Jump to content

Rodzynel

Opiekun Serwera
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rodzynel last won the day on December 24 2019

Rodzynel had the most liked content!

Community Reputation

80 Bardzo dobry

5 Followers

About Rodzynel

 • Other groups Admin Discord,
  Admin JailBreak [CS:GO],
  Junior Admin Serwera
 • Rank
  You played a beautiful game. But sometimes you still lose.
 • Birthday 09/23/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://rodzynki.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Rodzyneł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Stalkowanie ludzi

Recent Profile Visitors

2762 profile views

Display Name History

 1. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 2. Na demku widać, iż faktycznie podskoczył on aby wskoczyć na samochodzik i chował się w kolegach. Nakładam następujące kary: Miczu - ban na 2h, za chowanie się w kolegach. Chińskie Bajki - ctban na 4h, za faworyzowanie oraz kilka fk. Zamykam.
 3. Witam, mój problem nie jest związany w 100% z cs:go jednakże Shomek powiedział, żebym tutaj napisał. Wszystko zaczęło się od normalnej zmiany rozdzielczości w komputerze bodajże zmieniłem z 1600x900 na 1920x1080 (rozdzielczość, którą prawie ciągle używam). W przeszłości wiele razy zmieniałem rozdzielczość i nigdy nie było problemu, lecz po ostatniej zmianie wystąpił pewnie problem. Gdy zmieniłem rozdzielczość na moją normalną (1920x1080) w różnych programach nie mogę korzystać ze wszystkich ich funkcji albo działają one nie prawidłowo. Najgorzej jest chyba z Chromem ponieważ kiedy próbuję zmienić kartę przeglądarki to zamiast się zmienić, zamyka się albo nie mogę w ogóle zaznaczyć ani nic wpisać w pole wyszukiwania na samej górze, gdy odświeżam stronę lub chcę wrócić do poprzedniej to działa ale otwiera się w nowej karcie. Problem nie występuje we wszystkich programach, zaobserwowałem go w Chromie, w ustawieniach komputera kompletnie nic nie mogę kliknąć, na TeamSpeak'u nie działa mi pasek do przesuwania listy kanałów oraz przyciski do połączania z serwerem oraz kanałem, na Spotify nie mogę zmieniać głośności muzyki, o dziwo w grach wszystko normalnie działa (oprócz cs:go, w którym czasem w menu nie mogę nic kliknąć). Czasem też blokuje się też pasek zadań i nie mogę nic na nim kliknąć dopóki nie włączę menadżera zadań. Czasami te wszystkie błędy, które wymieniłem same się naprawiają i wszystko działa ale po chwili wszystko wraca do poprzedniego stanu bez jakiejkolwiek mojej ingerencji. Nie wiem już sam co robić. Restartowałem komputer, zmieniałem rozdzielczość na wszystkie możliwe, szperałem w ustawieniach graficznych oraz kursora, zaktualizowałem sterowniki graficzne, zmieniłem myszkę ale nic to nie dawało i dalej to występowało. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
 4. Skarga została rozpatrzona w tym temacie: Zamykam.
 5. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 6. Teoretycznie ta skarga powinna być zamknięta, za brak dostosowania się do wzoru ale skoro napisałeś potem taką samą ale ze wzorem i pojawiła się już tu odpowiedź to już niech zostanie. Jedyne zastrzeżenie mam co do bana dlatego będzie on na dwa dni, a pozostałe kary tak jak zostały wypisany u góry. Dziękuje za pomoc @LOREK.. Zamykam.
 7. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 8. Jako iż przyznałeś się do winy i żałujesz swoich czynów. Zamiast perma będzie ban na tydzień. Zamykam.
 9. Mute miał być łącznie na tydzień, dobrze wiem co pisałem. Podlicz sobie wszystkie i wychodzi 1 tydzień. Ok, w takim razie mute zostaje skrócony do dwóch dni czyli do takiego czasu jaki by był wraz z banem. Zamykam.
 10. Twoja prośba o odbanowanie została zaakceptowana. Zapraszam ponownie do gry.
 11. Rozumiemy iż taka osoba jak ty przechodzi teraz okres dojrzewania oraz buntu, dlatego dostaniesz drugą szansę. Jak coś znowu przeskrobiesz to perm wraca. Zamykam.
 12. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 13. Skarga słuszna, ale jak coś następnym razem przygotuj stoper to będzie dla wszystkich łatwiej. Zamykam.
 14. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 15. Nakładam następujące kary: POG_♣ BloomiŚ♣ - ctban na 4h, za kilka fk i obicie tt granatem odłamkowym przed rozpoczęciem zabawy Polowanie. Peterek G4Skins.com - ctban na 1h, za wchodzenie do ct bez kolejki. hyp9R` - mute na 2h, za krzyczenie do mikrofonu oraz obrażanie. Ayroon Generał csgocases.com - mute na 1h, za nadużywanie mikrofonu. Hezo - ctban na 3h, za fk. Pozycja buntu odwołuje wszystkie polecenia łącznie z tt mówi tt ginie, więc Hezo popełnił 2 fk. Natomiast jeśli chodzi o polecenia w celi to było powiedziane na końcu bezruch. Zamykam.
×
×
 • Create New...