Jump to content

Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/19/2019 in all areas

 1. Nick: LaweK Link: http://sketchtoy.com/68856530 mi też
  2 points
 2. Nick: Axel Link: http://sketchtoy.com/68856523 Darx mi płakał :/
  2 points
 3. Twój nick: BOT ムmroquś★ Nick oskarżonego: Linx Steam ID: STEAM_0:0:59925872 Data i godzina: 00:40 około Mapa: JB_PUTIN_V2 Opis: Linx wszedł na serwer nie znając sytuacji do teraz nie wiem za co dostałem 7 dni bana bawiliśmy się z całym obecnym wtedy serwerem w ''banan security'' nikt nie pisał ze mu to przeszkadza i nagle wchodzi shom i mówi żebyśmy normalnie prowadzili i grali więc tak zrobiliśmy i po rundzie wchodzi linx wrzuca mi bana na 7 dni bez żadnej informacji następnie wychodzi z serwera :/ Powód bana sprawdziłem na source bansie i jest nim ''TROLOWANIE''. Dowód: Demko oraz gracze np ctekiem ktory bawił się z nami był eizi3k świadkowie : kekkei , avcert , biosun , hawuwa i crazyasiimov Żądania: Zdjęcie bana oraz w jakiś sposób uspokojenie Linxa nie mówię tu o banie bo nie ma to sensu tylko żeby już nie odwalam chyba ze ja się mylę i ban jest słuszny to poproszę o wyjasnienie .
  1 point
 4. Dobra to teraz uważajcie wszyscy i się uczcie... Nie ma obecnie lepszej osoby która by pasowała na to miejsce, jesteś aktywny, miły, odpowiedzialny, regulamin to kilka razy przeczytałeś. Informujesz adminów o wszystkim co się dzieję na serwerze, umiesz panować nad emocjami, starasz się o to stanowisko jak mało kto, zależy Ci na tym jak nie wiem co. Uważam, że osoba która ma inne zdanie od mojego, albo Cię mega nie lubi, albo nie myśli. Jeśli według kogoś nie zasługujesz na to stanowisko, to niech mi napisze sensowne argumenty dlaczego??? Oczywiście, że na TAK. EDIT: Ulany lisek twojego zdania to nie powinno się brać pod uwagę, przydupas mroqusia Ile Ci zapłacił?? Nie pozwolę, abyś mścił się na Crazy, że wszedł wam w drogę... EDIT: Qbek mogę Ci wysłać ze 200 podań, które przeszły, a nie spełniały wymogów. EDIT: Lisek uuu widzę, że prawda zabolała XD EDIT: Posłuchaj mnie typie odpowiadam na to na co mam sensowny argument jakbyś nie zauważył to Marcie nic nie odpisałem, poza tym tak z ciekawości ile kredytów od Mroqusia dostałeś?? Dobra nie będę pisał z takimi ludźmi jak wy, na moje to powinniście mieć zakaz pisania pod podaniami. Skończyłem Dobranoc.
  1 point
 5. Pomysł z wyciszaniem innych graczy gdy mówi admin, jest bez sensu. Gracze nie mieli by praktycznie możliwości przebicia się bo przecież uczestniczymy czasem w normalnych rozmowach. Ale dodanie możliwości pisania przez sm_csay jest myślę nie najgorszym pomysłem dodatkowo można by dodać funkcje sm_psay aby można było ostrzegać/upominać pojedynczego gracza. Pomysły będą omówione na najbliższym zebraniu, i podrzucone do naszego supporta.
