Skocz do zawartości

Sieć Serwerów Counter-Strike cs-SopliCa.com używa plików cookie. Przeczytaj Polityka Prywatności, aby uzyskać więcej informacji.    Rozumiem
Rozumiem

ICE CUBE

ICE CUBE

Rejestracja: 26 lip 2015
Aktualnie: Nieaktywny
Poza forum Ostatnio: dziś, 07:03
-----

ZBANOWANY: Prośba o UB

wczoraj, 19:29

Twój nick: ICE CUBE 
Twój SteamID/IP: STEAM_0:0:116968585
Kiedy zbanowany: 03-19-17 16:46
Powód bana: czitujesz
Opis sytuacji:  No własnie w tym czasie nawet nie grałem chyba...  a jeśli to nie pamiętam a także proszę o rozpisanie demka 

#3 - Jak można wykryć "czitera".

19 marzec 2017 - 22:53

               Witam. Zauważyłem, że znaczna część osób grających na serwerach społecznościowy ma problem z wykryciem HACKA. W tym temacie objaśnię Wam jak można to zrobić.
  
                  Gdy wchodząc na serwer mamy nadzieję na miłą, spokojną i przede wszystkim czystą grę, mamy niestety okazję czasem trafić na gracza, który używa HL1 Framework lub MHP Aimbot ( ponieważ są dośyć popularne). Grając bez wspomagaczy nasze wartości EFF i ACC będą wciąż zmienne po przecinku i nie będą to liczby dziesiątkowe, czyli inaczej mówiąc liczy zaokrąglone takie jak ( 10,20,30,40,50,60,70). Głównie chodzi  tutaj o nasze EFF - czyli czujność, skuteczność - bardzo, ale to bardzo rzadko zdarza się abyśmy mieli równe wartości takie jak 30 lub 40 itp, a co dopiero mieć takie wciąż co rundę. Jest to po prostu nierealne.
                   
                   Zapewne spora część osób zapyta: "a skąd to możesz wiedzieć?". Z grubsza już to wyjaśniłem. Grając na wspomagaczach moje wartości  EFF i ACC  wzrastały w systemie dziesiątkowym, nigdy nie miałem żadnych wartości po przecinku; czyli typu 60,68 / 28,58 i tak dalej .. Moja wartości była wciąż dziesiątkowa.
                   Wiec jeśli widzicie u kogoś taką wartość dziesiątkowa, możecie od razu banować ponieważ istnieje duże prawdopodobieństwo, że delikwent używa programów wspomagających.
                   Pewnie powiecie skoro wiesz to pewnie używasz tego ? Odpowiedź brzmi: jeśli tylko mam na to czas testuje sporo programów niedozwolonych by jak najlepiej je wykrywać, mam sporo banów VAC i zapewne dojdą kolejne.
 
                   Niestety system VALVE jest bardzo niedokładny jeśli chodzi o wykrywanie, bo dopiero po 12 reportach (na 24 godziny) trafia się na Overwatch, co bardzo to jest dziwne, że do tej pory tego nie naprawił. Postaram się częściej pisać o tym jak można skutecznie wykrywać cheaterów, ale myślę że ten sposób jest jednym z najlepszych.
BY ICE CUBE  
korekta /~S, ~A


Sprzedam steam :) 120 gier lub zamienię

13 marzec 2017 - 22:50

Przedmiot:konto steam 9 lat  http://steamcommunit.../id/sprzedam2k/
Opis przedmiotu:sprzedam lub zamienie za konto cs go ... Konto posiada VacBan na serwry CS go .. niestety takie też dostałem  dołączam do tego opis kalkulatora https://steamdb.info...93792125/?cc=us
Kontakt:pw lub gg 62141775
Płatność:psc/paypal 
Allegro:  ciężko z tym 
Oświadczenie: Zapoznałem się z Regulaminem działu Giełda, akceptuję go i informuję, że w razie oszustwa, nie będę posiadał roszczeń do Administracji Sieci cs-SopliCa.com.

Podanie :)

04 marzec 2017 - 12:24

Nick na serwerze:✮乇ムらㄚ✮TM
Imię:Krystian
Wiek:27
Znajomość SourceMod:8/10
Ilość rozegranych godzin w CS:GO:1438
Link do Twojego profilu Steam:http://steamcommunity.com/id/jhjjhhh/
Posiadasz działający mikrofon?: no pewnie :P ale troszku go piesek oskubał ale da sie gadać :D
Kontakt:na steam ✮乇ムらㄚ✮TM

Cześć

06 wrzesień 2016 - 15:39

Witam mam na imię Krystian mam 26 lat... Mieszkam w NL.... Aktualnie nie pracuję ponieważ siedzę na chorobowym :D i jakoś nie spieszno mi do pracy xd i jak to się mówi.... Wracam na stare śmieci :Dstat4u