deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

MalaMi.

MalaMi.

Rejestracja: 06 lut 2017
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 00:22
****-

#1384037 Siemanko :d

Napisane przez MalaMi. w 24 kwiecień 2018 - 10:19

Witam, zapraszam na Only AWP, FFA i całą resztę Naszych serwerów :D


 • 1


#1383841 Administracja Serwera Only AWP

Napisane przez MalaMi. w 23 kwiecień 2018 - 10:35

RmW85Pm.png

Nick na Forum: MalaMi.

Nick w grze: MałaMi.

Gameme: 160328_105.png

 

 

 

mLXJvSQ.png

Nick na Forum: Expert1997

Nick w grze: Expert1997 [nt']

Gameme: 910593_105.png

 

 

vXwFjuR.png

Nick na Forum: olaokej

Nick w grze: olaokej

Gameme: 928985_105.png

 

 

Nick na Forum: iksiu

Nick w grze: iksiu'

Gameme:212330_105.png

 

 

Nick na Forum: Guniak

Nick w grze: [email protected]

Gameme: 99970_105.png

 

 

Nick na Forum: Green v2

Nick w grze: Oqee

Gameme: 1193801_105.png

 

Nick na Forum: Cotidie

Nick w grze: Cotidie

Gameme:319346_105.png

lZc0NMi.png

Nick na Forum: Walt

Nick w grze: Walt

Gameme: 816067_105.png

 

 

Podziękowania dla Darxx za grafiki :)


 • 2


#1381903 pytanie.

Napisane przez MalaMi. w 05 kwiecień 2018 - 11:11

Po kolei, odnosząc się do wypowiedzi Sandry. Też zauważam pewne rzeczy, ale nie wtykam nosa w nieswoje sprawy. Nie ja jestem od rozliczania, a tam gdzie mam to robić to po prostu to robię. O sobie mogę powiedzieć tyle, że chyba naprawdę na zbyt wiele spraw przymykam oko i za dużo ostrzegam.
 
 
 

A na poważnie: Zgłosiłeś post, bo jeśli nie ... to znasz odpowiedz ? :D

Nawet jeśli post był zgłoszony, to ja sama na siebie tego nie rozpatruję. Inni decydują, czy mi się należy ostrzeżenie czy nie.
Z perspektywy moderatora mogę tylko powiedzieć, że najwięcej zgłoszeń dają właśnie Ci, co najbardziej o kary na samych sobie "płaczą". Często zgłoszenia są bezsensowne.
 
Dlaczego się wypowiedziałam? Bo mój post miał jakiś merytoryczny (nie słodzę sobie) sens, poprzedni usunęłam (bo mogę, gdybym nie mogła, poprosiłabym o jego usunięcie), jako osoba na moim stanowisku czytam każdy dział forum, każdą skargę prośbę i inne tego typu sprawy. Wiem mniej więcej co gdzie się dzieje, znam po części wasze wewnętrzne serwerowe dramy. A to, że często bez zgłoszeń daje notatki czy nawet warny, cóż, taka funkcja. I rozśmieszył mnie żal, że nabijam sobie posty. Patrząc na to, że pisząc podanie na moda (prawie 2 miesiące temu) nie spełniałam wymagań odnośnie tego, to teraz, po upływie tego czasu brakuje mi posta do ich spełniania. Raczej nie jestem fanką spamu i pisaniu wszędzie gdzie się da. Wypowiadam się tylko tam, gdzie mam coś SENSOWNEGO do powiedzenia. Polecam zacząć robić podobnie.
 
