Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 10/18/2021 in all areas

 1. To najgorszy chyba czas na tego typu skargi. Wina leży po obu stronach. Z jednej strony poddymianie i przegięcie żeby coś się działo na tej kaplicy, z drugiej kij w wiadomo czym. Fajnie, coś się działo na serwerze. Byli ludzie, było "wspólne granie" zorganizowane przez graczy, nie było stypy ale wszystko goes wrong. Always, vacu. Dobrze wiedzieliście do czego to doprowadzi więc to, co się stało bylo w sumie do przrwidzenia. Dziedzic, banowanie i karanie jest ostatecznością. Jb to tryb, w którym 80% rozgrywki jest oparta na atmosferze, której brakuje. Z tego co czytam, to wszystko szło rozwiązać rozmową oraz pewnością siebie a nie poprzez dobijanie trupa. W sumie to nic z tej skargi niewyciągam, poza kijem wedle żądań. Co do waszych kar, pdw.
  4 points
 2. [RÓŻNE] – Naprawiono błąd powodujący, że czasami w miejscu śmierci graczy-widzów można było usłyszeć dźwięki kroków w wodzie (dziękujemy /u/birkir i innym użytkownikom reddita). – Boty będą mogły otwierać większą liczbę drzwi w trybie Strefy zagrożenia. – Poprawki stabilności. [MAPY] Ancient – Naprawiono wąski otwór przechodzący przez rusztowanie przy strefie detonacji B. Basalt – Naprawiono wiele problemów z kolizjami (dzięki, Luar). – Naprawiono brakującą siatkę nawigacyjną w dolnej części strefy detonacji A. – Zaktualizowano radar. – Zmieniono tablice rejestracyjne, dzięki czemu mapa znowu stała się grywalna. – Różne poprawki wizualne. Przeczytaj cały wpis
  1 point
 3. Hello I wanted to ask if there is any way i could see my rankl when im muted. Helium And at first I wasnt gonna ask this but could i get unmuted im not trying to beg or anything im fine if you say Negative Im trying not to be toxic Im short temperd so 12h is long ik im rly toxic at times but i just wanna see my rank and improve
  1 point
 4. Oficjalnie konkurs oraz liczenie godzin rozpoczyna się od jutra (07.10.2021) o godzinie 24:00. Aktualna lista uczestników: -czołembonuz -dylan -ElCieślako -kenoK -NieDziedzic -Bulululu -Mateo @ Eizi3k zostaje wykreślony z listy ze względu na dołączenie do administracji serwera teamspeak. Do konkursu można dołączyć przez cały okres jego trwania w tym celu należy wejść na serwer: ts-soplica.com, a następnie na kanał "Aktywność na serwerze [zapisy]) w dziale Eventy.
  1 point
 5. Jeżeli faktycznie znajomośc teamspeaka oceniasz na 9 to jestem pod wrażeniem Podanie akceptuje zgłoś się do mnie na steam/teamspeaku. Odbiór rangi na forum ? @ Myszaty.
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00
×
×
 • Create New...