Jump to content

Bicekg

Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Normalny

1 Follower

About Bicekg

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://steamcommunity.com/id/Dominiczeku/

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  ßiceĸ
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Kalisz
 • Zainteresowania:
  idk

Recent Profile Visitors

838 profile views

Display Name History

 1. To co kiedy znowu 36 slotów i max codziennie?
 2. Jestem na tak +Wiek +Rozmowny oraz mily +Potrafi bardzo szybko rozwiazac konflikt pomiedzy graczami
 3. Oczywiscie ze jestem na tak +pomocny +dobry kontakt +dobry wiek Polecam tego uzytkownika
 4. No cóż Niestety, ale tym razem jestem na NIE. Od twojego ostatniego podania minęło zaledwie 9 dni. Doszły mnie słuchy, że cheatowałeś na mulltikoncie. 2 Vacbany raczej nie pomogą ci zostać adminem na DR. Kanapka, z takim podejściem nigdy nie dostaniesz szansy. Złóż podanie za miesiąc lub dwa oraz popraw swoje zachowanie.
 5. Hmmmm mam co do ciebie mieszane uczucia czasami podpadałeś ma serwerze. Jednak co mogę powiedzieć
 6. Brawo Arenki, Dzięki za świetną grę, fajnie było. Następnym razem bardziej się postaramy
 7. No cóż mogę powiedzieć Jestem na TAK +Idealna osoba na moje stanowisko +Dobry kontakt z graczami +Ma jakieś doświadczenie +/- Jakieś sesję są
 8. Zdecydowanie na nie. Nie za często widzę Cię na serwerze Wnioskujac z tego co napisał Venom 26 lutego 2017 miałeś 16 lat a 27 stycznia 13.5 Widzę, że bardzo starasz się o tą rangę, lecz kłamstwa oraz plusy od osób, które Cię kojarzą ale nie do końca znają nie pomogą Ci dostać u nas szansy. Wiem, że każdemu należy dać szansę lecz nie widzę Cię na tym stanowisku. Jest to moje zdanie i nie zamierzam się tutaj więcej wypowiadać.
 9. Bicekg

  Twarze Soplicy #3

  Nick:ßicek Imię:Gabriel Wiek:15 Ranga:Admin DR Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Miły, Sympatyczny chłopak, który lubi słuchać rapu. W wolnym czasie gra na Soplicy oraz trenuje Taekwondo. Inne:
 10. 100 Lat dla DRA , pociągniemy jeszcze z 1000 lat
 11. Bicekg

  Admin

  Jestem na TAK +Dawny admin +Super kontakt z graczami +Potrzeba nam takich ludzi jak on
 12. Jestem na Tak +Dawny admin +Umie rozkręcić serwer +Jest lubiany +Potrzeba nam takich ludzi jak on
 13. Bicekg

  Podanie

  Na tak +Godzinki +Gracze go lubią +Pomaga mi czasami
 14. Wyższa Administracja Sieci: Vonki- Uzasadnienie: Jest bardzo pomocny i aktywny, w ważnych sprawach warto się do niego zwrócić.Admin Forum: Saygon- Uzasadnienie: Bardzo aktywny i pomocny.Junior Admin Sieci: Streepy- Uzasadnienie: Angażuje się w rozwój sieci.Moderator: MałaMi- Uzasadnienie: Z tego co widać najaktywniejsza moderatorka na sieci.Opiekun Serwera:- Uzasadnienie:Najbardziej wpływowa osoba w sieci 2018: - Uzasadnienie:Najbardziej pozytywnie wpływowa osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najbardziej pomysłowa osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najbardziej pracowita osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najbardziej pomocna osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Najzabawniejsza osoba w sieci 2018: Kalen- Uzasadnienie: W kilka sekund umie rozbawić cały kanał na tsieOsoba z klasą roku 2018:- Uzasadnienie:Nielubiana osoba w sieci 2018:- Uzasadnienie:Serwer CS: 1.6 roku 2018: Tp- Uzasadnienie: Co można tutaj pisać...Serwer CS: GO roku 2018: DeathRun- Uzasadnienie: Najlepszy serwer na sieci serdecznie polecam.Support serwera roku 2018:- Uzasadnienie:Junior admin serwera roku 2018: Whytti- Uzasadnienie: Jest bardzo aktywny oraz gotowy do pomocy.Admin roku 2018 CS: 1.6: - Uzasadnienie:Admin roku 2018 CS: GO: V3nom- Uzasadnienie: Bardzo aktywny stara się, aby dr był jak najlepszy.Admin roku 2018 TS3: Whytti- Uzasadnienie: Jest bardzo pracowity i pomocny oraz aktywny. Grafik roku 2018: Darx- Uzasadnienie: Robi świetne prace graficzne jest miły i pomocny.Gamer roku 2018:- Uzasadnienie:Uploader roku 2018:- Uzasadnienie:Redaktor roku 2018:- Uzasadnienie:Gracz roku 2018 CS: 1.6:- Uzasadnienie:Gracz roku 2018 CS: GO:- Uzasadnienie:

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...