Jak w tym poście, o który tyle płaczu, zauważam u wielu osób tendencję do "a wkurzę ją/jego, nie mam co robić". Wszystko, byle zrobić komuś na złość, byle się przyczepić, byle co byle żeby było. I w większości przypadków to wszystko zasługa tych samych osób. Ludzie! Nikt z nas nie jest tutaj na siłę, jesteśmy dobrowolnie i dosłownie charytatywnie poświęcamy czas dla innych. A to pilnując porządku na serwerach, a to się nimi zajmując, czy też pilnując porządku na forum czy ts3. Jeśli komuś zazdrościsz stanowiska, to pracuj, żeby osiągnąć więcej od niego, jeśli nie, to daj innym robić swoje. Rozwijajcie się, a nie za przeproszeniem, cofajcie w rozwoju. Takim zachowaniem tracicie w oczach innych, potem nie miejcie żalu, że gdzieś nie dostaliście admina, że gdzieś są jakieś spiny itp. Każdy użytkownik forum widzi co się dzieje. Odrobina pokory i samokrytycyzmu nie zaszkodzi nikomu. W szczególności "najgłośniejszym" osobom na tej Sieci.
 
Nothing personal here,
pozdrawiam ponownie, MałaJa, ta zła niedobra spamerka <3
 
Edit. Lorek, czy Ty potrafisz czytać ze zrozumieniem? 
Po pierwsze, nie mam czegoś takiego "nie lubię", skoro nawet z kimś chwilę nie rozmawiałam itd.
Po drugie, gdybym miała dać warna każdemu, kto mnie drażni czy uważam go po prostu za debila, to uwierz mi sporo osób za free by takowe dostało.
Po trzecie, co to usuwania/ukrywania postów to masz http://cs-soplica.co...e/#entry1381107odkrywam na jeden dzień post Mario, który jak widać nie chcąc spamować poprosił o ukrycie posta i tak też uczyniliśmy. Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę jak działa forum, ale pisząc post po poście (zamiast edytować) automatycznie Ci się scalają. Jeśli w międzyczasie ktoś napisze kolejny, to tworzy się kolejny. Nic trudnego. Wszystko się da. Dlatego mój poprzedni post w tamtym temacie został ukryty.
 
Do rozliczania mojej pracy jako moderatora i to czy komuś nadaje kary słusznie, są odpowiednie osoby na Sieci. I z przykrością (xD) stwierdzam, że nie jesteś to Ty. Zawsze możesz złożyć zażalenie co do pracy mojej czy innego moderatora. W pisaniu skarg masz spore doświadczenie.
 
Dodam jeszcze, że naprawdę na wiele waszych wypocin przymykamy oko, nie warnujemy, ostrzegamy bądź ukrywamy posty. A jak ktoś będzie chciał szukać dziury w moście, to będzie jej szukał tak długo, aż znajdzie. Cytując samą siebie "Wszystko, byle zrobić komuś na złość, byle się przyczepić, byle co byle żeby było."
 
I dodam jeszcze to, co kiedyś pięknie Walt napisał:

 
I taka mądra sentencja która sprawi że sam będę mądrzejszy: źdźbła w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz


A ode mnie słowa, które zawsze powtarza mi babcia 'krowa, która dużo muczy, mało mleka daje'

Ci, co mają najwięcej do powiedzenia, Ci, co najwięcej uwag mają na temat pracy innych, sami robią najmniej dla dobra sieci. Niestety, taka prawda, przynajmniej moim zdaniem.

Na tym zakończę moją wylewność. Pytanie zostaje do rozpatrzenia dla osób, które mają prawo rozliczać mnie z tego, co robię. Pjona!
 • 7


