Jump to content

Neeziu

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Normalny

About Neeziu

Kontakt

 • Strona WWW:
  j

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Neeziu
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  s

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Chcecie pomóc serverowi opanować chaos dzień po tym, gdy namawialiscie wszystkich i co życzenia braliscie torcha i spamowaliscie killa żeby ogarnąć chaos, rozumiem. Co do mnie w skardze, jak najbardziej się z buta przyznaje że takie słowa padły z moich ust i przyjmę odpowiednią karę.
 2. Widać poprawę po ostatnim degradzie, jest aktywniejszy niż 3/4 obecnej administracji, i mówienie, że adminów jest dużo jest kabaretem. To co się teraz odpi***** na serwerze to hit. Jestem na tak
 3. Neeziu

  [GANG] GANGBANG

  Nazwa gangu: GangBang Założyciel: Neeziu Życie: 0/10 Siła: 0/10 Grawitacja: 6/10 Prędkość: 0/10 Rozmiar gangu: 9/9 Cel gangu: ******* *** ****** Skarbnik: Neeziu Wrogowie: 13 Ulica Rekrutacja: Otwarta
 4. Jak nic, na tak W podaniach argumentujemy swój oddany głos. /Shomek
 5. Sytuacja wyglądała tak, że ucieczka była w celi, była zniszczona i widziałem jak właśnie Debe kucał plecami do mnie w wejściu do ucieczki, zastrzeliłem go. Sprawdźcie demko i sami oceńcie, jeżeli faktycznie był to free kill to przepraszam kolego.
 6. Twój nick: Neeziu Nick admina: Maoś mój kochany Rodzaj kary: Mute Data i godzina: Nie pamietam i nie wiem jak sprawdzić, ale chyba przedwczoraj Mapa: Chernobyl Powód bana: - Opis sytuacji: No bo był mam talent, i puściłem z komóry taką cringową piosenke jakiegoś dziada i dostałem perm mute, został zdjęty odrazu ale ch*j wie co sie dzieje bo nadal tego mute mam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×