Jump to content

ErenDR

Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Normalny

About ErenDR

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

172 profile views

Display Name History

 1. Nick: ErenImię: JakubWiek: 18Posiadasz działający mikrofon?: OwszemPrzeszedłeś mutację?: Jak najbardziejLink do statystyk GameMe: (Jak znaleźć link? Odpowiedź poniżej) http://soplica.gameme.com/playerinfo/936151Link do profilu steam:https://steamcommunity.com/id/haitenakDlaczego chciałbyś zostać adminem na naszym serwerze?: Chciałbym wrócić na pozycję administratora, ponieważ mam sentyment do osób, które tu przebywają oraz chcę w jakiś sposób pomóc : )Czy miałeś problem z cheatami? NieJaki masz kontakt z graczami? (Skala od 1-10): Mimo mojej nieobecności uważam, że 9-10Twoja znajomość SourceModa (Skala poniżej): 4Kontakt: Steam/Messenger Forma zapłaty: PSC/Przelew
 2. Twój nick: Janush Grażynus aka Eren Godzina i data zdarzenia: 23;15-20 Mapa: dr_holyshit stable Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: GRZEGORZ CSGO-SKINS.COM Jego IP/Steam ID: STEAM_1:1:417668880 Opis sytuacji: agresywny, wyzywa Dowody: demko Świadkowie:
 3. Jestem na NIE - wyzywasz graczy - korzystałeś z błędu ( retry w konsoli przywracający pieniądze stracone w danej rundzie ) - bardzo dużo przeklinasz Popraw swoje zachowanie, a mój głos będzie na tak :] @Ostatecznie daje Ci na tak, ponieważ potrzeba nam adminów, a jako admin na pewno poprawisz swoje zachowanie :')
 4. Na NIE Jesteś dziecinny Ostatnio była na Ciebie słuszna skarga I tak jak Martwa powiedziała - nie jesteś dobrym materiałem na admina.
 5. +Wiek i mutacja. +Sesje. +Dużo się odzywa. Przyda się kolejna osoba do pomocy, na TAK.
 6. Tematyka: Tupac Shakur Rozmiar: Steam Napis: Eren Kolorystyka: czarno biała Inne uwagi: + dla każdej pracy :] Dziękuje Wam wszystkim za pracę ;')
 7. Aktywnie grasz tu od 6 dni. Daj się poznać graczom, graj po minimum godzine dziennie przez jakiś czas i złóż ponowne podanie. Na ten moment NIE
 8. +sesje +pomagasz graczom +Odzywasz się często +Wiek i mutacja Na TAK
 9. Na TAK + wiek + mutacja + rozmowny + sesje
 10. oczywiście na NIE - mutacja - wiek - masz zaledwie 4 godziny na serverze
 11. ErenDR

  podanie ganz

  Jak najbardziej na TAK sesje wiek były admin
 12. ErenDR

  Shrek

  Jak najbardziej na tak, przydałoby się dodać więcej skinów, aby urozmaicić trochę rozgrywkę na DR
 13. + wiek + mutacja + staż + niekarany, lub rzadko karany ( tak jak Lipny wymienił powyżej ) w porządku sesje Na TAK
 14. + mutacja + wiek + sesje Ale dopiero wróciłeś po przerwie, moim zdaniem powinieneś pograc jeszcze kilka dni, aby dać się poznać innym graczom tak to wszystko dobrze Na ten moment jestem na nie
 15. Od Twojego ostatniego podania minęły tylko 4 dni, sesje dobre, ale często widze Cię na afku. Na pewno minusem jest to, że nie masz mutacji jak i twój wiek. Niestety sam nie przestrzegasz kultury i często widzę u Ciebie wulgaryzmy. Poczekaj trochę, pomagaj graczom i ogranicz wulgaryzmy, to może mój głoś zamieni się na TAK. Na nie.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×