#1381566 #38 Wywiad z [email protected] Serwera COD MOD

Napisane przez MalaMi. w 03 kwiecień 2018 - 12:45

Tak dodam od siebie, patrząc na "ból" kilku osób. Dopóki nie pojawił się dział serwera na forum, to nawet nie wiedziałam, że jakiś powstaje. Postawienie serwera nie jest takie banalnie proste, zwłaszcza jeśli chodzi o tego typu mod jak cod. Mnóstwo pluginów, mnóstwo pracy i błędów do wykrycia. Szanuję Izcona, że się podjął takiego zadania. A teraz coś zaskakującego! Zanim jakikolwiek serwer ujrzy światło dzienne, musi przejść pierdyliard testów i ktoś je musi robić, ktoś musi to wszystko sprawdzić, ocenić itp. Nic więc dziwnego, że Opiekun wybrał sobie, nawet jeśli to jego koledzy, juniorów. Myślę, że ich praca nie polega tylko na posiadaniu fioletu na forum. Naprawdę dziwią mnie komentarze typu  "kolesiostwo". Rozumiem, że na rozwiniętym serwerze trudno dostać rangę wyższą niż zwykły admin, jednak ciężką pracą nawet to można osiągnąć. Nie są rozpoznawalni? Może właśnie po to jest ten wywiad, aby nieco przybliżyć nowe postacie na Sieci. Żenujący poziom komentarza, zero empatii (co już z czasem spędzonym tutaj przestaje mnie dziwić), każdy tylko chce komuś dogryźć. To, że w większości sytuacji są to te same osoby też mnie już nie dziwi. Z perspektywy Opiekuna mogę powiedzieć, że wybór należy do niego z kim chce najbliżej współpracować, bo nie zawsze jest lekko się dogadać i znaleźć wspólny sposób pracy. Także prośba ode mnie o zaprzestanie rzucania takimi tekstami, bo tylko robicie kolejną dramę tam gdzie nie trzeba.

 

Wiem, że to mój drugi komentarz tutaj, jednak musiałam to się z siebie wyrzucić. Nic osobistego.

 

Dodam jeszcze od siebie gratulacje dla całej trójki + supporta za świetną pracę. Jak widać, pomimo, że serwer dopiero co powstał udaje im się tam jakichś ludzi przyciągnąć w umierającym CS 1.6.  Życzę również powodzenia w dalszym rozwoju.

 

Pozdrawiam, MałaJa :)


 • 5


#1380680 Rozmowy ogólne FFA!

Napisane przez MalaMi. w 30 marzec 2018 - 01:12

Trochę z czapy, ale gratki dla nowego [email protected]  Omiros !! :D


 • 1


#1380325 Valve tworzy system do banowania cheaterów

Napisane przez MalaMi. w 28 marzec 2018 - 01:28

Streepy szaleje, świetna praca, czytelna i klarowna.

 

Volvo też szaleje, może wreszcie na plus.


 • 1


#1377494 Redaktor Lord Whytti

Napisane przez MalaMi. w 10 marzec 2018 - 20:11

Nie no teraz mi trochę przykro, bo w dużej mierze przyczyniłam się do tej skargi. 

 

Od dłuższego czasu chłopak chce zrobić dobry, obszerny artykuł. Z początku wynikło opóźnienie, z racji tego, że nie wszyscy byli pewni, czy wezmą udział w jego pracy. Teraz, kiedy się zgodzili, ja jestem na urlopie i zwyczajnie nie chce mi się poświęcać tej godziny czasu na odpowiedzi. No musisz moja droga wybaczyć, niektórzy też mają prawo odpocząć, wyjechać, przez co mogą nieco pokomplikować czyjeś plany. Ja bym poczekała, aż jego praca ujrzy światło dzienne na forum i wtedy wyciągać konsekwencje, bo widać, że chce coś robić. Każdy może mieć nieco słabszy okres, co nie oznacza, że trzeba go z miejsca degradować. Dziękuję za uwagę i przeprasza, że przez mój odpoczynek ktoś ma opóźnienia. Elo!


 • 2


#1376697 Podanie na admina

Napisane przez MalaMi. w 05 marzec 2018 - 00:47

Ogólnie wszystko super, sesje masz na dobrym poziomie, masz jakieś doświadczenie w pełnieniu owej funkcji, jednak ode niestety jest głos na nie.  Brak mutacji spowoduje "olanie" Twojej osoby jako admina, a na serwerze typu FFA, gdzie gra naprawdę masa ludzi dużo starszych od Ciebie, to minie się z celem i spowoduje więcej szkody niż pożytku. Mimo wszystko fajnie, że ktoś chce nam pomóc ;)


 • 2


#1375485 XD Warto przeczytać

Napisane przez MalaMi. w 23 luty 2018 - 04:40

Jutro to skomentuję, bo dziś już nie mam siły. Proszę tylko o nie robienie burzy tam gdzie nie trzeba. Zachowajmy jakiś poziom wypowiedzi.

