Jump to content

Rodzynel

V.I.P
 • Posts

  201
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

Other groups

Donator

Rodzynel last won the day on February 23 2021

Rodzynel had the most liked content!

Reputation

140 Przykładny

About Rodzynel

 • Birthday 09/23/2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://rodzynki.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Rodzyneł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Stalkowanie ludzi

Recent Profile Visitors

5,974 profile views
 1. Dzięki wszystkim za te kilka lat spędzonych na Soplicy, a przede wszystkim administracji JB, z którą miałem okazję współpracować (oprócz Shomka). Jak to mawiają. Kiedyś to było...
 2. W celu ponownego otwarcia tematu skontaktuj się z Moderatorem lub Adminem Forum.
 3. Za tak haniebny czyn, czyli napisanie skargi na Streepiego i Matełka , za ich prawidłową postawę obywatelską, poniesiesz surowe konsekwencje. Kara to zrobienie kartki przeprosinowej dla wszystkich osób, które zobaczyły nieprzyjemne gify/obrazki/filmy przez Ciebie wysłane. Gotową kartkę poproszę o wstawienie na kanale tekstowym media na naszym serwerze Discord (jeśli jej nie zrobisz spotkają Cię nie miłe konsekwencje). Zamykam.
 4. Rodzynel

  ZBIÓRKA 2020

  Wspomagam: 1. bezinteresownieKwota: 150 złMetoda płatności: PayPalInne:
 5. Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, chcielibyśmy ogłosić konkurs "Adwent z Discordem". Od 2 do 24 Grudnia codziennie w różnych porach, będą pojawiać się zadania/zagadki do wykonania. Będą one miały najprzeróżniejszą formę, a więc przygotujcie się na wiele możliwości. Od zagadek słownych, układanek, po rebusy i proste krzyżówki, lecz nie będzie to takie proste, gdyż liczy się czas. Punktacja wygląda następująco: Pierwsza poprawna odpowiedź - 3pkt. Druga poprawna odpowiedź - 2pkt. Trzecia poprawna odpowiedź - 1pkt. Każda kolejna poprawna odpowiedź - 0.5pkt Liczba punktów uzyskanych podczas konkursu będzie aktualizowana na naszym Discordzie na kanale tekstowym #punktacja. Tych z was, których jeszcze tam nie ma, serdecznie zapraszamy do dołączenia. Osoby z największą ilością punktów pod koniec konkursu uzyskają następujące nagrody: 1 miejsce - 30zł Paysafecard + Premium na forum na 30 dni 2 miejsce - 20zł Paysafecard + VIP na forum na 30 dni 3 miejsce - 20zł Paysafecard Dodatkowo, wśród osób z co najmniej 5 punktami, które nic nie wygrały, zostaną rozlosowane dwie nagrody niespodzianki. Zasady konkursu: 1. Codziennie od 2 do 24 Grudnia pojawiać się będzie nowy kanał tekstowy w kategorii "Konkurs Świąteczny". 2. Dziennie, pojawiać się będzie jedno zadanie. 3. Rozwiązywać/odpowiadać na nie można do końca dnia, w którym dane zadanie się pojawiło. 4. Zakazane jest podpowiadanie rozwiązań / odpowiedzi do zadań, innym. 5. Zakazany jest handel nagrodami z konkursu. 6. Jeden użytkownik może udzielić jednej odpowiedzi dziennie. 7. Regulamin konkursu może ulec zmianie w trakcie jego trwania. 8. Wszystkie nagrody zostaną rozdane pod koniec konkursu. 9. Każdy może wziąć udział w konkursie, nie trzeba się nigdzie zapisywać. Jedyne co jest wymagane to posiadanie rangi "Zarejestrowany". 10. Wiadomości na kanale konkursowym, które nie zawierają odpowiedzi / rozwiązań będą usuwane. 11. Jedna osoba może brać udział w konkursie tylko z jednego konta. 12. Zakazane jest edytowania wiadomości konkursowych zawierających odpowiedzi / rozwiązania. 13. Liczy się pierwsza odpowiedź, a więc jeśli napiszesz kilka odpowiedzi to tylko ta pierwsza będzie się liczyła. @avlbrs dzięki za banerek
 6. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 7. Nakładam następujące kary: GHPL Jok3R cs-SopliCa.com - ctban na 10h, za wielokrotne rzucanie granatów taktycznych na chowanym, opuszczanie pomieszczenia zajętego przez ct na masowym fd oraz fk. Nakładam też mute'a na dzień za obrażanie i prowokowanie. Ribqa - ban na 4h, za uporczywe bawienie się pociągiem. Zamykam.
 8. Ta propozycja mogłaby całkowicie zniszczyć grę. Nie polegałyby wtedy na JB tylko zaraź i nie daj się zarazić oraz zapewne prowadziłaby do wielu komplikacji. Zamykam.
 9. Skarga rozpatrzona pozytywnie. Jeśli nie zgadzasz się z tą decyzją, skontaktuj się z Adminem Sieci @Streepy
 10. Byłem wtedy na serwerze, a nawet wypowiedziałem przytoczone pierwsze zdanie. Niestety, tego co powiedział Firing, nie usłyszałem, ale bo obejrzeniu demka nakładam mute'a na 1h. Za takiego typu czyn taki mute to i tak dużo. Zamykam.
×
×
 • Create New...