Jump to content

roar

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Normalny

About roar

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Display Name History

 1. Twój nick: roar :v Data bana: 09.09.2018 Mapa: de_nuke Powód bana: "strefy" Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare): Opis sytuacji: Na mapie de_nuke będąc w ct zrobiliśmy runboosta na przybudówce na mała skałkę z innym graczem ct. Nie ma tam strefy antyruszu, więc dostałem się na kwadrat (pomijam fakt ze nikogo nie zabiłem) - dostałem bana na godzinę, mimo iż nie ma tego w ogóle w regulaminie, zero ostrzeżenia itp. Nie do końca rozumiem. Proszę o unbana.
 2. Życzę sobie aby oglądnięte było demo, że nie dostał laga i nawet mówi przez mikrofon, że nas po prostu nie przepuści, więc to jest ściema. A to, że "zna sytuacje" bo Sensei po prostu mu to napisał to jak dla mnie niewystarczający powód. W dalszym ciągu proszę o wyjaśnienie, celowe blokowanie, a nie celowe tk. Ps. za co kick dla mnie?
 3. Gość gadał normalnie stojąc w futrynie a Ty wierzysz po prostu w jego wersje? Oglądnij hltv i wtedy oceń.
 4. Witam serdecznie, Dziś 12.08.2018, około godziny 21:15 byłem na serwerze. Mapa tuscan, ct. Początek rundy, biegnę ja oraz gracz mafijny na "futryne", przed nami biegnie gracz Sensei. Zatrzymał się centralnie odwrócony do nas idealnie tak aby nas zablokować, mówię mu, żeby się przesunął, a on dalej blokuje. Mafijny strzelił do niego "ostrzegawczo" po czym ten powiedział, że dalej się nie ruszy. Dostał drugi raz i mafijny go zabił, na co "admin" cyc go zbanował za celowe tk na godzinę. Chciałem wytłumaczyć sytuację, na co ja dostałem kicka i już nie wszedłem na serwer bo był full. Proszę o wyjaśnienie tej żałosnej sytuacji. Pozdrawiam.
 5. Witam serdecznie, Dziś 12.08.2018, około godziny 21:15 byłem na serwerze. Mapa tuscan, ct. Początek rundy, biegnę ja oraz gracz mafijny na "futryne", przed nami biegnie gracz Sensei. Zatrzymał się centralnie odwrócony do nas idealnie tak aby nas zablokować, mówię mu, żeby się przesunął, a on dalej blokuje. Mafijny strzelił do niego "ostrzegawczo" po czym ten powiedział, że dalej się nie ruszy. Dostał drugi raz i mafijny go zabił, na co "admin" cyc go zbanował za celowe tk na godzinę. Chciałem wytłumaczyć sytuację, na co ja dostałem kicka i już nie wszedłem na serwer bo był full. Proszę o wyjaśnienie tej żałosnej sytuacji. Pozdrawiam.
 6. Witam, Byłem przy tej sytuacji na serwerze i uwazam, ze ban byl zdecydowanie nie na miejscu. Na mapie wczesniej Majk nie wiem czy przez przypadek czy nie ale byl obity 3 rundy przez jednego z graczy, wiec zaczal sie tym troche irytowac. Admin zamiast wyrzucic bijacego, po tym jak Majk zgłosil to na [email protected] to wyrzucil Majka, zamiast tamtego. Potem Majk w moim mniemaniu domagal sie sprawiedliwosci, a dostal bana na 1 dzien, nawet jesli ban w mniemaniu admina sie nalezal to na pewno nie na tyle.
 7. Dla Ciebie Pan, a nie żaden chłopak.
 8. hahahahaha decyzja 3 adminow vs normalni gracze, z tego co wiem decyzja gracza z paka decyduje, ale niech wam będzie. Liczyłem na wyższy poziom "obsługi" na tym serwerze.
 9. Jak w poprzednich tematach, nie będę się rozpisywał. Admin Batman praktycznie "zamykał" grając w terro na inferno, zaproponował taktykę na mały po czym ja dodałem, że pójdę z jednym graczem cichy domek. Podłożyłem pakę, on oczywiście zginął. Po czym mnie oraz drugiego gracza zbanował za brak wykonywania celów mapy na godzinę - pewnie się zirytował, że dostaje po d*pie. Mapa inferno, 18.05.2018, około 21:35. Zabierzcie admina takim nieodpowiedzialnym ludziom Pozdrawiam wszystkich oprócz batmana. Brak słów
 10. Jak w poprzednich tematach, nie będę się rozpisywał. Admin Batman praktycznie "zamykał" grając w terro na inferno, zaproponował taktykę na mały po czym ja dodałem, że pójdę z jednym graczem cichy domek. Podłożyłem pakę, on oczywiście zginął. Po czym mnie oraz drugiego gracza zbanował za brak wykonywania celów mapy na godzinę - pewnie się zirytował, że dostaje po d*pie. Mapa inferno, 18.05.2018, około 21:35. Zabierzcie admina takim nieodpowiedzialnym ludziom :) Pozdrawiam wszystkich oprócz batmana. Brak słów :)

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×