  1 point
 6. Poszło jak dzik w sosny
  1 point
 7. 1 point
 8. @CrazyAsimov @hakiyo i @KALISTO Przedstawili całą sytuacje. Na następny raz będziesz miał nauczke, żeby hamować swoje emocje i chociaż udawać osobe dojrzałą. Składasz podanie na admina, a po chwili dostajesz muta, gaga i na dodatek bana na 7 dni, no coś jest nie halo. Osoby, które podałeś jako świadkowie nawet mówią, że wina leży po twojej stronie. Pamiętaj, że prawda zawsze wyjdzie na jaw, a pieniądze nie załatwią wszystkiego. Jak dla mnie ban zostaje, przez ten czas możesz na spokojnie przemyśleć swoje zachowanie. Jeżeli streepy będzie chciał coś dodać od siebie, to napisze, tym czasem zamykam /Zamek
  1 point
 9. Tak jak linx powiedział od kilku dni naprawdę prowokujesz i obrażasz prawie wszystkich, a zwłaszcza linxa. Sam nawet powiedziałeś przed banem jakieś 15 minut czy coś w tym stylu że Linxowi zabierali kanapki w szkole i że się na tobie wyżywa. No ale bez przesady sam go prowokujesz wyzywając go. Tydzien to idealny czas na przemyślenie zachowania i popracowania nad tym aby nie wyzywać wszystkich. Co do rundy postaram się załączyć obrazki co się działo jak chroniliście tak zwanego ,,Prezydenta'' i włączyliście boksa raczy osoba która była w ct i zabijaliście wszystkich którzy zbliżyli się do waszego ,,Prezydenta''. Według mnie ban słuszny
  1 point
 10. Dobra chyba wam się coś pomyliło chłopaki dostałem zgłoszenie, że odwalacie cieszcie się, że wszyscy nie zostaliście ukarani. Mroquś ty dostałeś bana bo szala goryczy się przelała... od kilku dni prowokujesz, odawalasz, działasz na szkodę serwera, trollujesz i obrażasz wszystko i wszystkich. Jesteś rozpieszczonym dzieckiem i myślisz, że jesteś bezkarny. Moim zdaniem to powinieneś wylecieć z permem, bo twoje zachowanie doprowadza wszystkich do szału, ile skarg na Ciebie dostałem to ciężko zliczyć. Wydaje mi się, że tydzień przerwy dobrze Ci zrobi, mam nadzieje, że postanowisz przemyśleć swoje zachowanie. Edit: Jeszcze dodam coś o samej sytuacji, która miała miejsce na mapie jb_putin. Nie macie żadnych praw, aby zmieniać sobie regulamin. Nie kieruję tego do wszystkich bo byli tacy, którzy potrafili się normalnie zachować.
  1 point
 11. Moim zdaniem Linx popełnił bład.Nie znał dokładnej sytuacji.A po 2 dlaczego bana dostał mroquś który tam nic nie robił.Jest to jawna faworyzacja ze strony linxa.
  1 point
 12. Jak na dwa lata nauki i korzystanie z gimpa, prace na poziomie zajęć z podstawówki. Po takim czasie z samej chęci samorozwoju warto byłoby się w końcu przerzucić na PS CC(dostępny w dziale do pobrania według instrukcji). Wątpię, że poświęcisz chociaż jedną pełną godzinę na wykonanie pracy. To co pokazałeś w podaniu to jest jakaś kpina, nazwałbym je dwuminutowkami. Jestem bardzo ciekawy XCF tych prac, czy będzie więcej niż 7 warstw. Szczerze wątpię, że darxx będzie miał siłę tłumaczyć ps'a specjalnie dla Ciebie, bo na wskazówki w gimpie od niego bym nie liczył. Wolałbym nie widzieć grafika, który wykonuje prace dla użytkowników na takim poziomie. Przerzuć się na PS, ogarnij podstawy, podrzucę Ci jakieś poradniki, może zarażę fotomanipulacją, a jak nie to małym formatem w świetnym wydaniu. Życzę powodzenia w nauce i dążeniu do poznawania nowych umiejętności. P.S Nie zrażaj się, tylko potraktuj moją wypowiedź jako dobrą motywację do działania. WRZUCAM KILKA PRAC TOŚKA Z 2011 ROKU DLA PORÓWNANIA
  1 point
 13. Na Amazonie znajdziesz taki zestaw poniżej 1000zł. Będą pasować o ile będziesz miał "przejściówkę".
  1 point
 14. Hej! Nie jestem specem od komputerów dlatego proszę was o pomoc. Czy to co złożyłem, śledząc internet, trzyma się kupy? Jak nie to co muszę zmienić. I który zestaw jest "lepszy" (linki poniżej) Za każdą chęć pomocy daję plus, jednak dobrze by było, gdyby udzielali się Ci którzy znają się na rzeczy (Komputer oczywiście potrzebny, żeby gierkać trochę na soplicy )
  1 point
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+01:00
×
×
 • Create New...