Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing most liked content on 08/23/19 in all areas

 1. 1 like
 2. 1 like
 3. 1 like
  A ja tam jestem na małe tak. Może i staż na serwerze krótki, a adminów niby wystarczająco, ale tak szczerze to rzadko ich widywałam (być może kwestia okresu wakacyjnego, nie wnikam), a kolegę spotykam dość często. Zgłasza cziterów i wydaje się całkiem ogarnięty, więc można chyba przymknąć oko
 4. 1 like
  @Bawolek osobiście nie znam cię zbyt dobrze, jednak z opinii większości osób można wywnioskować, że jesteś osobą ogarniętą a przede wszystkim starszą wiekowo. Odliczając oczywiście opinie twoich ludzi z serwera. Uważam, że świeża krew w zespole się przyda, dlatego damy Ci szansę. Mam nadzieję, że z czasem pokażesz się bardziej szerszemu gronu i udowodnisz, że wybraliśmy dobrze. Podanie przyjęte. Gratuluję!
 5. 1 like
  Zatem tak. Nic będę się zbytnio rozpisywać, bo nie ma sensu, bo ungaga dostałeś słusznego, co widać na poniższym ssie Za tą historię czatu, którą widać powyżej dostałeś tylko 1h gaga i mając świadomość jak się zachowywałeś, to przychodzisz na forum i wylewasz swoje żale i prosisz o ungaga. napisał tylko w ciągu tej godziny jedną wiadomość cytująć "ruch***" zatem nie wiem skąd wyczarowałeś sobie resztę. Ostatecznie gag zostaje przedłużony do tygodnia czasu. pozdrawiam cieplutko
 6. 1 like
  Meurian Twój wiek, staż, osiągnięcia na forum spełniasz wszystkie te założenia które przybliżają Cię do posady Moderatora niestety Twoja aktywność jest bliska zeru. Miałeś sporo planów dla swojego działu ale widocznie zabrakło Ci zapału do pracy oraz w ostatnim czasie nie zauważałem choćby minimalnej aktywności z Twojej strony. Przykro mi ale podanie odrzucam.
 7. 1 like
  @Meurian jesteś z nami już jakiś czas, mimo to z twoją aktywnością ostatnim czasem bywało krucho. Dodatkowo po otrzymaniu funkcji Opiekuna Uploaderów, nie wniosłeś za dużo i nie pokazałeś takiego zapału jak oczekiwaliśmy. Myślę, że widzę w tym momencie innych kandydatów na stanowisko moderatora. Jestem na nie.
 8. 1 like
  Bawołek masz przychylne zdanie ogromnej części użytkowników jak i administracji co już samo w sobie dobrze o Tobie świadczy. Posiadasz rangę opiekuna mam nadzieję, że kolejna dosyć angażująca posada nie sprawi Ci problemów. Jedyne do czego chce się przyczepić to Twoja aktywność na forum, postaraj się udzielać w większej ilości działów i będzie idealnie. Jestem na tak.
 9. 1 like
  @Whytti jak sam widzisz, nadal spore grono osób, nie jest przychylne Twojej osobie. Danie tobie, w tym momencie funkcji moderatora, byłoby krzywdą i problemem nie dla nas, a głownie dla Ciebie samego. Po za tym widzę, że nadal do końca nie nauczyłeś się przyjmować krytyki na przysłowiową "klatę". Większość administracji wyższej, niestety również nie jest na Tobą. Podanie zostaje odrzucone.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×