Jump to content

ObjectZero

Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About ObjectZero

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Nck*: ObjectZero Data bana*:02-03-19 15:17 Mapa*:Cache Nick admina*:Radek5142 Powód bana*:Inappropriate Language Screeny/demko wrzucone na zippyshare.com: Opis sytuacji*: Cała sytuacja wyglądała następująco: Ziomek siedział przez parę rund z augiem w jednym miejscu, chciałem go zabić i podchodziłem do tego zadania parę razy, nie udało się w końcu napisałem na chacie, aby w końcu zdechł z tym augiem a w zamian otrzymałem odpowiedź że już mam bana śmieciu poszedł po admina i dostałem bana na chat na 6 dni i na chat głosowy też na 6 dni choć na chacie głosowym nic nie powiedziałem ale admin napisał mi iż woli mi teraz dać bana na chat głosowy aby później nie musiał wchodzić i tego robić. Żenada... Skoro na chacie głosowym nic nie zrobiłem to jakim prawem dał mi na niego bana? Rozumiem znajomości znajomościami ale bez przesady.
 2. btw. zastanawiam się dlaczego tylko moje teksty znajdują się w tym linku. A tak poza tym jebać to, to gram na tym serverze pan z takim nickiem dlatego tak pisałem i oczywiście, że stawia mnie to w złym świetle jeśli nie wiadomo z kim pisałem, w jaki sposób, do kogo, i o co chodzi w tych tekstach. Tak samo jakbyś powiedział że Piłsudzki jest zły bo zabijał ludzi a prawda jest taka że zabijał bo sytuacja go do tego zmusiła.
 3. Czekaj czekaj bo czegoś nie rozumiem, dałeś mi bana na mikro choć niczego jeszcze nie zrobiłem ? Śmieszne xD i skoro ja zacząłem go wyzywać to on nie powinien odpowiadać tylko od razu do ciebie przybiec ale oczywiście on od śmiecia wyzwać mnie może ale Ja powiedzieć żeby w końcu zdechł z tym aguiem już nie ? Totalnie nie rozumiem twojego rozumowania Panie kolego. A poza tym nie groziłem i nie życzyłem mu śmierci w życiu realnym bo chyba nie siedzi w domu z augiem w ręku a w grze, z tego co wiem w grze się zabija wrogów czyli życzenie śmierci w grze komputerowej swojego przeciwnika jest normalne ale widać osoby takie jak Ty nie potrafią rozróżnić tych dwóch światów. Chyba za dużo rafonixa i tibii się naoglądałeś. Pozdrawiam serdecznie nie żadne adios bo rozmawiamy jak ludzie a z tego co widzę masz 0 kultury osobistej i strach w oczach skoro boisz się kontynuować naszej rozmowy. Pozdrawiam serdecznie i czekam na dalszy rozwój wydarzeń, oraz sprawiedliwą ocenę sytuacji.
 4. Stary, jesteś chory psychicznie? Nie dodawaj sobie ani nie przekręcaj.
 5. xDDDD napisałem że tak sobie możesz do ojca mówic a nie do mnie i, nie nie życzyłem Ci śmierci powiedziałem abyś w końcu zdechł z tym augiem
 6. Po pierwsze, nie było go na serverze, nie widział całego zdarzenia tylko kolega go zawołał. Po drugie dał mi mute na chat i na chat głosowy na 6 dni. Po trzecie jego kolega centralnie mnie wyzwał i nic mu nie zrobił. Po czwarte nawet skovrona nie obraziłem a że jest płaczkiem i bierze takie rzeczy do Siebie to nie moja wina. Po piąte nie rozumiem skąd ten ban na chat głosowy skoro wszystko toczyło się na chacie. Skargę na tego pana, który banuje jak mu się żywnie podoba bo kolega go prosił. Dziękuję ale nie jestem leszczem a mam dużo wolnego czasu także odwołanko jest pisane byczku.
×
×
 • Create New...