Jump to content

CZAJNIK TEETHARD

Donator
 • Content Count

  77
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

CZAJNIK TEETHARD last won the day on November 22 2019

CZAJNIK TEETHARD had the most liked content!

Community Reputation

19 Normalny

About CZAJNIK TEETHARD

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Czajnik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Dolny Śląsk
 • Zainteresowania:
  Gry a szczególnie mój najlepszy jailbreak

Recent Profile Visitors

469 profile views

Display Name History

 1. To usuńcie tego banana i skiny u których broni nie widać i będzie spokój nikt nie będzie czekał po 10 minut bo ktoś miał broń i ty przez to giniesz bez sens usuńcie te skiny i będzie spokój albo zróbcie żeby było widać u nich ale to raczej niemożliwe.
 2. Zostało to zaktualizowane kiedyś można było zabić całą cele a teraz powyżej 2 osób nie można ale masz rację ta zasada jak dla, mnie powinna zostać wyrzucona ponieważ zniechęca do gry osoba bez broni ginie ale nic nie zrobiła w taki sposób to zniechęca do gry tak jak mówię dla mnie też do usunięcia jedynie jak jest jedna osoba która nie chce oddać to można zabic a tak to nie ma sensu.
 3. Twój nick:Czajnik cs-SopliCa.com Nick oskarżonego:GHPL SS Super suPoRt Steam ID:steam_1:0:531928956 Data i godzina:26 marca godzina gdzieś 00:07 Mapa:jb_quake_a04d Runda:chyba ta ostatnia Opis: zabił mnie na pierwszej reakcji mimo to że moi koledzy z drużyny mu powiedzieli wcześniej że nie może zabijać na pierwszej reakcji ale on to zrobił. I jeszcze łamanie regulaminu prowokacje itd. Żądania:ctban
 4. Zerknij na temat Jak grać na JB https://cs-soplica.com/topic/212892-jak-grać-na-jb-csgo/?tab=comments#comment-1375147
 5. Lepszą alternatywą byłoby to że na czacie co jakiś czas wyświetlałby się ten link takie jest moje zdanie. Ale to co napisałeś też ma sens.
 6. Nick w grze:Czajnik cs-SopliCa.com Link do GameMe:http://soplica.gameme.com/m/playerinfo/2265127?uid=2d55422ff9d4b6e2b2c594a62d0bd0fb
 7. No i wróciły mi chęci do grania na JB!!!!
 8. Twój nick:Czajnik cs-soplica.com Nick oskarżonego:Mirosław cs-soplica.com Steam ID:STEAM_1:1:50491072 Data i godzina: 2 marzec około 17:00 Mapa:jb_summmer_jail_v3 Runda: gdzieś tak pomiędzy 3 a 10 rundą Opis: No to tak, pierwsza sprawa to jest to że pan Mirosław gdy bawiliśmy się na tej bieżni powiedział: "Pierwsza osoba która przejdzie ma życzenie" jak już byłem pierwszy zabił Rurka który był ostatni a jak mu powiedziałem że pierwsza osoba miała przeżyć to powiedział tylko "No to przeżyłeś" skoro pierwsza osoba miała przeżyć to inne umrzeć przynajmniej tak jest akceptowane przez gracz dodam tylko że freeday'a nie otrzymałem. Następna sprawa to to że jak byłem zbuntowany a inni koledzy z mojej drużyny byli przed celami jeden mnie wskazał bez prośby wardena poprostu podszedł do mojej celi gracz o nicku Rurek, który był w mojej drużynie na to Mirosław nie zareagował tylko poprostu kazał mu się przesunąć i mnie zabił czyli tak zwana faworyzacja. Żądania: Jeżeli mówie dobrze to poproszę o CTBana dla tego pana i reprymendę od administracji - - Zamiast pisać skargę mogłeś zgłosić sprawę do admina, który był na serwerze. Zrobiłem to ale ponoć jak powiedział "Nie wiem nie byłem na serwerze"
 9. Jestem, na tak +chętny do ct +dużo się odzywasz +nawet fajnie prowadzisz +ostatnio dużo grasz +masz poczucie humoru i dystans Właśnie czekaj czekaj dzisiaj powiedziałeś że masz 15,lat ale wiem że się raczej pomyliłeś chociaż nie powinno to się zdarzyć. Dziękuję za uwagę mówił Czajnik. Pozdrawiam.
 10. Jestem na NIE pamiętam twoje akcje co mówiłeś na temat serwera i adminów w szczególności jak się odzywałeś do mnie jeżeli chcesz zostać adminem napraw to co zrobiłeś w przeszłości i dam Ci szanse poświęć więcej czasu na serwer przeproś tych co wyzywałeś a będę na tak ale narazie jestem poprostu załamany. A i jeszcze forum musisz mieć tam ileś postów chyba 15 a narazie masz 2
 11. Wydaje mi się że błędem jest usunięcie nowych zabaw i jest to głupota nowe zabawy jak sama nazwa mówi mają wprowadzać coś nowego a zarazem stare zabawy to stare czyli już użyte i wypadły z mody, ale powiecie. Ee no przecież te zabawy są super. Tak są one świetne lecz tutaj ma się cos dziać, jest na te stare zabawy taki hype bo poprostu dla niektórych to nowość a nie starość. Myślę że nowe zabawy powinny zostać bo coś się kończy coś zaczyna, a nie że wrócą stare zabawy i będzie super jedyna opcją dodania starych zabaw jest odświeżenie ich czyli dodania do nich coś nowego żeby je wprowadzić do użytku. Taka jest moja opinia.
×
×
 • Create New...