Jump to content

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation on 12/25/18 in all areas

 1. 3 points
  Z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia, pragnę złożyć w imieniu Zarządu Sieci Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com wszystkim naszym graczom, administratorom, fanom, sympatykom, użytkownikom forum i ich rodzinom, jak najlepsze i jak najserdeczniejsze życzenia. W Wigilię Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z dary swymi, staną cicho za Twoim progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie. Na serwerach życzymy wspaniałej rozgrywki, która dopełni świąteczny czas, do tego spędzanego z rodziną i najbliższymi. Przypominam także o trwającej zbiórce na aparat słuchowy jednego z adminów serwera Multi-Arena - 3/4 kwoty udało już się uzbierać, więc tym bardziej zachęcam do pomocy Link tutaj: Zapraszam do składania sobie wzajemnych życzeń w tym temacie.
 2. 2 points
  Nick: j4ss Imię: Sebastian Wiek: 22 Ranga: Admin TeamSpeak3 Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: W wolnym czasie grafika i fotografia to jego pasja. Trzyma wieczną wartę na ts-soplica.com. Inne: "Na moim brzuchu blizna, bo prawie umarłem."
 3. 1 point
  Nick: Matos Imię: Mateusz Wiek: 23 Ranga: Użytkownik Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Może być słodki jak miód, może być zimny jak lód, może być gorący jak słońce, może być pociągający jak pieniądze Inne: Wesołych świąt
 4. 1 point
 5. 1 point
  Nick: Alvaro Imię: Mateusz Wiek: 30 Ranga: Admin TeamPlay Kilka slow o sobie w 3 osobie: Lubi dlubac w nosie jezdzac na rowerze samochodem, zjesc dobre flaczki i wymyslac nowe taktyki jak wbic na bs-y na dd2. Ogolnie to byczek! Inne: Tylko Soplica 1.6 TeamPlay!
 6. 1 point
  Nick: sue. Imię: Ania Wiek: 29 Ranga: Junior Admin Serwera TP Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Stara,ale jara haha .Smieszek Inne:
 7. 1 point
  Nick: ania Imię: Ania Wiek: 24 Ranga: Junior Admin Sieci / [email protected] Aren 1v1 Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Ciekawa świata, analityczna i wnikliwa, kocha pomagać. Obrazoburca z szerokim spektrum zainteresowań - od marketingu przez petrologię kończąc na astrofizyce. Lubi też pielęgnować kwiatki i popstrykać fotki. Inne: Uwielbiam najbardziej zgraną ekipę na arenkach <3
 8. 1 point
  Nick: Antlion/ANT- Imię: Bartek Wiek: 25 Ranga: Admin MIC, V.I.P Kilka zdań o sobie w trzeciej osobie: Śmieszek zawadiaka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wieczorami lubi pograć w komputer, aczkolwiek wychodzi mu to dość średnio. Miły i pomocny, dopóki ktoś go nie zdenerwuje, wtedy cham i prostak. Inne: Kiedyś byłem młodszy.
This leaderboard is set to Warsaw/GMT+02:00

Copyright © 2010-2019 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×