Jump to content

Edwardo8919

Admin JailBreak [CS:GO]
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Edwardo8919

 1. Jestem na NIE. -brak mutacji -robisz syf na serwerze -prowokujesz adminów, jak i graczy +rozpoznawalny Popraw swoje zachowanie.
 2. Narazie na NIE. -za często prowokujesz adminów i graczy, popraw to, a będę na tak.
 3. Popełnił jeden mały błąd, poza tym poprawił się, a ty płaczesz bo ktoś jest lepszy od ciebie XD
 4. Narazie na NIE. Popraw sesje, napisz podanie za ~2 tygodnie i zobaczymy co z tego wyjdzie.
 5. ale mutacja jest w sklepiku za jedyne 12.99$ ;((
 6. Po obejrzeniu demka proponuję: Mamcienahita aka Wojtek - mute na 7 dni za ostre nadużywanie, śpiewanie oraz obrażanie graczy; gag na 2h za spam bindami Redtube - perm ctban za masowy, celowy freekill; perm mute za nadużywanie, obrażanie i śpiewanie xHamster - perm mute za śpiewanie, obrażanie; perm ctban za masowy, celowy freekill どういたしまして - perm ctban za masowy, celowy freekill young kai - perm mute za obrażanie oraz robienie młynu Takie wysokie kary, ponieważ (poza Wojtkiem) nie są to stali gracze, tylko szkodniki, które prawdopodobnie weszły jednorazowo na serwer żeby potrollować.
 7. Ale prowokacja, wstydzilbys się Piotreks...
 8. +sam dodałeś "a to daj mi bana elo" czy coś takiego...
 9. Fajnie prowadzisz, wydajesz się fajnym człowiekiem. Pograj jeszcze trochę, daj się poznać, a zobaczymy co z tego wyjdzie. Jestem narazie na nie, napisz podanie za około 2 tygodnie i myślę, że będziesz do przyjęcia.
 10. Jestem na TAK. +ogarnia graczy na serwerze podczas nieobecności adminów +często w ct +ma dobry kontakt z graczami +wiek +mutacja Mam szczerą nadzieję, że wyższa zaakceptuje
 11. Uznałem twoje "wklejenie" wypowiedzi gold knife'a za niepotrzebne, więc, stosując się do regulaminu ukarałem cię zakneblowaniem 30-minutowym. Myślę, że nie jest to wiele. Co do gracza "not phr" totalnie przeoczyłem to, że wkleił również bindy/skopiowane wiadomości, oczywiście można to zaliczyć jako moje przewinienie. Wklejając wiadomość na czat ogólny, zrobiłem to przypadkowo, czego nawet ja nie zauważyłem, nie wiem nawet dlaczego. Dziękuję za skargę, na pewno wyciągnę z niej wnioski.
 12. Jestem na tak, miło się rozmawia
 13. Na NIE. -czasem cwaniakujesz -zdaża ci się nie ogarniać regulaminu -masz średni posłuch
 14. Wciąż nie masz posłuchu wśród graczy, jesteś chaotyczny i mało grasz w ct. Na NIE.
 15. Jestem za odbanowaniem, lecz gracz musi liczyć się z tym, że będzie kontrolowany dwa razy bardziej.
 16. Na NIE. Powody powyżej + jest już bardzo dużo adminów.
 17. Chłopie XD Przeniosłem najpierw ciebie, serio piszesz skargę o to że gracz bez mutacji poprowadził jedną więcej rundę od ciebie? Ucieczka? Tak, gdy wychodzisz z ct, bo są inni chętni, to to jest UCIECZKA!!! Nie pisz skarg o byle co, bo nic one nie wnoszą. Dziękuję. Edit. 1 Musiałem wyjść z serwera, też jestem człowiekiem i mam obowiązki domowe. Edit. 2 Tak poza tym, na prawie każdej mapie jesteś ctkiem, to dlaczego nie mam dać spróbować swoich sił w ct innym?
 18. Dobrze, a więc: -o której rundzie mówisz, bo nie rozumiem? -co do odmieńca - faktycznie nie zwróciłem uwagi na to, byłem wówczas zajęty pewną sprawą i za moje niedopatrzenie przepraszam, -2 razy? Conajmniej 5 razy wydałaś z siebie głos, który był już irytujący, po dwóch razach (zwracałem uwagę aby nie nadużywać mikrofonu i to kilka razy) -Supergościu krzyknął trzy razy głośniej niż normalnie mówi, poza tym upomnienie dawałem tobie jak i innym graczom, więc moim zdaniem KAŻDY wtedy obecny gracz na serwerze powinien zacząć się ogarniać i zdać sobie sprawę z tego, że krzyczenie/wydawanie z siebie dziwnych dźwięów może poskutkować karą -faktycznie, nałożyłem zbyt dużą karę na Supergościa, za to przepraszam, byłem już zdenerwowany opisaną sytuacją. To wszystko ode mnie.
 19. Zdecydowanie na NIE -nieogranięte ct -brak mutacji -za mało godzin -nakłamane w zgłoszeniu -cwaniak
 20. Jestem za OKRESEM PRÓBNYM -czasem prowokujesz -troche cwaniak +mutacja +ogarniecie ct +częste granie
 21. Twój nick: Edwardo8919 Ile grasz w CS'a GO: 2-3 lata (1600h) Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 3 Ile masz lat: 14 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Nie Ile masz przegrany godzin na serwerze: 6 days 16:19:18 hours Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: 2-4h Kiedy głównie grasz: popołudnie, w weekendy rano Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: porządek i spokój Sposób płatności: skiny/przelew/psc Imię: Mateusz Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198250299020/
 22. imo tak, bo wszystkie sa juz przegrany wiele razy

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×