Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 07/24/21 in all areas

 1. Cześć, wspólnie z @ FRYTUNIA doszliśmy do wniosku, że serwer wymaga ożywienia i zmiany opiekuna. Dlatego też były opiekun ustępuje z tej rangi i zajmuje stanowisko [email protected] serwera, a nowym opiekunem serwera zostaje @ Kodziras . Miejmy nadzieję, że to przywróci blask serwera. Gratulacje i powodzenia dla całej administracji.
  8 points
 2. k**wa to mowi sie z 3 dni wczesniej a nie
  3 points
 3. Cześć, W ostatnim czasie naszła mnie myśl, by zreaktywować ponownie projekt Minecrafta SopliCy. Po ostatnim razie wynieślismy kilka lekcji na przyszłość i wiemy już jakich błędów nie popełniać. Teraz przedewszystkim stawiamy na jakość a nie na ilość udogodnień na serwerze. Główną przyczyną nie wypału, był beznadziejny hosting, który nie potrafił utrzymać 5 graczy, a według ich specyfikacji serwer powinien utrzymać znaczną wiekszą ilość osób wraz z pluginami. Przechodząc dalej, pierwsza rzecz jaka mnie interesuje to wasza opinia na temat jaka miałaby być tematyka serwera (tryb gry)? Może to być jakikolwiek tryb. Byłoby miło również gdybyście podali wersję gry. Kolejną rzeczą są finanse, nie oszukujmy się, takie rzeczy kosztują ale na sam start raczej nie planujemy wydawać dużych środków na to. Jeśli ktoś jest w stanie dołożyć swoją cegiełke to na pewno pomogło by to w utrzymaniu serwera na dłużej. Osoby, które wspomogą projekt na pewno otrzymają jakiś benefit. Z góry dziękujemy . Jeśli serwer zostanie doprowadzony do stanu grywalności odbędą się beta testy, by zniwelować jak najwięcej błędów. Jeśli ktoś jest zainteresowany pomocą i zna się chociaż trochę na pluginach w minecrafcie, to chętnie takiej osobie znajde zadanie bojowe. Krótki wzór: Jaki serwer chciałbyś ujrzeć na sieci?: Jaka wersja serwera?: Czy jesteś w stanie dołożyć się finansowo do projektu?: Czy znasz sie na pluginach i wiesz jak wyglada ich potencjalna edycja?: Czy jesteś w jakikolwiek sposób pomoć? Jeśli tak to w jaki: Jakie pluginy powinny znajdować się na takim serwerze według Ciebie?:
  2 points
 4. Data otrzymania bana VAC: 6 marca 2021 Gra na którą otrzymało się bana: CS:GO Link do konta STEAM: https://steamcommunity.com/id/7182412840428014 Potwierdzenie przelewu: Doładowanie serwera. Komentarz:-
  2 points
 5. Kubuś Puchatek mówi do Tygryska - Wiesz co Tygrysku? Ja chyba nie lubię prosiaczka. - To nie jedz...
  2 points
 6. This post cannot be displayed because it is in a password protected forum. Enter Password
 7. Dzisiaj o godzinie 19 na TS3 odbędzie się spotkanie administracji z graczami. Wszystkie chętne osoby będą mogły wejść i podawać propozycje i zadawać pytania dotyczące regulaminu i serwera.
  2 points
 8. o kurde bende o kurde jednak mnie nie było bo to wczoraj ;(
  2 points
 9. obstawiałem że nowym opiekunem zostanie @ wifi999 albo @ Merefedron KeyDrop.com no ale cóż. powodzenia @ Kodziras
  2 points
 10. Klima, polecam każdemu
  2 points
 11. Poziom pytań XD Szare.
  2 points
 12. Jaki serwer chciałbyś ujrzeć na sieci?: gildie Jaka wersja serwera?: nie znam Czy jesteś w stanie dołożyć się finansowo do projektu?: nie Czy znasz sie na pluginach i wiesz jak wyglada ich potencjalna edycja?: nie Czy jesteś w jakikolwiek sposób pomoć? Jeśli tak to w jaki: nie Jakie pluginy powinny znajdować się na takim serwerze według Ciebie?: nie wiem
  1 point
 13. Jak nazywa się cygan bez rąk? Człowiek godny zaufania
  1 point
 14. Jedzie dres samochodem. Złapał gumę. Przechodzi drugi i pyta: - Co robisz? - A, koło wykręcam... - To ja wezmę radyjko!
  1 point
 15. nope kserówki się nie liczą
  1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
 18. Jaki masz kolor ścian w swoim pokoju?
  1 point
 19. No ja to bym pograł
  1 point
 20. Twój nick: bzozek Nick oskarżonego: Dziedzic Steam ID: STEAM_1:0:140127622 Data i godzina od kiedy ma admina Mapa: każada Runda: każda Opis: chłop co dostał admina i się teraz poczuł jak nie wiadomo kto, ma podwójne standardy dziś na arcade powiedział do chłopa zamknij się i nic jak ja powiedziałem do niego dał mi mute na 15 min Żądania: skrócić smysz EDIT 1: ale o czym ty dzieciaku mówisz powiedz mi prosze, ja nie napisałem odwołania od mutów tylko skarge że sie bawisz w króla jb, zobacz ile ty dajesz mutów i wszystkiego nikt inny takiej liczby niema albo nawet podobnej masz kompleks niższości i chcesz odreagować na serwerku gdzie ludzie grają dla zabawy poza tym dobrze że wszyscy mają twoją opinie głęboko w poważaniu Poza tym zanim dostałeś admina normalnie gadaliśmy ale dostałeś admina i zaczęło ci mocno odpierdalać więc tak byłeś jednym z tych koleżków którzy mnie poklepywali po pleckach egoisto Przykład oraz informacje:
  1 point
 21. Data otrzymania bana VAC: 690 Gra na którą otrzymało się bana: CS:GO Link do konta STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198195160835/ Potwierdzenie przelewu: Komentarz: wiec sytuacja wygląda tak że 2 lata temu pożyczyłem konto koledze po chciał zagrać parę meczy w cs:go, na następny dzień jak sprawdzałem steam to zauważyłem ze mam VAC bana od tamtej pory aż do teraz nie miałem innego konta steam bo zazwyczaj grałem na koncie kolegi. //Potwierdzenie usunąłem, w celu ukrycia twoich danych. Podrzuciłem do odpowiedniej osoby /Streepy // Masz przegraną godzinę na DM, ale po statystykach nie sądze abyś tam czitował. Weryfikacja pozytywna. // Lost
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Announcements

×
×
 • Create New...