Jump to content

memke

Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Normalny

About memke

 • Birthday 04/26/1998

Informacje o profilu

 • Nick w grze:
  memke
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Skąd:
  Gdańsk
 • Zainteresowania:
  Bieganie / Piłka nożna

Recent Profile Visitors

441 profile views

Display Name History

 1. Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: alpha negroid Twój nick w czasie grania: memke Godzina i data zdarzenia: 16.06.2020r. Mapa (opcjonalnie): surf_mesa_mine, surf_beginner Jego Steam ID: STEAM_0:0:457861239 Opis sytuacji: Znominowałem mape surf_mesa_mine. Czekałem na głosowanie na następną mapę przechodząc w międzyczasie mapę surf_refraxis. Wspomniany wyżej gracz po prosił o zagłosowanie na przedłużenie mapy czego nie zrobiłem i po 3 minutach nastąpiła zmiana mapy na surf_mesa_mine. W między czasie zostałem nazwany "chu**m". Po zmianie poszedł afk i po jakiś 7 minutach wrócił, znominował surf_animals i kicknął mnie z serwera. Następnie wystąpił jakiś błąd, jego mapa się nie włączyła i załadował się surf_beginner, na którym od razu po dołączeniu dostałem kicka, żeby sobie kolega mógł znominować ponownie surf_refraxis. Jak dla mnie jest to dość nieodpowiedzialne zachowanie jak na człowieka który ma admina od 2 tygodni. Dowody: Screen z konsoli. Możecie również sprawdzić logi.
 2. Dzień dobry, Zgłaszałem już ten błąd 29 stycznia, ale widzę że dalej nic z tym nie zrobione. Na mapie podanej w tytule po ukończeniu jej w taki sposób jak ten podany na filmiku(czas 0:51) nie ma ustawionego endzona i nie zalicza czasu.
 3. memke

  Błędy

  Lagi występują jak jest 6 bądź więcej graczy. Na razie spotkałem się z tym na surf_waterworks i surf_plagulands.
 4. Głosowanie na następną mapę działa jak !rtv i od razu zmienia mapę mimo tego że zostało jeszcze trochę czasu. Gdy na serwerze jest kilku graczy zaczynają się straszne lagi i bardzo utrudniają granie.
 5. No to tak na s4 na surf_swagtoast grawitka jest zepsuta. Na surf_this_njv jak się przejdzie mapę z teleportem to nie zalicza czasu.
 6. Witam. Jako weteran tego serwera i osoba, która ukończyła 100% mam przed resetem rankingu, niestety muszę się zgodzić z tą propozycją. Miały być zmiany, dodanie nowych map i ogólne zrobienie serwera tier 1-6, a w dalszym stopniu nic się nie dzieje, poza tym że więcej rzeczy nie działa niż działa. Nie pozdrawiam
 7. Nick w grze: memke Problem1: W rankingu niby jest podane, że na serwerze jest 480 map, ale znominować można tylko te które były przed przerwą spowodowaną przez reset rankingu itd. Problem2: Lag i "cofka" w momencie gdy ktoś łączy się z serwerem.
 8. Nick w grze: memke Problem1: Nieskończony czas trwania mapy jedyny sposób na jej zmiane to !rtv. Problem2: Telehopy są zablokowane, ale na surf_kitsune2_go jak dobrze się zrobi rampę to można ominąć tą blokadę. Są mapy na których one powinny działać i WR są robione właśnie z nimi. Proszę o ROZWIĄZANIE tych problemów, także w przypadku map zamiast ich wyrzucania(jak to wspomniał admin i jak to było robione na "poprzedniej" edycji serwera). Pozdrawiam
×
×
 • Create New...