Jump to content

Hast

Użytkownik
 • Content Count

  2374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

Hast last won the day on January 19 2017

Hast had the most liked content!

Community Reputation

709 Genialny

About Hast

 • Rank
  Life is too short to wait.
 • Birthday 08/03/1996

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  Hast
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Piła
 • Zainteresowania:
  Informatyka

Recent Profile Visitors

12059 profile views

Display Name History

 1. Mam być szczery? Loluś nigdy nic nie robił - był to opiekun na przetrzymanie od kiedy pamiętam tylko dużo obiecywał i dużo gadał ale jak to mówią to czyny świadczą o człowieku a nie to co mówi albo co mówią o nim, ale prawda jest jaka jest. I zanim ktoś mnie zhejtuje ze tam nie grałem ostatnio - mam kilka kont i wiele znajomych xD
 2. Wszystkiego najlepszego w tym wyjątkowym dniu wszystkim tym którzy mieli z soplicą coś w życiu wspólnego i o niej jeszcze pamiętają i czasem tutaj zaglądają.
 3. Jak juz robic logo to coś kreatywnego innego a nie po prostu przerobienie tego co jest na jeszcze gorszą wersję. Na nie.
 4. Hast

  [Moderator] Ying

  Jestem na nie, po pierwsze zachowuję się jak dziecko, ten chamski komenatrz po poście Wizzy'ego. Skoro nie potrafi przyjąć krytyki na klatę to nie nadaję się na żadną rangę a co dopiero na moderatora. Przyjmij krytykę na klatę a nie zachowujesz się jak gówniarz. P.S mało mnie obchodzi co masz mi do powiedzenia.
 5. Nie oczekuj od takiej osoby (jego historia na sieci jest bujna od problemów i innego typu afer), która miała perma na serwerze za swoje chamskie zachowanie, nieustanne wprowadzanie chaosu, podburzanie ludzi wobec administracji itd., że będzie w porządku wobec ludzi, którymi teraz zarządza. Grywałem ostatnio na serwerze. Cajdlerka nie widziałem w ogóle. Jak by to reasumować za aktywność na forum są degradację... to za aktywność na serwerze Cajdlerek też zasługuję na degradację z opiekuna. A tak swoją drogą admin ma obowiązek być aktywnym w sprawach które go dotyczą, a sprawa serwera to sprawa drugorzędna bo to gracze decydują a opiekun jest od tego by ich głos przerabiać w czyny. Jeżeli admin nie czuje się na siłach by decydować co dla serwera będzie najlepsze to nie musi tego robić, dlatego jest adminem a nie opiekunem czy junior adminem.
 6. Hast

  Rezygnacja

  Szkoda że rezygnujesz, to ja wypromowałem cb na [email protected] sieci i myślę że nie było to do końca takie złe patrząc na innych Pomagałem bo w przeciwieństwie do reszty prosiłeś i nie byłeś chamski. Powodzonka w życiu.
 7. Pięknie tu i na snapie też
 8. Hast

  Nowa ranga w Sieci

  Rozwiązanie na niekompetencje opiekunów i junior adminów sieci się kłania ale wątpię by ktoś się na to zgodził Dostaniesz koperte z opłatkiem na świeta od Losta.
 9. Znam takiego tutaj w sieci jednego.
 10. Hast

  Co kupiłbyś?

  Rangę na forum.
 11. Akurat to Converse hehe ale lans jest
 12. W lusterku przed wyjsciem do sklepu
 13. Potwierdzam słaby support, od 6 miesięcy mam admina #opiekun na MDC albo nawet i dłużej mam wszystkie uprawnienia wraz z dostępem do RCON-a, powinna się cieszyć że nie sabotuje serwera.
×
×
 • Create New...