Skocz do zawartości

OWNER1337

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1 Normalny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

175 wyświetleń profilu
 1. SANDRA ROMAIN aka "theres no way out, no hope" Witam, już 3x wrzucałem ssy oraz 2x rozpisywałem demo - za każdym razem uniewinniony. Wrzucam po raz 4. Twój nick: SANDRA ROMAIN Data bana: 05.09.2018 - 21:36:14 Mapa: de_cpl_mill Powód bana: Wstaw screeny na Cs-Soplica.com Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare): Mam jakiś problem z kompresją wszystkich plików do jednego by wrzucić na Zippyshare więc wrzucam każdy SS osobno. https://www106.zippyshare.com/v/9XztACVO/file.html https://www106.zippyshare.com/v/otaXcBCb/file.html https://www106.zippyshare.com/v/9E3PLhon/file.html https://www106.zippyshare.com/v/65uwhSge/file.html https://www106.zippyshare.com/v/G3fBg79g/file.html Opis sytuacji: ban podczas gry
 2. Twój nick: there's no way out, no hope Data bana: 14.06.2018 / 22:37 Mapa: de_tuscan Powód bana: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: Lim0n [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-soplica.com [AMXBans] Reason: 'Nie wykonujesz celow mapy!' [AMXBans] Duration: '1 week' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:420966169' [AMXBans] Your IP: '217.97.69.46' [AMXBans] =============================================== Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare): b/u Opis sytuacji Mapa de_tuscan, gram na serwerze od dobrych 7-8 map, prowadze teamy, staram się ugrać mecz. Przychodzi mapa de_tuscan, gdzie zachodzi totalny chaos i dezorganizacja. Przy n-tej rundzie, idąc z paką na poche, dostaje info "dawaj paka mały" - uprzedzam, że nie było info, gdzie ma iść paka. Ogromne pretensje w moją stronę. Nie mogłem się powstrzymać i odpowiedziałem typowi o nicku jakiś "lim0n" "zamknij mordę, idę z tą paką". Po czym otrzymałem kreski na ekranie i bana na tydzień. Po 1. Nauczicie swoich adminów pnktów regulaminu "Każdy z graczy ma obowiązek iść za paką jeśli ktoś prowadzi, jeśli nie ma prowadzącego, to inni idą tam gdzie paka" - gdzieś coś takiego wyczytałem u Was na forum. Demo możecie pobrać z hltv, zobaczyć jak to wygladało. Proszę o natychmiastowe odbanowanie, gdyż zostałem sprowokowany. Zawsze staram się zachować spokój. Proszę również o wyciągnięcie konswekwencji w stosunku do admininistratora, który dał mi bana z powodu nie przestrzeganai regulaminu.
 3. Twój nick theres no way out, no hope Data bana: 21.04.0218 / 21:00 Mapa: de_dust 2 Powód bana: http://amxbans.cs-soplica.com/tp/ban_list.php?bid=23738 Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare.com): Opis sytuacji: Cze mapa dd2, gram po stronie TT - zero info odnośnie planu na grę. Lece w takim razie na B z paką. Jest 4 vs 5 (lub coś podobnego - mało graczy). Po czym plantując pakę na B dostaje slaya od jakiegoś "administratora" XDDDDDDDDDDDD "HOKUS POKUS". W następnej rundzie zwracam mu uwagę odnośnie tego co zrobił. Nie widziałem nigdzie w regulaminie punktu odnośnie podłożenia paki na konkretnym BS w stosunku do liczby graczy. Oczywiście administrator nie jest osobą, której ktokolwiek może zwracać uwagę więc wyszedłem z banem na 1 dzień. -ban jest nieuzasadniony -w regulaminie nie ma nigdzie wzmianki odnośnie podkładania paki na danym bsie w stosunku do ilości graczy. Nie chce żadnych konsekwencji, nie chce żadnego usprawiedliwiania się tej sieci. Powiedźcie mi tylko hdzie wyście się podziali z czasów 2k11?
 4. Twój nick: theres no way out, no hope Data bana: 20:10 / 19/04/2018 Mapa: de_inferno Powód bana: [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Banned by Admin: RORONOA ZORO [AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-soplica.com [AMXBans] Reason: 'obrazasz' [AMXBans] Duration: '4 hours' [AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:420966169' [AMXBans] Your IP: '217.97.100.220' [AMXBans] =============================================== Screeny, lub demko (spakowane w paczkę .rar i wrzucone na zippyshare.com): Opis sytuacji: Cześć i czołem. Pomijając fakt, że każdy się spinał przez mikro postanowiłem sam też udzielić uwagi pewnemu graczowi. Nie było prowadzącego więc starałem się pomóc swojej drużynie i wyciągnąć wynik na plus. Jak zwykle info "dawać mały" lecimy wszyscy, po czym połowa graczy stoi środek. Na początku następnej rundy mowie "po [email protected]# stoicie środek jak idziemy mały". Po czym dostaje bana od Pana RONONOA ZORO.

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×