzinki, gag na 4h (nie pierwszy raz kogos wyzywa). Rydzu: Mute na 2 godziny.
 7. Nie przyznajesz się do blokady VAC? Czyli wygląda na to, że pewno dostałeś blokadę za jakieś "skin czendżery, sweet fx" i masz blokade na innym koncie. Tak jak napisał mao JB to nie cyrk żeby sobie pośmieszkować, nigdy nie byłeś chyba w ct więc pewno nawet prowadzić dobrze nie potrafisz. Nie. Fajny czat: jcobx mozna kampic w sekrecie jezeli jest przy celach? 30 Jul 2017 00:44:13 wochaj ch*ja jcobx mozna kampic w sekrecie jezeli jest przy celach?
 8. Może coś takiego? Nie ma dużego pola do popisu. http://imgur.com/svfUJzC http://imgur.com/Mgio7zw http://imgur.com/oiyUFuy
 9. xSalem

  Galeria Whytti

  Przepraszam, ale to jest chaotyczne i do siebie nie pasuje, jeżeli już chcesz wklejać c4d to pobaw się zmianą koloru, jeżeli do siebie nie pasują. Nie rób napisów.
 10. 1. Nie było żadnych freekili, mao zrespiał bo takowe mu się zdarzyły. 2. Pokaż mi gdzie pisałeś na [email protected] 3. Używasz komendy !call gdy na serwerze jestem ja i qbek po czym uciekasz z serwera. Gratuluje. Polecam ponowne przeczytanie punktu 8 W regulaminie na temat używania mikrofonu.
 11. Tak jak venom powiedział to nie ma sensu, dodajcie to co najwyżej do ruletki.
 12. Na mapie jb_paper_alive_ultime_se jest do podniesienia taki pikaczu i tt moze tym zabic ct na zabawach typu wg.
×
×
 • Create New...