Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 01/08/19 in all areas

 1. 4 points
  Witam serdecznie. Dzisiaj startujemy z nowym typem konkursu - Sketch Master. Polegać on będzie na wykonaniu jak najbardziej kreatywnego i estetycznego rysunku na stronie https://sketchtoy.com/ Jury będą oceniać estetykę pracy, dokładność oraz kreatywność przy jej tworzeniu. Termin wysyłania prac 19.01.2019. Przed wzięciem udziału w konkursie proszę zapoznać się z regulaminem poniżej. Motyw przewodni konkursu: Nowy rok z cs-soplica.com Nagrody: 1 miejsce: Premium na forum [30 dni] + Crystal Vip TS3 [30 dni] + dodatkowa ikona TS3 2 miejsce: VIP na forum [30 dni] + Kanał VIP TS3 [30 dni] + dodatkowa ikona TS3 3 miejsce: VIP na forum [15 dni] + dodatkowa ikonka TS3 Regulamin: Praca musi zostać wykonana przy użyciu strony https://sketchtoy.com/ oraz podpisana na początku jej tworzenia - nick oraz podpis cs-soplica.com Przykład poprawnie podpisanej pracy: http://sketchtoy.com/68847311 Praca która nie zostanie w poprawny sposób podpisana nie będzie brana pod uwagę. Link do swojej pracy zamieszczamy w tym temacie przy użyciu wzoru podanego poniżej: Prace muszą nawiązywać do tematyki, która zostanie podana poniżej. Prace nie mogą zawierać żadnych podtekstów, wulgaryzmów oraz rasizmu. Praca może być wzorowana na pracach z internetu, lecz nie może stanowić całkowitego jej odwzorowania. Osoba zgłaszająca się do konkursu automatycznie akceptuje regulamin. To samo tyczy się głosujących. W przypadku remisu następuje dogrywka. Zwycięskie prace zostaną wybrane przez jury którzy zostaną upublicznieni w dniu ukazania wyników konkursu. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie. Tematyka konkursu: Nowy Rok z siecią cs-soplica.com Regulamin podlega pod regulamin sieci oraz forum cs-soplica.com W razie pytań zapraszam na pw.
 2. 3 points
  Nick: mansio Imię: Adam Wiek: 22 Ranga: Nikt Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Biedny student, cs-soplica drugi dom, jak co edycję zdjęcie w okularach. See u Inne:
 3. 2 points
  Hej, rozpisałam część demka, ponieważ nie ma sensu się produkować przy tak chamskim wallhacku 3:50 - przeciwnik najpierw się nie ruszał na respie, szybko podbiegł w twoje prawo i od razu się wcelowałeś potem zacząłeś się kryć 4:50 niedbale patrzyłeś w prawą stronę ponieważ wiedziałeś że przeciwnik jest po lewej i widać ze wzrokowo na tamtej stronie byłeś skupiony kolejna runda identyczne zachowanie 6:05 - wcelowałeś się w lewo tam gdzie miał wychodził przeciwnik i nawet jak już wyszedł to szybko spojrzałeś na prawo żeby nie było że masz wh? xD 6:30 podobna akcja jak poprzednie Dodatkowo udało mi się znaleźć twojego bana na innym serwie, wykryty przez konsole, powód: SMAC 0.8.6.0: ConVar fog_enable violation. Wiadomo, bany na innych sieciach nas nie obchodzą, to jest tylko taka ciekawostka.. imo ban powinien zostać
 4. 2 points
  Nick: Kniaziu Imię: Kacper Wiek: 19 Ranga: Junior Admin Jailbreaka Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Energiczny, wysportowany, rozmowny, otwarty na ludzie chłopaczek, szybko uczący się nowych rzeczy technik żywnienia. W wolnych chwilach trener personalny w stopniu amatorskim, lecz po aprobatach profesionalistów, lubiący podróżować i spędzać czas na świeżym poweitrzu. Z reguły gadatliwy, żartobliwy, lecz w pewnych sytuacjach zbyt poważny, czy impulsywny. Inne: Na górze Ja, na dole Ja, jestem super, super Ja. + Streepy to wredna małpka
 5. 2 points
