Skocz do zawartości

Rodzynel

Junior Admin Serwera
 • Zawartość

  18
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Normalny

O Rodzynel

 • Inne grupy Admin JailBreak [CS:GO]
 • Tytuł
  You played a beautiful game. But sometimes you still lose.
 • Urodziny 23.09.2002

Kontakt

 • Strona WWW:
  https://rodzynki.com

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Rodzyneł
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Szczecin
 • Zainteresowania:
  Stalkowanie ludzi

Ostatnie wizyty

717 wyświetleń profilu

Historia zmian nazwy użytkownika

 1. Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie: 

   

 2. Rodzynel

  [admin] mackor

  Na nie. Jesteś toksyczny i obrażasz innych graczy. Twój czat mówi sam za siebie.
 3. Gdy jestem na serwerze często pajacujesz i udajesz nieogarniętego. Niedawno otrzymałeś nawet ctbana za wchodzenie do ct pomimo nieodpowiedniej liczby graczy. Na nie.
 4. Nakładam na gracza mute'a na 4h oraz gaga na 4h. Dziękujemy za zgłoszenie. Zamykam.
 5. Kiedy KuSSy zaczął strzelać byłeś koło jego celownika i celował w innego gracza, niestety jeden z pocisków trafił Ciebie w głowę zupełnie przypadkiem. Jednak zostanie on ukarany ponieważ powinien Ci za to dać fd w następnej rundzie. Ty jednak nie byłeś lepszy i podczas mapki krzyczałeś do mikrofonu i wyzywałeś graczy na czacie. Za to też zostaniesz ukarany bo nie jest to twój pierwszy raz. Nakładam następujące kary: KuSSy - ctban na 4h za twoje błędy w ct oraz za kilka freekilli. Limona - mute na 2h za krzyczenie do mikrofonu oraz gag na 2h za obrażanie graczy na czacie. Frosty - ctban na godzinę za wchodzenie do ct bez mikrofonu. Zamykam.
 6. Witam witam i o zdrowie pytam.

 7. Na NIE - Rzadko jesteś w CT - Czasami zdarza Ci się kogoś powyzywać +/- Wiek - Sesje
 8. Myślę, że te przywileje, które aktualnie posiada VIP są i tak dobre, więc nie przesadzajmy. Tak jak wcześniej wspomniano Double Jump byłby zbyt op. Wystarczy już to, że co rundę dostaje się falą flashów, a co dopiero by było z tym double jumpem i spadochronem. Przez te rzeczy chodzenie na mapę nie miałoby sensu ponieważ większość zabaw na mapie nie miałaby sensu. Nie mówiąc już o zabawach całodniowych gdzie np na takim Ganianym albo Chowanym ktoś by tak się skampił przy pomocy tych ulepszeń, że nikt by go nigdy nie znalazł.
 9. Rodzynel

  [Admin] MegaWikus

  Jestem na tak +Jesteś ogarnięty +Często jesteś w CT +Aktywność
 10. Data otrzymania bana VAC: 947 dni temu Gra na którą otrzymano się bana: CS:GO Link do konta STEAM: https://steamcommunity.com/id/Polak400/ Potwierdzenie przelewu: PSC Komentarz: // weryfikacja pozytywna // Lost
 11. Twój nick: Rodzyneł Ile grasz w CS'a GO: 3 - 4 lata Znajomość SourceMod'a w skali od 1 do 10: 4 - 5 Ile masz lat: 16 Czy masz rangę w innej sieci: Nie Czy byłeś kiedykolwiek karany za czity: Tak Ile masz przegranych godzin na serwerze: 9 dni 07:53:03 Ile czasu dziennie poświęcisz na nasz serwer: W dni robocze mogę poświęcić od jedenej do dwóch godzin. W weekend od trzech do siedmiu godzin. Kiedy głównie grasz: W dni robocze gram wieczorami. W weekendy praktycznie od 12 do 23 (z dłuższymi lub krótszymi przerwami). Co chciałbyś wprowadzić na naszym serwerze jako admin: Chciałbym zmniejszyć ilość dzieci oraz trollów w ct, wprowadzić jakieś ciekawe eventy, które np. mogłyby odbywać się co tydzień w określone dni. Sposób płatności: PSC Imię: Marcel Kontakt STEAM: https://steamcommunity.com/id/Rodzyne/
 12. Rodzynel

  Toxic

  Myślę, że wystarczy obejrzeć demko z fortify.Tyle mam do powiedzenia.
 13. Ja jestem dość spokojnym człowiekiem, który rzadko przeklina czy wprost wyzywa.Jeśli ktoś/coś mi nie pasuje to grzecznie o tym mówie bez używania zbędnych określeń/przekleństw, więc mówiąc iż kogoś przezywałem po prostu nie masz racji.Obejrzałem całe demko i nikogo nie wyzywałem. Jeśli chodzi o votebany to nie zagłosowałem aby Ciebie zbanować, mówiłem nawet na czacie głosowym, żeby zbanować pewną inną osobę ale nie Ciebie.
 14. Chciałbym na początku się spytać, kiedy i kogo ja wyzywałem?Nie pamiętam, żebym coś takiego zrobił, a jeśli nawet to było to pewnie powiedziane w żartobliwym tonie.Broni również nie bugowałem, a nawet mówiłem innym, żeby jej nie bugowali.Wszystko to można zobaczyć na demku.Votebanowałem jedynie pana, który robił fk. Jeśli chodzi o bugowanie to jak najbardziej przyznaję się do tego iż raz na zabawie zbugowałem ceteka. Odwołując się do końca twojej skargi nie wydaje mi się abym kozaczył i tymbardziej uważał, że wszystko mogę. Podsumowując, chcesz (a tylko raz zbugowałem na zabawie) dać permbana za jedno takie przewinienie.Gdyby każdy byłby permbanowany po tego typu przewinieniach, nie byłoby 1/4 serwera. PS.Jeśli wkradł się jakiś błąd to przepraszam.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×