Jump to content

Rodzynel

Junior Admin Serwera
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Rodzynel last won the day on December 24 2019

Rodzynel had the most liked content!

Community Reputation

55 Dobry

5 Followers

About Rodzynel

 • Other groups Admin JailBreak [CS:GO],
  Donator
 • Currently Viewing Profile: Rodzynel
 • Rank
  You played a beautiful game. But sometimes you still lose.
 • Birthday 09/23/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://rodzynki.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Rodzyneł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Stalkowanie ludzi

Recent Profile Visitors

2020 profile views

Display Name History

 1. Byłem na większości tych mapek i zostało wydane dla niego ultimatum. Zamykam.
 2. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 3. Nadaję na gracza moni_cvbhb ctbana na 2h. Dzięki za zgłoszenie. Zamykam.
 4. Zobaczymy co da się tej sprawie zrobić (chociaż wątpię) i w razie możliwości dodać tą propozycję. Zamykam.
 5. Upomnienie dla obu panów, Mitchello zastopuj trochę z przekleństwami i obrażaniem, a ty Mirosław zastopuj z prowokowaniem bo nie jest to dobre. Zamykam.
 6. Demko zaczyna się sprawą wchodzenia na ławki i od razu ją wyjaśnię. Jeśli polecenie brzmi idziecie na ławki przed celami to wtedy osoby idące nie wiadomo gdzie, podczas odliczania nagle zawracają i jeśli nie zdążą to jak najbardziej można pełnoprawnie je zabić za nie wykonanie polecenia w czasie, nikt nie kazał im iść bardzo daleko. Faktycznie, bez kar mogło się obejść i zakończyć jedynie na ostrzeżeniach. Na pewno o tym porozmawiamy z Kenokiem, lecz tobie również radzę zmienić swoje prowokatorskie zachowanie bo może to się różnie skończyć. Przy okazji, nadaję ctbana dla Edzia na 2h za faworyzowanie więźniów podczas zabawy w Wojsko. Jeśli takie coś miało miejsce, to dział skarg stoi otwarty. Zamykam.
 7. Nic takiego nie miało miejsca o podanej przez Ciebie godzinie i dacie. Zapewne chodzi Ci o gaga z kilku map wstecz, faktycznie w takim razie było to trochę przedwczesne, lecz gag już dawno minął. Porozmawiamy z Kenokiem. Zamykam.
 8. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 9. Zacznijmy od tego, że na serwerze nie przebywał wtedy żaden gracz o nicku Sake, lecz domyślam się iż chodzi Ci o Saske. Owszem, opisana sytuacja miała miejsce, jednakże myślę, że obyłoby się bez skargi gdybyś poczekał i powiedział mu to ponownie w kolejnej rundzie i sprawa byłaby rozwiązana. Jednak tak się nie stało, dlatego daję Ci upomnienie Saske, abyś następnym razem zabijał jedynie jeśli jesteś pewien danej rzeczy. Zamykam.
 10. Gratuluję wszystkim wygranym jak i nominowanym. Zaskoczeniem jest zobaczyć coś innego niż Arenki w kategorii najlepszy serwer ale rywalizacja była zacięta. Zobaczymy jak będzie za rok.
 11. Na Nie - Prowokujesz administrację serwera. - Zdarza Ci się obrazić gracza/admina. - Otrzymałeś nie jedną karę. +/- Prowadzenie w CT
 12. Skarga rozpatrzona negatywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 13. Każdy był kiedyś młodszy, ty również. Nie zauważyłem żadnych większych przeciwwskazań podczas jego prowadzenia, więc jedynym minusem jest głos. Jednakże nie było wtedy żadnego admina na serwerze, więc nie miał kto go przerzucić w razie wu. Po obejrzeniu demka nakładam następujące kary: ŁTB_BloomY - mute na 4h, za notoryczne nadużywanie mikrofonu bez mutacji. Patointeligencja - mute na 1h, za nadużywanie mikrofonu. ♡ AmazingRaffle cs-SopliCa.com - mute na 1h, za nadużywanie mikrofonu Zamykam.
 14. Wyższa Administracja Sieci: @Streepy- Uzasadnienie: Pomocny i kreatywny człowiek.Moderator: @Shomek- Uzasadnienie: Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku.Opiekun Serwera: @SaitS- Uzasadnienie: Miałem duży dylemat ale uważam, że dobrze prosperuje w tym kierunku.Najbardziej negatywnie wpływowa osoba w sieci 2019: @SajmoN Bo- Uzasadnienie: On sam jak i ze swoją grupką spowodował wiele szkód, które odbiły się negatywnie na serwerze JailBreak.Najbardziej zaskakująca osoba w sieci 2019: @Descent- Uzasadnienie: Jak zobaczyłem ile wpłacił pieniędzy na zbiórkę to złapałem się za głowę.Najzabawniejsza osoba w sieci 2019: @vMateuszek2007PL- Uzasadnienie: Umie rozśmieszyć dosłownie każego.Nielubiana osoba w sieci 2019: @Shomek- Uzasadnienie: Shomek to shomek, nie trzeba więcej wyjaśniać.Serwer CS: GO roku 2019: JailBreak- Uzasadnienie: Pomimo trudnych zasad jakie mogą się tam wydawać to serwer umiał się zapełnić po 30 osób. Na dodatek ma wspaniałą społeczność oraz wspaniałych adminów, którzy tej społeczności pilnują.Support serwera roku 2019: @Streepy- Uzasadnienie: Gdyby nie on to JailBreak zapewne by umarł, więc jest to oczywisty wybór.Junior admin serwera roku 2019: @V3nomX- Uzasadnienie: Pomimo upadku DR'a to wcześniej serwer jakoś się trzymał, a Venom przy tym jak najbardziej pomógł.Admin roku 2019CS: GO: @Supergosciu- Uzasadnienie: Pomocny, zna się na rzeczy.Admin roku 2019TS3: @vMateuszek2007PL- Uzasadnienie: Bardzo pomocny admin TeamSpeak'a.Grafik roku 2019: @Darxx- Uzasadnienie: Zrobił fajny banerek na JailBreak'a oraz pozostałe jego prace są ładne.Gracz roku 2019CS: GO: @DragonSzop- Uzasadnienie: Zawsze kiedy pojawiał/pojawia się na JailBreak'u atmosfera stawała/staje się przyjemniejsza.
 15. Zastosuj się do wzoru, który jest podany w temacie z wiadomości wyżej, a potem pisz skargi. Zamykam.
×
×
 • Create New...