  Mam wrażenie, że skierowałeś to do mnie po tym jak napisałem: "starzy gracze wracają ożywić serwer". Chciałbym Ci przedstawić parę istotnych faktów... Odszedłem z funkcji admina jakoś dwa lata temu po tym jak serwer zaczął stawać na nogi. Po dwóch latach wracam na serwer, który ostatnimi czasy miał małą średnią liczbę graczy. Oto screen z listopada i grudnia: Widać na nim, że liczba graczy nie przewyższała pięciu... Jednak co się dzieje od 26? Tutaj kolejny screen, przedstawiający okres od 12.26.2018 Słupki sięgają średnio 10 graczy, jeśli pojedziesz trochę dalej od 1-7 stycznia to będziesz mógł dostrzec, że średnio na serwerze gra 15 osób. To teraz zerknijmy na moje sesje. 26-30 grudnia wróciłem na serwer już na dobre co można wywnioskować z moich sesji, chwila dedukcji i da się stwierdzić, że te daty się pokrywają... Nie mówię, że to przez moją osobowość ludzie zaczęli grać, ale przez to, iż potrafię w CT przesiedzieć 4 mapy pod rząd bo nikt nie chce prowadzić. Gracze chcą pograć normalnego JailBreak'a, a nie słuchać jak jakiś 10 latek się drze, albo siedzieć w celi całą mapę bo nikt nie raczy poprowadzić od czasu do czasu dla dobra ogółu. Takie są moje obserwacje, i bardzo proszę nie mów o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia, nawet nie analizując tego co się dzieje, jest to hipokryzja z twojej strony i brak szacunku dla ludzi którzy się starają, nie dziwę się, że serwer miał słabe notowania posiadając w administracji takich ludzi jak ty niedojrzałych i dziecinnych. Dziękuje @Protek. PS: Prośba do wszystkich graczy wpiszcie czasem to !g nie boli serio.
 6. 2 points
  Nick: Wie Wiur aS Imię: Łukasz Wiek: 22 Ranga: [email protected] arenek 1vs1, były opiekun i admin COD 1.6 Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Student 3 roku elektrotechniki na Politechnice Wrocławskiej. Jak jest okazja to lubi wypić. Kibicuje drużynie z czerwonej części Manchesteru oraz lubi słuchać Linkin Park. Inne: Patolowi i Bawołkowi w ogóle nie pasują te kolory :/
 7. 2 points
  Nick: Ömirös Imię:Eryk Wiek 24 Ranga: Admin MIC, ex opiekun FFA Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Polski szwed mieszkający w Wwa(bo w jego sercu tylko Mokotów), student realizacji dźwięku, w wolnym czasie pracuje z szeroko pojętym dźwiękiem i językiem szwedzkim, lubi dobre geesy i whiskey, maniak tatuaży, fan czarnego humoru. Inne: Ja nie mam przyjaciół bo ich poznaje się w biedzie. JEB** BIEDĘ!
 8. 1 point
  Siema. Zależy na czym lubisz grać ja zapraszam na Only Mirage i Arena 1vs1,a także na nasz TeamSpeak.
 9. 1 point
  Zaznaczam, że w KAŻDYM dziale forum obowiązuje kultura.
 10. 1 point
  Nie polecam tego serwera.
 11. 1 point
  Można przez to rozumieć że serwer ma mało ludzi źle, jest full serwer rozrasta się źle to co wam trzeba do ku*** XDDD Na dodatek te prowokacje w strone adminów są tak żałosne że głowa mała gadacie to i tamto, wyzywacie się na serwerze nagle jeden mówi mnie to obraża banuj ja nie bannuje najgorszy admin buuuuu i zrozumcie siebie co wy robicie bo to jest dziecinne zachowanie..
 12. 1 point
  Byoby miło gdybyś podrzucił demko, bo wzór jest niekompletny. Takie rzeczy powinieneś wypełniać, bo to nie nam zależy na tym żebyś dostał UB skoro admin stwierdził, że coś masz. Nie mów, że dowodów nie ma, bo dowody zawsze są
 13. 1 point
  Możesz napisać prośbę o UB, żaden problem. Podaj dobre argumenty i zobaczymy co dalej
 14. 1 point
  Jednego warna na słownictwo dostałeś. Z tonu swoich wypowiedzi też nieco zejdź. To nie jest podwórko ani przedszkole. Aby uniknąć dalszej 'dramy' temat zamykam do rozpatrzenia [email protected] bądź [email protected] serwera.
 15. 1 point
 16. 1 point
 17. 1 point
  Wszyscy tu piszą o jakichś zdradach... Do sądu zgłoście sprawę o rozwód albo od razu alimenty... Pomocne ręce się przydadzą, a tym bardziej jeśli się znają na tym co robią. Na tak.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×