Skocz do zawartości

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Wymienić PTB na ATB, bo mnie denerwuje jak otwieram i mnie ciągle przenosi z teamu do teamu. Resztę bym zostawił jak było.
 3. Dzisiaj
 4. Granice Rashu musza byc! To jest do kurki jasnej TP, a nie FFA. Jak jest pelen server to nie da sie w taki sposob grac. 5v5 jeszcze rozumiem, ale nie przy 9v9 gdzie polowa to nie wie co to TP i biegnie ''zabijac''
 5. Twój nick: moim talentem tylko bunty Nick oskarżonego: TheJoki_2 Steam ID: STEAM_1:1:434350127 Data i godzina: 20:20 Mapa: jb_undertale Opis: gracz nie wydaje poleceń, nie zajmuje żadnego pomieszczenia, zabija każdego jeżeli ktoś będzie za blisko oraz tych którzy go zabili w poprzedniej rundzie na początku rundy Dowód: demo Żądania:
 6. bhop_goldsrc_go Zobacz plik - Dodający Shomek Dodano 25.09.2018 Kategoria bhop_  
 7. Wersja 1.0.0

  0 pobrań

  -
 8. Było to raz wprowadzone na próbę (chyba tydzień) ale każdy lub większość chciała zmiany z powrotem do granic raszu jednak można się nad tym zastanowić ponownie.
 9. Może zostaniemy przy braku granic rashu? Urozmaica to rozgrywke i podwyższa poziom, terro musi grać bardziej defensywniej i taktyczniej, a nie jak dotychczas jeden gościu mówi NA BE i wszyscy się wywalają.
 10. Temat zamykam i jeszcze raz zapraszam zapraszam wszystkich graczy na nowy serwer TeamPlay. Wszelakie rzeczy odnośnie działania serwera zgłaszajcie w tym temacie :
 11. 1.Dobrze aby były same ESLowe mapy na co dzień, a gdy jest admin na serwerze i za ustanowionym wcześniej vote na niestandardową mapę, można zmienić na takie prodigy, piranessi itp. 2. Zostawić mapcycle, ale po każdym pełnym obrocie map, mapcycle zmienia kolejność map. ( To już trochę takie wydziwianie, ale też urozmaicenie, tylko, że problem będzie gdy cykl skończy się na de_train, a kolejny zacznie na train)
 12. Gość

  awp_tree

  wh0cd9428 Ventolin
 13. Gość

  awp_tree

  wh0cd269588 Super Avana
 14. Gość

  awp_tree

  wh0cd269588 prozac generic cost
 15. PTB musi być a przynajmniej Auto Balance żeby nie było jak ktoś wyjdzie to będzie 9 vs 6 i nic nie wyrówna. Mysle ze tak jak było wcześniej jest Ok czyli Ptb ustawione na minimalna ingerencje w grę ale z balansowaniem ilości graczy
 16. Ja bym zostawił wszystko po staremu, po co kombinować jak było dobrze, zaraz się znajdzie kilka lub kilkanaście dziwnych pomysłow co do ustawień serwera czy różnych dziwnych map ...
 17. Do czasu usprawnienia votemap wracamy do mapcycle, czyli na około 1 dzień.
 18. Po co PTB? - Konfiguracja PTB podziała parę razy i potem komuś się też to nie spodoba i powstanie kolejny temat.. Wywalić to i nie instalować takiego pluginu na serwer. Drużyna ma wygrać, a nie gracze, którzy przechodzą do innego teamu.
 19. Na chwilę obecną zablokowałem tarczę jak i autosnajperki. Jeśli administracja zdecyduje inaczej to autosnajperki mogą zostać odblokowane. Votemap będzie przerobione na takie jak mniej więcej piszesz, z blokowaniem map, jak i być może zmniejszona dopuszczona pula map. Odnośnie do ptb możemy pobawić się z konfiguracją ptb jeszcze, żeby było mniej lub bardziej agresywne w pewnych aspektach, jeśli nie poskutkuje będziemy próbować dwóch innych pluginów o podobnym działaniu. Odnośnie respawnów musiałbym sprawdzić.
 20. Dlaczego nie ma opcji? Są to mapy bardzo grywalne pod teamplay gdzie graczy jest nawet po 9 po jednej stronie tak jak na serwerze. Nie rozumiem trochę podejścia? Macie jakieś uprzedzenia bo te mapy są bazowane na mapach z globala? Dodać mapę na próbę nie dobrze? Jak się nie przyjmie to można usunąć, jak nic nie będziecie próbować zmieniać to graczy będzie tylko i wyłącznie ubywać.
 21. @siurasek powinien być. Jeśli coś jest nie tak pisz PW. @ciosuoneZostaną wyłączone zaraz, małe niedopatrzenie.
 22. Gość

  awp_tree

  wh0cd9428 singulair online
 23. a mordy co z moim slotem zakupionym z dwa tygodnie przed zmienieniem hosta? :c
 24. Co map z CS:GO nie ma opcji, by zostały one wprowadzone - temat był poruszany wiele razy. A co do votmap, tak, na razie tak zostaje jak jest, czyli jest głosowanie na mapy a nie stały MC.
 1. Pokaż więcej elementów aktywności

Copyright © 2010-2018 cs-SopliCa.com

Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie treści forum bez zgody administracji jest zabronione.
cs-SopliCa.com nie ponosi odpowiedzialności za treści wypowiedzi zamieszczane przez użytkowników forum.

×