Jump to content

Hast

Użytkownik
 • Content Count

  2374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hast last won the day on January 19 2017

Hast had the most liked content!

Community Reputation

709 Genialny

About Hast

 • Rank
  Life is too short to wait.
 • Birthday 08/03/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Hast
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Piła
 • Zainteresowania:
  Informatyka

Recent Profile Visitors

11667 profile views

Display Name History

 1. Mam być szczery? Loluś nigdy nic nie robił - był to opiekun na przetrzymanie od kiedy pamiętam tylko dużo obiecywał i dużo gadał ale jak to mówią to czyny świadczą o człowieku a nie to co mówi albo co mówią o nim, ale prawda jest jaka jest. I zanim ktoś mnie zhejtuje ze tam nie grałem ostatnio - mam kilka kont i wiele znajomych xD
 2. Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu wszystkim tym którzy mieli z soplicą coś w życiu wspólnego i o niej jeszcze pamiętają i czasem tutaj zaglądają.
 3. Hast

  Logo forum

  Jak juz robic logo to coś kreatywnego innego a nie po prostu przerobienie tego co jest na jeszcze gorszą wersję. Na nie.
 4. Jestem na nie, po pierwsze zachowuję się jak dziecko, ten chamski komenatrz po poście Wizzy'ego. Skoro nie potrafi przyjąć krytyki na klatę to nie nadaję się na żadną rangę a co dopiero na moderatora. Przyjmij krytykę na klatę a nie zachowujesz się jak gówniarz. P.S mało mnie obchodzi co masz mi do powiedzenia.
 5. Nie oczekuj od takiej osoby (jego historia na sieci jest bujna od problemów i innego typu afer), która miała perma na serwerze za swoje chamskie zachowanie, nieustanne wprowadzanie chaosu, podburzanie ludzi wobec administracji itd., że będzie w porządku wobec ludzi, którymi teraz zarządza. Grywałem ostatnio na serwerze. Cajdlerka nie widziałem w ogóle. Jak by to reasumować za aktywność na forum są degradację... to za aktywność na serwerze Cajdlerek też zasługuję na degradację z opiekuna. A tak swoją drogą admin ma obowiązek być aktywnym w sprawach które go dotyczą, a sprawa serwera to sprawa drugorzędna bo to gracze decydują a opiekun jest od tego by ich głos przerabiać w czyny. Jeżeli admin nie czuje się na siłach by decydować co dla serwera będzie najlepsze to nie musi tego robić, dlatego jest adminem a nie opiekunem czy junior adminem.
 6. Hast

  Rezygnacja

  Szkoda że rezygnujesz, to ja wypromowałem cb na [email protected] sieci i myślę że nie było to do końca takie złe patrząc na innych Pomagałem bo w przeciwieństwie do reszty prosiłeś i nie byłeś chamski. Powodzonka w życiu.
 7. Hast

  Nowa ranga w Sieci

  Rozwiązanie na niekompetencje opiekunów i junior adminów sieci się kłania ale wątpię by ktoś się na to zgodził Dostaniesz koperte z opłatkiem na świeta od Losta.
 8. Na pewno poprawia balans i sprawia że ludzie nie wychodzą przez przegrane rundy a no i dodatkowo można prowadzić lepszą rywalizację - ja jestem za.
 9. Znam takiego tutaj w sieci jednego.
 10. Zgodnie z twoją prośbą udzielam ci rady. Po to jest ten dział aby można było się wypowiadać na temat zmian potrzebnych na serwerze. Te zmiany i uwagi które poruszono wyżej należy przemyśleć a nie zachowywać się jak bufon który pozjadał wszystkie rozumy - sam pisałeś że sieć jest dla graczy a nie gracze dla ciebie tym bardziej nie w formie sponsorów do latania domniemanej dziury budżetowej. Więc obniż poziom chamstwa i skup sie na naszych prosbach żeby nie trzeba było zmieniać serwera po 10 minutach grania bo coś sie popsuje w miedzyczasie.
 11. Tak w tym przypadku była to Słodka bo opiekun jest od pilnowania adminów i dzialu na forum ew. dodawania usług. Bynajmnien według losta.

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×
×
 • Create New...