Jump to content

remczaaak

Admin DeathRun [CS:GO]
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Normalny

About remczaaak

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  izzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

66 profile views

Display Name History

 1. remczaaak

  Administracja Q&A

  Tradycyjnie, dokąd nocą tupta jeż?
 2. Polecam nie któregoś dnia a codziennie! ;p
 3. Kurła 2k16 to był cud miód malinka z wisienką na torcie. Wiecznie rozgadany, przyjazny i komunikatywny, Wiek oraz doświadczenie mówi samo za siebie, Ale i tak przede wszystkim najważniejsze jest to, że doskonale znasz 11 przykazanie. Jak najbardziej na TAK :))
 4. Zdarza mi się przesiadywać u Shomka na serwerze i niejednokrotnie go tam spotkałem i nie mówię o jednorazowej akcji, ale o częstych wizytach. Ostatnio również będąc na serwerze o 2 w nocy Shomek również uczestniczył w rozgrywce. Rozumiem, że wewnątrz Was, administratorów JB jest delikatnie bardziej otwarta perspektywa na jego działania, ale z punktu widzenia normalnego gracza, uważam, że w miarę często można go spotkać oraz pogadać. Dodajmy, że każdy może mieć troszeczkę zabiegane momenty w życiu i może mu się po prostu nie chcieć, jesteśmy tylko ludźmi.
 5. Nick: izzy Imię: Remek Wiek: 20 Czemu chcesz awans?: Aktualnie mało który starszy admin przesiaduje na serwerze a jednak swoją aktywnością pokazuje, że po awansie osoby na takim stanowisku nie zabraknie ;p Twoje 2 najmocniejsze i 2 najsłabsze strony/cechy: + komunikatywność (dobry kontakt z graczami^^) + aktywność - mała styczność z wygrywaniem/ pisaniem pluginów Link do GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/209507 Link do Steam: https://steamcommunity.com/id/remczaaaak/ Jaki masz kontakt z graczami?: Wydaje mi się, że jest bardzo dobry. Zawsze jestem optymistycznie nastawiony do graczy, nie wdaję się w niepotrzebne dyskusje oraz za każdym razem staram się pomóc graczom w 100% Twoja znajomość Sourcemoda: (Skala poniżej) 6/7 Dodatkowe informacje - opcjonalne: Pamiętajcie o 11 przykazaniu, z fartem;)
 6. Witam ponownie Nick (na serwerze): izzyImię: RemekWiek: 20Znajomość SourceModa: WsytarczającaPrzeszedłeś mutację?: TakPosiadasz działający mikrofon?: TakLink do twojego profilu steam: https://steamcommunity.com/id/remczaaaak/Link do statystyk GameMe: http://soplica.gameme.com/playerinfo/209507Czy miałeś kiedyś problemy z czitami?: Tak, sam też ich kiedyś używałem (oczywiście tylko do sprawdzenia jak to działa ;p )Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Trzeba w końcu rozruszać ludzi i wprowadzić w gramach rozsądku konkretną atmosferę. Ponad to typowe kickowanie ludzi za afk i pomoc w zażegnaniu niepotrzebnych sytuacji. Do tego każda para rąk do pracy się przyda, nie każdy admin przecież siedzi na serwerze 24/7 Forma zapłaty (psc/sms/przelew): przelewKontakt: steam

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×