deep web news Alphabay Market reviews carding Hansa MarketHansa Market dark net newsdark net buy drugs online Alphabay mirror login dream mirror login bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitblender mix bitcoin bitcoin mixer mix bitcoin for free dream market login dream market registration dream market dream market mirror tor web proxy deep dot web bitblendervrfkzr bitcoin mixer bitcoin blender darknet markets dream market hydraruzxpnew4af.onion duck duck go search duckduckgo search

Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

nishimiya

nishimiya

Rejestracja: 08 sty 2016
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: wczoraj, 20:56
***--

Redaktor Lord Whytti

10 marzec 2018 - 15:18

Dzień dobry.

W dniu dzisiejszym, chciałabym złożyć skargę na jednego z naszych redaktorów- Lord Whytti. Skarga będzie krótka, bo nie ma co tutaj się rozpisywać. Otóż nie napisał on żadnego postu w dziale redakcji od dokładnie 3 miesięcy, a przed tym z tego co zauważyłam, to napisał tylko jeden temat. Moim zdaniem, jeżeli nie potrafi pogodzić tej funkcji z innymi, to nie powinien siedzieć na tej randze, szczególnie, że nic nie robi. 

Tak od razu, chciałabym wyprzedzić wypowiedzi adwokatów whyttiego z dzieciarni- nie życzę sobie, żeby najeżdżano na mnie i moje kompetencje, jak w poprzedniej skardze na kirje.

Jeżeli mogłabym prosić, to chciałabym, żeby skargą zajął się któryś z @F.

Pozdrawiam.


Gry na steam

17 luty 2018 - 16:17

Poszukuje fajnych gier na steam do 57 zl. Bardziej interesuja mnie te, ktore sa aktualnie na przecenie. Chcialabym cos podobnego do tomb raidera i csa.

Za kazda propozycje daje plusika


Skarga na admina Iboox

03 luty 2018 - 14:52

Twój nick: Nishimiya

Godzina, data wydarzenia: -
Nick Admina/gracza: iBoox
Mapa:-
IP/STEAM ID Admina/Gracza:nie potrzebne:)
Dowody (Demko, screenshoty): http://skilluje.pl/i...ibooox-admin-d/
Krótki opis sytuacji: admin posiadajac range w tej sieci, stara sie o nia w konkurencyjnej sieci na konkurencyjnym serwerze
Ewentualni świadkowie: Bóg
Żądania: degrad

 


Tlo na fb

18 styczeń 2018 - 18:21

Tematyka: Hollywood Undead/Linkin Park/Bring me the horizon/Black veil brides/Billy Talent

Wszystkie zespoly obok siebie z ciekawym przejsciem, np oddzielenie prosta linia

Rozmiar: 851x316

Napis: -

Kolorystyka:preferuje ciemniejsze kolory

Inne uwagi:kazda praca wynagradzana plusem 


Epsilon rozstaje się ze swoim szwedzkim składem CS:GO

06 styczeń 2018 - 01:21

Bardzo szybko, bo po zaledwie trzech miesiącach, zakończyła się współpraca między Epsilon eSports, a zatrudnionym przez tę organizację szwedzkim składem Counter-Strike: Global Offensive. Co ciekawe, wiele wskazuje, że belgijscy włodarze nie pozostaną bez zespołu zbyt długo.

David „Jayzwalkingz” Kempner i spółka zawitali do Epsilon w październiku, ale nie byli w stanie nawiązać do sukcesów swoich poprzedników. Największe rozczarowanie wzbudził zapewne fakt, że Skandynawowie nie byli w stanie obronić mistrzowskiego tytułu Gfinity Elite Series, chociaż nie można także nie wspomnieć o fatalnym występie podczas szwedzkich eliminacji do WESG 2017. Tam drużyna odpadła już w pierwszej rundzie, uznając wyższość miksowego TEAM5.

Na ruch samej organizacji nie trzeba było długo czekać. W opublikowanym dziś oświadczeniu możemy wyczytać, że Belgowie poczuli się zmartwieni „brakiem konsekwencji w osiąganych rezultatach, a także ogólnym brakiem spójności zespołu”, wobec czego nie był on w stanie choćby zbliżyć się do oczekiwanych wyników. W tej sytuacji jedyną możliwą do podjęcia decyzją było zakończenie współpracy.

Dotychczasowy skład Epsilon eSports prezentował się następująco:

  • David „Jayzwalkingz” Kempner
  • Andreas „mOkEn” Karlsson
  • Kevin „kevzy” Nilsson
  • Gustav „ZINKEN” Björk
  • Eric „Ericip” Torsson
  • Christian „chrille” Lindberg – trener

Wygląda jednak na to, że już niedługo Epsilon przyjmie pod swoje skrzydła nowych graczy. W ubiegłym tygodniu Owen „smooya” Butterfield wyjawił, że on i Cosmin-Mihai „cosmeeeN” Butuc zostali przywróceni z łatwi rezerwowych i m.in. wraz z Kią „Surrealem” Manem i Robinem „robiinem” Sjögrenem będą od teraz reprezentować barwy organizacji. Na razie jednak brak oficjalnego potwierdzenia tych doniesień.

 

Źródło:

http://cybersport.pl...m-skladem-csgo/stat4u