 

 

Edit:

 

Zacznijmy od tego, że ani odrobinę nie rozumiem sensu Twojej skargi. Znasz politykę sieci, za vaca dostaje się perma. Od dłuższego czasu podejrzewałam, że coś masz, tylko Cię złapać nie mogłam. Dziwne, że z mega przeciętnego gracza nagle stałeś się wielkim prosem. To po pierwsze primo, po drugie. Tyle upomnień, co Ty dostawałeś, to chyba nie dostał nikt. Niektórzy gracze po jednym upomnieniu dostają soczyste muty/gagi na tydzień. Ale przecież Ty jesteś pokrzywdzony. No i jeszcze kwestia słowa "grozi". Tutaj się uśmiałam, bo kolego sympatyczny, grożenie komuś, a ostrzeganie to wielka różnica. Ostrzegałam naprawdę wiele razy. Nie zawsze byłam miła. Cóż, nie do każdego się da. Wiele osób jest zdziwionych po tej skardze, że jak to ja jestem taka zła i niedobra? Nagły żal Cię dopadł chyba, skoro skargi Ci się pisać chciało. Widać co o Tobie myślą, po wypowiedziach wyżej. I z tego co wiem, to nikt nie ma o Tobie dobrego zdania. Przykro mi.

 

A teraz najlepsze.

 

1. Kup słownik, pisz poprawną polszczyzną.

2. Zanim zaczniesz kogoś oceniać, polecam spojrzeć na siebie.

3. Nie Tobie oceniać moje IQ.

4. Dziewczynka? Jestem od Ciebie starsza o kilka lat.

 

Jak dla mnie to jakiś kiepski, mało śmieszny żart. Jeśli próbujesz zwrócić na siebie uwagę, no to masz swoje 5 minut. Z mojej strony masz gwarantowanego bana na każde Twoje konto, które znajdę. A jest ich już 3.

 

Zamykam do rozpatrzenia przez osoby wyższe rangą, ponieważ skarga tyczy się mnie jako (chyba) opiekuna. Ciężko stwierdzić, bo to nie wygląda na skargę, tylko jakieś wylanie żali.


 • 1


#1375373 Podsumowanie Meczu JB vs AWP

Napisane przez MalaMi. w 22 luty 2018 - 11:40

Niebawem zajdą małe zmiany w systemie wyzwań.

 

Mimo to zapraszamy do rzucania kolejnych!

 

Cls.


 • 1


#1374511 Podsumowanie Meczu JB vs AWP

Napisane przez MalaMi. w 17 luty 2018 - 22:46

Witam wszystkich!

 

 

W dzisiejszym meczu bezkonkurencyjnie zwyciężył serwer Only AWP wynikiem 2:0. Serdecznie dziękujemy administracji obu serwerów za grę, streamerom za ciekawy komentarz, a także wszystkim oglądającym mecz.

Niebawem kolejne spotkanie, zapraszamy do składania kolejnych wyzwań!

 

 

 

Specjalne podziękowania dla:

Vonki oraz `izcoN za wsparcie techniczne

GTA. za pomoc z ts3

loganek oraz Loodzik za wspaniały stream

Darxx oczywiście za najlepszą grafikę.

 

Do nexta! :)


 • 8


#1374154 JB rzuca wyzwanie serwerowi AWP!

Napisane przez MalaMi. w 15 luty 2018 - 21:15

W imieniu administracji Only AWP podejmuję wyzwanie. Będzie ciekawie, do zoba w sobotę! ;)


 • 1


#1373757 Dziś dołączyłem do serwerowni :)

Napisane przez MalaMi. w 13 luty 2018 - 09:13

Hej hej, zapraszam na ONLY AWP i FFA :)
 • 1


#1373062 #33 Kobiety na Soplicy. vol. 2

Napisane przez MalaMi. w 09 luty 2018 - 20:45

Szycha mistrz, wywiad sama ze sobą xD Świetna robota, kolejny plusik.
 • 1


#1372865 #32 Kobiety na Soplicy. vol. 1

Napisane przez MalaMi. w 08 luty 2018 - 12:41

Ciekawie wyszło, fajnie odpowiadało się na pytania. Plusik poleciał :D


 • 1

stat4u