Jump to content

SebaX

Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

SebaX last won the day on June 20

SebaX had the most liked content!

Community Reputation

9 Normalny

About SebaX

 • Birthday 03/25/2000

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Seba:X
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

537 profile views

Display Name History

 1. na nie -pograj jeszcze troche 2 dni to toche za mało -sm przesadzony -dziko sie zachowujesz
 2. Wielka szkoda ale VAC ci nie pozwala. ,,Niestety ale wg polityki sieci osoby ukarane banem VAC nie mogą być naszymi adminami"-lol haha 2019 no to żartowałem jestem na tak jak wyzej napisali
 3. W ct brakuje komend !podziel !wylosuj. Powinna też być taka możliwość że jak nie ma admina na serwerze i ktoś zostanie zabity przez ct za nic fk po wpisaniu !fk ctkowi powinno wyskoczyć czy fk był słuszny i jak był słuszny to klika że tak i ttkowi powinna wyskakiwać czy chce respa czy freedaya Jak ktoś nie rozumie o co caman wyżej to zapraszam do rozmowy na priv Oddajcie ossasis wiecej emotek więcej skinów damskich i tańców Dodać gangi bez statystyk tylko z topka do 10 A narkotyki da radę ogarnąć ?
 4. 3 razy X X X na nie wróć silniejszy poćwicz ct poczytaj trochę książek pozdro z fartem powody powyżej
 5. SebaX

  PYTANIE

  CZY LINIA I BARIERKA TO TO SAMO ?
 6. nick: Seba<3 Nick oskarżonego:FReshu Steam ID: STEAM_1:1:506384070 Data i godzina: 23.11 18:10 Mapa: ba_jail_alpha moment aż poszedł do ct (demko) od początku mapy Runda:nwm Opis:Gnębienie Młodszego gracza który uczy sie grać wyśmiewanie go po czym robił monotonne prowadzenie i fk Żądania: Nie szanuje Graczy którzy niszczą psychicznie innych Ban albo Mute
 7. 50 poproszę http://soplica.gameme.com/player_histories/sessions/2783783 Pudło! /Saits
 8. Jestem na Nie -Gdy nie ma rodziców w domu i adminów na jailu wydzierasz się do mikrofonu co 2 słowo wyzywasz kogoś. -Dostajesz co chwile muty i kupujesz unmuty i robisz to samo. -nie ogarniasz ct -nie masz posłuchu -po co ci instagram serwerowy PS Choroba i Mutacja nie ma nic wspólnego z zachowaniem. (Popraw zachowanie a będę na tak)
 9. Ile grasz w CS'a GO: 1826h Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 6 Ile masz lat: 19 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2783783 8 dni 07:04:24 godzin Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 3-6h Kiedy głównie grasz: Kiedy wracam z pracy. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: przyjemność z gry Sposób płatności:Przelew/SMS/PSC : Przelew/sms Imię: Sebastian Kontakt STEAM: Sebek♥ (https://steamcommunity.com/id/sebix200/)
 10. Na Nie - nie masz nawet 3 dni na serwie ( każdy może mieć 10 kont i każdy też tak może powiedzieć jeśli masz te 200h to daj linki) - łatwo cię sprowokować - jestes wulgarny - przeważnie kiedy nie ma admina robisz straszny młyn - gracze dają ci tylko na tak bo robisz dymy cały czas +Wiek +Mutacja - proszenie o głosy - toxic - konto pod podanie
 11. Jestem za okresem próbnym. +Często grasz +Nie denerwujesz +Znośny głos +Sesje +100h+ -wiek -popraw ct i będzie git
 12. Ile grasz w CS'a GO: 1783h Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 6 Ile masz lat: 19 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2783783 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: Zawsze gram w wolnych chwilach. (3-6h) Kiedy głównie grasz: Kiedy tylko mogę. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Radość z gry miłą atmosferę oraz traktowanie każdego na równi . Sposób płatności:Przelew/SMS/PSC Przelew/sms Imię: Sebastian Kontakt STEAM: Sebek♥ (https://steamcommunity.com/id/sebix200/)
 13. SebaX

  Mute

  Zwiększenie ceny unmuta.
 14. Ile grasz w CS'a GO: 1749h Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 5 Ile masz lat: 19 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: http://soplica.gameme.com/playerinfo/2783783 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 3-10h Kiedy głównie grasz: Kiedy tylko mogę. Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Porządek i ogarnięcie osób bez mutacji.Również fajną atmosferę. Sposób płatności:Przelew/SMS/PSC (jak ci wygodniej) Imię: Sebastian Kontakt STEAM: Sebek ♥ (https://steamcommunity.com/id/sebix200/)

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...